• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

POLJObirtija

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
Đurđa uzmi ti sebi mjesec dana odmora birtija je prazna nema ni za najam zarade,daj meni Radler i ako tko naiđe potoći po želji:partyman::partyman::partyman:
 

Jozef

Član
Tu od
17 Ruj 2010
Poruka
413
ode birc u stečaj...Đurđa danas ni za pljuge nije zaradila :rolfer:
ajd jedna na moj račun da popravim promet :D
 
I

ihorzic

Guest
pridružujem se ekipi , pojeo sam kuhanika dva i može pivce za živce prije spanja
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
vau nikog živog u kavanu danas,Đurđa uvedi samo jednu smjenu dok ekipa ne naiđe,meni daj jednog sa limunom i sebi nešto potoći:partyman::partyman:,ako tko naleti nek se posluži:drinkers::drinkers:
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
i meni bi legla jedna ,samo teško kupiti dobru robu ,uvijek kupim neku žnj klasu:finga::finga::finga:
 

savoris

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
14 Pro 2007
Poruka
12,088
Eeee , ja bar nemoram za to da brinem , kada idem u SR naiđem kod jednog forumaša sa nekog drugog foruma i kod njega je uvijek dobra roba
 

tomo522

Aktivni član
Tu od
8 Sij 2012
Poruka
699
Eeee , ja bar nemoram za to da brinem , kada idem u SR naiđem kod jednog forumaša sa nekog drugog foruma i kod njega je uvijek dobra roba
ajd onda zov i nas ha ha:supz:
 
I

ihorzic

Guest
danas Sv. Ilija gromovnik - Ilije danas Vi častite , ali dok se ne pojavi koji može na moj račun
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
Đurđa daj svima duplo,konačno požeta zob:prayer::prayer::partyman::partyman::partyman:
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
ma prinos kao u najboljoj godini,s obzirom da prvi put radio tu zemlju,Đurđa daj ekipi po želji,meni sa limunom:partyman::partyman::partyman:
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
vidiš kolega kad spominješ kolu,meni Đurđa potoći litru bambusa a kolegi poduplaj,ako tko naiđe nek se posluži:drinkers::drinkers::drinkers:,evo Savo danas sam uspio kupiti jednu od 6 kila lubenicu,kažu moji mali procjenitelji da je fina i tako da je ostala samo kora od nje nakon 20 minuta,mljac
 
Posljednje uređivanje:
I

ihorzic

Guest
jeli itko zna gdje je bagerista - ne ubija se valjda od posla ili galebari po moru
 

savoris

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
14 Pro 2007
Poruka
12,088
Ja kad donesem lubenicu ako nije preko 10 kila nema šta da počinjemo :lol:
 
I

ihorzic

Guest
:supz:Vidi , te preko 10 kg meni lagano udaraju na bundave sa mirisom.
Nekako ja rađe maznem dvije po 7 kg.
To ti je kao i sa ženama - bolje dvije po 25 nego jednu ,..:scratch

Šalim se , ako je dobra onda je dobra !!!!!!!!!!!!!!!!!:butthead:
 

josix

Aktivni član
Tu od
8 Stu 2010
Poruka
1,168
evo mene s morja u zadnji čas, ovaj tjedan kiša kako kažu meteovračare....
daj jednog pivkana, pa da odmorimo mozak....
 

Najnoviji postovi

Na vrh