• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

POLJObirtija

Markec

Član
Tu od
9 Ožu 2012
Poruka
282
vidim da niko me ne šljivi ni 5%
aj cao,idem doma spat

To ti je iz dobre namjere.. Da nisi išao po birtijama već učio, ne bi išao na popravni..:mrgreen:

Jutro svima!
Kompletić, za Bagera kafe s kap mlika i mineralnom ako navrati. Ostali znaju što će..
Malo da otračam ekipu s Đurđom i skupim koji bod kod nje, pa na posao..:D
 

josix

Aktivni član
Tu od
8 Stu 2010
Poruka
1,168
dobro jutro!
malo svježije danas, veli 18°C u pol 8, inače je znalo bit 22, 23....

more jedan radler sokec....
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
dobar dan ,pošto doručak lego ,Đurđa daj ekipi po želji i poduplaj dan je dugačak,ja budem jenog Pan Radlera,:partyman::partyman:
 

karabaja

Aktivni član
Tu od
23 Velj 2011
Poruka
1,320
aj bok i pozdrav iz zadra, evo stigli iz ugljana-bili na kampiranju 3 dana i boja se fino uhvatila a bilo je i pipačine ko u onim američkim filmovima:D
daj gajbu pana s limunom i karnister dingača:gitarist:
 

Kićo

Aktivni član
Tu od
9 Velj 2008
Poruka
1,807
Ova piva iz Lidla je ziva katastrofa ako se ne ohladi. Bas je odurno odvratna i ni sam ne znam zasto se vise mucim s njom vrucom.
 

Markec

Član
Tu od
9 Ožu 2012
Poruka
282
pa ženske :p
ne valjda pipkanje poskoka xD

Ako nema ženske, onda je 'poskok' u pitanju, makar mislim da bi prije bila čaša ili flaša u pitanju..:mrgreen:
Jedino ako je pipkao onu pijanu strankinju koja je plivala do Pašmana 3 milje..
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
dobro veče,Đurđa daj Pan Radler ,fučkaš stranjsku robu,nešto ekipa slabo navrača neka sila je u zraku garant,ako tko naiđe Đurđa potoči duplo,Kići daj mrzlog Pana nije izbirljiv bitno je da je hladan:partyman::partyman::partyman:
 

mtd001

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
20 Svi 2010
Poruka
6,707
pa ženske :p
ne valjda pipkanje poskoka xD

ili crne udovice.....:lol:

slušam sada malo dečke na kući ispod mene,nekaj feštaju i pjevaju neke čudne takte..:scratch...tuljiju ko srnjak kad se pari....:lol:
 

čiko

Član
Tu od
19 Lip 2011
Poruka
266
slušam sada malo dečke na kući ispod mene,nekaj feštaju i pjevaju neke čudne takte..:scratch...tuljiju ko srnjak kad se pari....:lol:
I ti si još tu :scratch
Pa pridruži im se, da im daš bolji ritam :lol:
 

mtd001

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
20 Svi 2010
Poruka
6,707
baš na prozoru pijuckam hladan pan i slušam kako žabe regeću...:mrgreen:
 

Markec

Član
Tu od
9 Ožu 2012
Poruka
282
baš na prozoru pijuckam hladan pan i slušam kako žabe regeću...:mrgreen:

I što kažu?:mrgreen:

Jutro!
Đurđa, ispeci mi kafu, ubi dvajst triest jaja, promijeni tapete i nareži omorike..
I daj dečkima jutarnju..
 

karabaja

Aktivni član
Tu od
23 Velj 2011
Poruka
1,320
pipanje svoje ljepše polovice:)) ali kad smo se vračali trajektom nazad bili su dvojica koji vole poskoke pipkati-odmah mi se smračilo
 

Markec

Član
Tu od
9 Ožu 2012
Poruka
282
pipanje svoje ljepše polovice:)) ali kad smo se vračali trajektom nazad bili su dvojica koji vole poskoke pipkati-odmah mi se smračilo

To su oni mačevaoci?...:rolfer:

Znate onaj:

Tata, tata, dućan ti je otvoren!!
Nema veze sinko, gazda je unutra!
Žena: Nije to gazda, vidla sam ja! To šegrt spava na dvije vreće...:D

Daj neki vrag za osvježenje, Ovaj gore ima dobra drva kad tak' grije..
 

Najnoviji postovi

Na vrh