• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

POLJObirtija

Markec

Član
Tu od
9 Ožu 2012
Poruka
282
Voodddeeeeee!!!!
Već sam dvije litre strusio, bit' će i pet na kraju dana. Pokušao sam danas bez majice, ali su me starije kolegice na poslu počele hvatat'.. Onda je šef nešto promrmljao o radnim uvjetima i zakonu, pa sam mu se ironično osmjehnuo..

I društvu gajbu za osvježenje, onak' taman ledenu za eks..

Javljam itinerar za nedjelju..:supz:
 

Tino

Dobro znana faca
Tu od
23 Svi 2012
Poruka
3,237
aj đurđa daj meni jednu svetsku pa idem napravit video za moju flaksericu :p
 
I

ihorzic

Guest
Popio u bosni Apatinskog rogonju sa limunom , pa bi nastavio kod Đurđe sa pan narančom i vi ekipa na moju teku stane dosta pa se priključite.
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
Đurđa daj piti ,izgubio sam danas dosta tekučine ne radeći ,meni sa limunoma kolegama po želji:partyman::partyman::partyman:
 

Markec

Član
Tu od
9 Ožu 2012
Poruka
282
Večer!
Nešto slatko, da mi digne šećer u krvi. Kolega Ajkula, daj i ti još jednu, dok se netko ne pridruži..
 

farmervg

Aktivni član
Tu od
7 Lip 2010
Poruka
1,421
Markec zar ti moraš stalno biti u birtiji da Đurđa nema dobru ćerkicu možda bumo si zato jednu spili meni jedna cedevita i gore ekipi po želji
 

Markec

Član
Tu od
9 Ožu 2012
Poruka
282
Ja sam čuo da je djevica, rekla mi je sama..:p:scratch
Došel sam pročitati kaj ima u novostima, pa si odmah upijem nekaj..
Nego, susjeda nam nema dugo..:supris:
 

farmervg

Aktivni član
Tu od
7 Lip 2010
Poruka
1,421
Pusti se ti djevica neg uzmi lavicu onda si izgoril a po djevici niš konkretno a susjed je valjda na moru ili ga muče poslovi po ovoj vručini pa nemre navečer nikud...
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
dobro jutro,nočas sijevalo i pucalo kao kod bitke za Staljingrad,zbog neprospavane noći Đurđa daj nešto kratko da razbudim san,kolegama na dolasku po želji
 

josix

Aktivni član
Tu od
8 Stu 2010
Poruka
1,168
dobar jutar!
3K prosim...

jučer smo čiko, buraz i ja srezali i utovarili sva drva kaj mi je izvinčano do puta, sva sreća, nije nitko pokupio prije nas... :partyman:
da nije pao mrak još bi i srušili koje drvo da popunimo prikolicu :lol:

čale bio sav sretan kaj smo sve uspjeli dovest, pa smo si profeštali do 2 u jutro...
 

mane

Iskusan lik
Tu od
5 Svi 2011
Poruka
4,739
jen grejp prosim za mene, nakon točenih piva sinoć tak bi mi lijepo pasal.

@joso ti ni po ovim vrućinama ne odustaješ od dela, i ja imam za dovuć iz šume još drva al dok je ovakvo vrijeme samo odmaram.
 

čiko

Član
Tu od
19 Lip 2011
Poruka
266
jučer smo čiko, buraz i ja srezali i utovarili sva drva kaj mi je izvinčano do puta, sva sreća, nije nitko pokupio prije nas... :partyman:
da nije pao mrak još bi i srušili koje drvo da popunimo prikolicu :lol:

čale bio sav sretan kaj smo sve uspjeli dovest, pa smo si profeštali do 2 u jutro...
Još najmanje onoliko koliko je bilo u prikolici je trebalo dodati, to bi bio voz ;)
@joso ti ni po ovim vrućinama ne odustaješ od dela, i ja imam za dovuć iz šume još drva al dok je ovakvo vrijeme samo odmaram.
Nema odmora dok ima poslova :lol:
Ništa, danas dolazim kod tebe, pripremi opremu :mrgreen:
 

Tino

Dobro znana faca
Tu od
23 Svi 2012
Poruka
3,237
đurđa,pojačaj ovu i daj da se pijeee

[YT]http://www.youtube.com/watch?v=VsOyD4N111I[/YT]

ja prošo na popravnom!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 

mane

Iskusan lik
Tu od
5 Svi 2011
Poruka
4,739
ma ni pod razno neidem niš delat dok su ovakve vrućine, pogotovo ne u šumu. Kad mi se brat vrati sa mora i ako malo zahladi onda bi možda i mogal.
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
ajde Đurđa okreni jednu turu na moj račun,vruče ,vruče i mrzim tu vručinu,kad če ta jesen,odoh probat zaspati,laku noć:partyman::partyman::partyman:
 

Markec

Član
Tu od
9 Ožu 2012
Poruka
282
Pozdrav Ajkula, u rundi si. Kod mene malo provjetrilo, pa će biti lakše spavati.
U to ime radler, pa i dva..
 

savoris

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
14 Pro 2007
Poruka
12,088
ma ni pod razno neidem niš delat dok su ovakve vrućine, pogotovo ne u šumu. Kad mi se brat vrati sa mora i ako malo zahladi onda bi možda i mogal.


Ja sam danas bio , uf , ništa me ne pitaj :evil:
 

Najnoviji postovi

Na vrh