• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

POLJObirtija

B

BAGERISTA

Guest
A niš,,,,daj i meni Đurđa,,još jenega ledenega,,,,a ostalima daj ko šta pije.......:drinkers::drinkers:
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
e tako poslje dobre večere bi lego dobar gemišt,Đurđa daj dečkima po želji ,ja budem prst na prst malo mineralne i puno graševine:drinkers::drinkers::drinkers:
 

farmervg

Aktivni član
Tu od
7 Lip 2010
Poruka
1,421
Jedan pan pošto mi je sra..e cijeli dan dečkima iznad poduplaj i ovima ispod mene natoći sigurno nešta rosno....
 
B

BAGERISTA

Guest
Ajde,,,,,,,karabaja,,,nema,,izdržat češ ti to..........:supz:
daj Đurđa meni gemišt,,,,,od kile,,,a ostalima po želji.....
 
B

BAGERISTA

Guest
Jutro,,,,,,,,,ekipa spava,,.,,,:mrgreen::mrgreen:Đurđa,,,daj jeno kafe s kap mlika,,,i malo jamnice...
 

josix

Aktivni član
Tu od
8 Stu 2010
Poruka
1,168
iš ga tamo, kaj ima za popit...
žedan sam još od jučer kad mi je draga pizzu s pršutom spekla za ručak...
kako je to dugoročno slano...

Đurđa daj mi pol kile ljetnog gemišta (krigla 0,5l - 2 dl vina i 3 dl vode i leda kolko stane)
 

mane

Iskusan lik
Tu od
5 Svi 2011
Poruka
4,739
joooj meni bi sad je radler od grejpa pasal ko budali šamar al prije toga bi ipak maznul jednu kavicu da se malo razbudim. Ja sam žedan još od sinoć od kad sam se vratili iz košnje iz vinograda u pol 10.
 

čiko

Član
Tu od
19 Lip 2011
Poruka
266
Dobro jutro :D

Mane donesem ti ja CoffieToGo, za radler se sam pobrini, neću da imaš problema na poslu ako ti ga donesem ;)

Josa a ono što sam ti donio, još stoji u hladnjaku?
 
I

ihorzic

Guest
Vrte po skoro svim medijima kako se moramo kloniti vručina i alkohola - SLAŽEM SE
Đurđa daj mi grejp radler u hladu orošeni ,
neka se pridržava ostala ekipa preporuke uz moj sistem - teka trpi:supz::partyman:
 
B

BAGERISTA

Guest
Pol kile gemišta,,,,,,,,,,,,,,,,,,,na račun od kolege molim...............:p:p
 

Najnoviji postovi

Na vrh