• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

POLJObirtija

Markec

Član
Tu od
9 Ožu 2012
Poruka
282
hvala kolega evo meni bude lego jedan od limuna,Đurđa ako tko naiđe ti poduplaj :partyman::partyman::partyman:

Pozdrav svima, ako nije nestalo i ja bi jedan pivosok..:mrgreen:
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
laku noć društvo,Đurđa ako tko naiđe u trečoj smjeni daj mu poduplaj i ugasi svjetlo i ljepo spavaj:mrgreen::mrgreen:
 

Markec

Član
Tu od
9 Ožu 2012
Poruka
282
Dobro jutro!
Konačno kiša..
Dužu kavu i gusti kruška, pa na posao. Nadolazećima na moj konto..
 

Tino

Dobro znana faca
Tu od
23 Svi 2012
Poruka
3,237
Jutro djurdja i ostali :p
Aj meni nest toplo jer cu se smrznut na kolodvoru xD
 

josix

Aktivni član
Tu od
8 Stu 2010
Poruka
1,168
bome je danas malo svježije, obožavam kad po noći pada kiša, a u jutro sunčano!

more nekaj kratko da tlak spustim :lol:
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
od mene bude slabo pijače,ali nije beg cicija,Đurđa daj prisutnima potoči i za kolegu Bagera može jedna ako naiđe:partyman::partyman::partyman:
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
halo Đurđa ,izgleda da svi otišli na more ,blago njima ajde ti potoći nama neko piče:partyman::partyman:,pa bacimo jednu partiju bele,ako tko naiđe ima otvoren šank
 

Markec

Član
Tu od
9 Ožu 2012
Poruka
282
halo Đurđa ,izgleda da svi otišli na more ,blago njima ajde ti potoći nama neko piče:partyman::partyman:,pa bacimo jednu partiju bele,ako tko naiđe ima otvoren šank

Kolega, ne moraš uvijek ti platiti, igrat' ćemo belu za rundu..
Vratio sam se od prijatelja gdje sam se ugodno družio, pojeo ćevape i popio dva-tri radlera..:partyman:
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
e fino da netko navrati,neka čudna sila u birtiji vlada ,slabo gostiju ima u zadnje vrijeme,Đurđa daj Markecu i meni još jednog Radlera:partyman::partyman::partyman:
 
I

ihorzic

Guest
:rolfer:i ja bi jenega , - neznam na koje je more ošel bagerista:rolfer::rolfer::rolfer:
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
društvo pozdrav i laku noč,pozdrav svima koji navrate u 3 smjeni,ide se njonjati ipak sam ja obiteljski čovijek mali rastom ali čudnih navika ,Đurđa daj još jednu putnu,kolega Bagerista SEMPER FI
 

Markec

Član
Tu od
9 Ožu 2012
Poruka
282
e fino da netko navrati,neka čudna sila u birtiji vlada ,slabo gostiju ima u zadnje vrijeme,Đurđa daj Markecu i meni još jednog Radlera:partyman::partyman::partyman:

Kolega.. Meni je Đurđa već dala..:oops::heart:

Uz to, daj nam osvježenje, Đurđa, da završimo dan..
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
evo mene na brzinski limunić sa pivom ,nema nešto gostiju u birtiji,Đurđa ako tko naiđe ti potoći:mrgreen::mrgreen:
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
Petak 13,brrrrrrrrrrrrr jebo te grom,Đurđa daj poduplaj svima koji naiđu,meni može sok od breskve i 2 bureka sa mesom
 

Najnoviji postovi

Na vrh