• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

POLJObirtija

Kićo

Aktivni član
Tu od
9 Velj 2008
Poruka
1,807
Decki odo pavo u birt gledat tekmu (drugo polufinale) i istakat zdenog Pana!!
 

farmervg

Aktivni član
Tu od
7 Lip 2010
Poruka
1,421
Đukica daj jedan sa limunom i gore ekipi poduplaj za utakmicu a ovima koji navrate ispunjavaj želje sve osim jedne pazi na svoju čednost..
 

Petretic549

Dobro znana faca
Tu od
19 Lis 2011
Poruka
1,390
ajde daj jednog fiftača nadelal sam se ko bik a sad osvježenje uz hladnoću u noći :supz:
 

Markec

Član
Tu od
9 Ožu 2012
Poruka
282
Uff, sad sam upio dva pivkana s frendom, ali ima volje za još jednog.. Danas mi je ubrzano jer sam skoro zaspao i zakasnio na posao..

Ekipa već zna što želi, svi su dobrodošli u moju teku..

Laku noć!
 
B

BAGERISTA

Guest
Dobar jutar,,,,,,,,,,,,svima,,,,Đurđa,,jeno kafe s kap mlika,,,i malo te jamnice fala,...ako naleti ko daj i njemu..
 

Markec

Član
Tu od
9 Ožu 2012
Poruka
282
Dobar jutar,,,,,,,,,,,,svima,,,,Đurđa,,jeno kafe s kap mlika,,,i malo te jamnice fala,...ako naleti ko daj i njemu..

Jutro!
Može čaj s medom i limunom prije posla..
Molto gentile signore Bagerista, mille grazie..
 

karabaja

Aktivni član
Tu od
23 Velj 2011
Poruka
1,320
pozdrav ekipa evo ja več sukno jednog limunskog:partyman: ali nema veze jer danas se putuje na moreno a vi se pecite na kontinentu na +40:partyman::partyman: ali dobro zaljevajte da se ne rasušite ko stara sikira, živili
 
B

BAGERISTA

Guest
Jutro!
Može čaj s medom i limunom prije posla..
Molto gentile signore Bagerista, mille grazie..

Si figuri,,,,mio piacere,,,,prosima volta ofre lee....
Grazie.:drinkers:
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
e tako pošto je sunce jako Đurđa pojačaj klimu i rashladi piće,ja budem jednog sa limunom,daj jednu putnu za Karabaju,čuj kolega dali si ponio macolu ak te napadne morski cucek u vodi,zato se ti drž šanka i pličaka i normalno Šveđanke plave:finga::finga::finga::weedman::weedman:
 

Markec

Član
Tu od
9 Ožu 2012
Poruka
282
Si figuri,,,,mio piacere,,,,prosima volta ofre lee....
Grazie.:drinkers:

Altro volta, certo!
Allora, rinfresco per tutti! Mio conto!

Ah, kako je krenulo s vrućinama i ja ću sutra na dan i pol, da onečistim mora i operem se..:mrgreen:
Pozdrav svim poljobirtijašima, ma gdje pili..
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
veče dobro,Đurđa sa limunom jednog moliću a društvu po želji,uf al se nočas bude njonjalo nakon ove sparine,idemo malo vidjeti tko je prisutan on line i tutanj u krpe:partyman::partyman::partyman:
 

Markec

Član
Tu od
9 Ožu 2012
Poruka
282
Hauk prisutnima i odsutnima!
Nešto za osvježenje, ali bez alkohola. Ekipi po normativu..
Idem za sat vremena na more do sutra uvečer. Pag - Mandre, koga sretnem platim piće..:mrgreen:
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
dobro veče,pa šta je ovo nigdje žive duše,Đurđa daj meni jednog sa limunom i sebi nešto potoči i idemo van na zrak da bacimo malo razgovora između nas,ako tko naiđe ima otvoreni šank:partyman::partyman::drinkers::drinkers:
 

savoris

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
14 Pro 2007
Poruka
12,088
Izgleda ste vi sinoć dobro duplali jer jutos nigdje žive duše :mrgreen:


Mamurluk na ovoj vrućini je gadna stvar :roll:
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
evo poslušao sam i danas savjet doktora,sad izlazim na sunce,mora se po zelenjavu za krave,Đurđa daj ekipi piti i bez alkohola molim,dok sunce ne zađe ,Savoris to ti se samo čini da nikog nema ,koristimo prije podne za obavljanje najnužnijeg i onda gas u hladovinu:finga::finga::partyman::partyman::partyman:,mada se najbolje spava pred jutro :lol::lol:
 

Petretic549

Dobro znana faca
Tu od
19 Lis 2011
Poruka
1,390
Dobro Jutro !! evo uz lijep sunčan dan zovnem đurđu ajde đurđa meni veliki capučino a ostalima po želji
 

savoris

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
14 Pro 2007
Poruka
12,088
Uh , ja danas idem da izgorim kao licna u osiguraču , košenje voćnjaka :madmana::madmana::madmana:
 

Petretic549

Dobro znana faca
Tu od
19 Lis 2011
Poruka
1,390
znam i ja kak je tebi kad sam ja kosio sa onom tv guralicom ruke su mi tele opasti a zgoril sam ko hrskavo pečeni kruh
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
Đurđa daj svima piti,ipak je još jedna godina na leđima,ja odoh po logistiku i danas lagano:partyman::partyman::partyman::finga::finga:
 

Najnoviji postovi

Na vrh