• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

POLJObirtija

B

BAGERISTA

Guest
Evo i mene,,,,,,,Đurđa,,daj dečkima nešto,,,a meni litra-litra,,.pa kud puklo..
Počela kiša,,,,,,,,,a ja nisam stiga sve izbaliurat,,,,,zapravo,,mi shebalo,,njivu sad...........:oops::oops:
 
B

BAGERISTA

Guest
Đurđa,,,,,,,,nama je suđeno da navečer zatvorimo i ujutro otvoirimo,,,,,,,,,:shock:;);)
Jeno kafe s kap mlika,,,,i jednu bestrzajnu ,,,,,fala...:drinkers:
 

farmervg

Aktivni član
Tu od
7 Lip 2010
Poruka
1,421
Đurđa,,,,,,,,nama je suđeno da navečer zatvorimo i ujutro otvoirimo,,,,,,,,,:shock:;);)
Jeno kafe s kap mlika,,,,i jednu bestrzajnu ,,,,,fala...:drinkers:

Ovo je već sumnjivo i zabrinjavajuće ko ispraćuje Đurđu i dočekuje na posao to nisu čisti prsti...
 

savoris

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
14 Pro 2007
Poruka
12,088
Daj turu ma moj račun , digao mi se :roll: mislim pritisak ulja na vladimircu :partyman:
 

josix

Aktivni član
Tu od
8 Stu 2010
Poruka
1,168
Daj turu ma moj račun , digao mi se :roll: mislim pritisak ulja na vladimircu :partyman:

aj da se i nekom diže po ovoj vručini :rolfer: :rolfer:
đurđa daj jedan karlovački grejp prije ručka, pa idmo kosit prijatelu kupalište...
 

karabaja

Aktivni član
Tu od
23 Velj 2011
Poruka
1,320
ja ču onda na savin račun jedan orošeni limunski pa...evo doma se cijepaju drva i sad po bilježnici listam i bacam matematiku i upravo sam prekoračio 300 m u ovoj godinici:partyman:
 

savoris

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
14 Pro 2007
Poruka
12,088
Tebi treba kištra sa ključevima a ne alkohol :mrgreen:
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
haug,danas neki jebeni dan a nije ponedeljak,Đurđa daj ekipi pit,ja nebudem ništa ,idem večeras rano njonjati,prošlu noč nisam drijemno ni dva sata pošteno,viša sila me držala:rolfer::rolfer::rolfer:
 
B

BAGERISTA

Guest
Večer Đurđa,,,daj ča da popijemo,,,,,,i gremo spat..i daj društvu,,nešto mokrega
 

Markec

Član
Tu od
9 Ožu 2012
Poruka
282
Da otvorimo birc, dobro jutro!

Dužu kavu i gusti od kruške, Josi irish ness, bageristi kavu s kap mlijeka i čašom mineralne, danielsu flašu imenjaka.. I ostalima po volji..:mrgreen:
 
B

BAGERISTA

Guest
Jutro,,,,...daj Đurđa kako je reka kolega Markec,,,,a i njemu okreni još jednu..


kaj,dvije kapi u gaćama poslije pišanja...:scratch

Ma vero more i tri..........:mrgreen::mrgreen::mrgreen:
 

farmervg

Aktivni član
Tu od
7 Lip 2010
Poruka
1,421
Jutro svima nešta loš dan danas svaka kost boli pa čemo jednu kavicu i i ekipi po želji...
 

josix

Aktivni član
Tu od
8 Stu 2010
Poruka
1,168
fala Markec!!
daj nam Đurđa jednu popodnevnu rundu, kaj hladniju....
 
B

BAGERISTA

Guest
Ah kad je u turi nadam se,,,,,,,,:p,i meni jedan vellllliki hladni gemišt..
 

Najnoviji postovi

Na vrh