• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

POLJObirtija

savoris

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
14 Pro 2007
Poruka
12,088
Kod nas su sada u modi oni ''burečići'' koji se kupuju na kilo , uh kako je to zarazno
 

josix

Aktivni član
Tu od
8 Stu 2010
Poruka
1,168
misliš oni štapići burečići?!
to smo u Neumu nakupovali, pa su hitno morali stavit još peć :lol:

samo bezalkoholno danas, imam 220km za napravit u sedlu...
more jedan radler limun! i poduplaj ekipi da ne umre od žeđi...
ako bager dojde, bu sve pocuclal kolko ga dugo nema...
 

savoris

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
14 Pro 2007
Poruka
12,088
Nisu štapiće nego mali motani burečići , onako izgledaju kao kućica od puža , čak su i slične veličine
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
oćeš frkani ili trokut....:mrgreen:

pa kad se nudi cijeli krug i 2 Radlera molim,Đurđa daj poduplaj,evo izvezli drva iz šume i sad je riješena i 2013 za ogrijev:prayer::prayer::partyman::partyman::partyman:
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
a nema ekipe ,vidi se da se nešto dešava,Đurđa za prisutne podaj po želji ,meni može limunić i odoh u krpe šuma može umoriti čovijeka,:partyman::partyman::partyman:,tko naiđe ima otvoren šank,bog bude platio nama siromasima čistog :heart::heart::finga::finga::finga:
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
uf pa propast če nam birc ,ode Đurđa na biro rada,nikog živog u kafanu,Đurđa daj meni Radler i sebi nešto potoči,koga nema nek pričeka jutro,u pol 1 ugasi svijetlo i idemo malo na nočnu šetnju:gitarist::gitarist::partyman::partyman:
 
I

ihorzic

Guest
Državna konjogojska izložba u Sunji sa sajmom obrta malog i srednjeg poduzetništva još danas .
Đurđa se potrgala kod nas sa gužvom ,
dođite i Vi na jednu hladnu ,..
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
Dobro jutro,Đurđa daj nabaci doručak i nešto za osvježiti grlo,evo nočas se dalo ljepo njonjati,malo je oblačno ali od kiše ni k,iako je ponedeljak valjalo bi nešto raditi,:finga::finga:,ako tko naiđe nek se posluži:drinkers::drinkers::drinkers:
 

karabaja

Aktivni član
Tu od
23 Velj 2011
Poruka
1,320
bok đurđa daj jednu konjsku kavu...evo sinoč stigo sa jadrana i več sam dovezo doma 2. prikolice panjeva:vragek: ali to mi nitko ne plača a buduči da se dosta potrošilo ovih dana trebalo bi nešto i prodati ali nemam što:blackeye
 

Markec

Član
Tu od
9 Ožu 2012
Poruka
282
Dobar dan!
Radler i Severinu da mi poliže tabane..
Veseloj družini zadovolji prohtjeve, Bog plaća..;)
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
Đurđa daj radler,dupli i ekipi u dolasku po želji:partyman::partyman:
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
Đurđa ja danas na sokiću,ekipi daj po želji,evo čekam kombajn da požanjemo ral zobi,:drinkers::drinkers::drinkers:
 

karabaja

Aktivni član
Tu od
23 Velj 2011
Poruka
1,320
Pa prodaj panjeve :mrgreen:

ma moram se i ja s nečim grijati, jučer su ukupno pale 3 ture panjeva:gitarist: i danas cca7-8m granjevine pomiješane sa cijepanicom i to za osobne potrebe....išo bih još tura ali se nema za naftu a loža dođe tek sutra(po5kn) pa sutra idem rezati neku višemetricu 15m3 na panjeve pa da se malo oporavim a imam naručeno80m graba i bukve a nemam di napraviti pa mislim sutra hodočastiti oko lugara a možda i do diše da me puste nekud:twisted:
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
Đurđa daj gemišt,je*eš posao ,što ja bolje čekam kombajnera njega nema kad sad naiđe i vozi gumu od kombajna tako da danas slabo bude od žetve,daj nadolazečoj ekipi turu:partyman::partyman::partyman:
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
duplu vodu molim,Đurđa daj dečkima litru i vodu,idem njonjati jer danas nije bio moj dan:drinkers::drinkers::drinkers:
 

Najnoviji postovi

Na vrh