• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

POLJObirtija

mtd001

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
20 Svi 2010
Poruka
6,707
pipanje svoje ljepše polovice:)) ali kad smo se vračali trajektom nazad bili su dvojica koji vole poskoke pipkati-odmah mi se smračilo

da nisu bili galebi...:vragek:
 
I

ihorzic

Guest
pozdrav svima nakon burne motorijade kod mene , može jedna turska i voda
 

Markec

Član
Tu od
9 Ožu 2012
Poruka
282
Dobri den!
Kavica se popila, potračalo se svakoga, vidjelo se ljepotica po gradu. Sad se treba malo osvježiti pa urediti po kući i oko kuće, malo uživati u danu i sutra rad..:roll:
Platim piće prvom tko naiđe, ostali nek' se snađu..
Tonik molim..:drinkers:
 

ćelo

Član
Tu od
6 Kol 2011
Poruka
662
daj momcima nesto ladno meni kavu s kap mlika i deci mineralne!!! ljudi po danu satra posa po noci kafane ,,,kad ce 12 misec da se spava malo hahahahahah :axe:
 

savoris

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
14 Pro 2007
Poruka
12,088
Dodaj piva i evo ti radler..:mrgreen:
E večeras sam ''drmnuo'' jednog ovakvoga nakon što sam sklopio grablje za sijeno
images


Valjda je to to :roll:
 

savoris

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
14 Pro 2007
Poruka
12,088
Ako prolazi kod mene koji inače ne trošim alkohol onda je vjerovatno ok , opet , o ukusima drugi put :mrgreen:
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
dobro jutro,Đurđa molim ljepo meni neki doručak pa sok od breskve:drinkers::drinkers::drinkers:,ekipi podaj po želji ,vodu im poduplaj jer bude danas vruče,odoh sad istrpat prikolicu slame u kocki i hvatam hlad po preporuci doktora:weedman::weedman::partyman::partyman::partyman:
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
uuuuuuuuuuuu,fina hladovina i Radler ohlađen naj taman,možda naiđe kombajner da požanjemo jednu ral zobi onako leteći ,ako ne Đurđa daj ekipi u prolazu piće i malo leda:partyman::partyman:
 

Markec

Član
Tu od
9 Ožu 2012
Poruka
282
Igrom slučaja, danas na pauzi sam prvi put u životu popio pivu ispred dućana..:D
Sad bi mi leg'o jedan radler k'o budali šamar..:mrgreen:
 

čiko

Član
Tu od
19 Lip 2011
Poruka
266
Igrom slučaja, danas na pauzi sam prvi put u životu popio pivu ispred dućana..:D
Sad bi mi leg'o jedan radler k'o budali šamar..:mrgreen:
Jel bilo: Kaucija za bocu? Vratim bocu čim eksam sa ekipom ispred :mrgreen:
Nestalo radlera , o'š šamar ? :lol:
Nemoj tako. Bude ekipa rekla da ga je žena ošamarila jer je pio pivu ispred dućana, a u tom trenutku kolegice žene prolazile i vidile ga, znaš kako su alergične na to :lol:
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
Đurđa daj pojačaj ventilaciju i podaj društvu piti,meni radler da sperem prašinu i odo u hladovinu jer nema šanse da danas žanjemo nešto zobi kad kombajner vodi bitku na drugom polju sa pšenicom
 
I

ihorzic

Guest
:drinkers:ĐURRĐAAAAAAAAAAA !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :supz::drinkers:

Žedan sam kaj graba - meni Pan sa narančom ,

ekipi po volji ,..:rolfer:
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
hvala kolega evo meni bude lego jedan od limuna,Đurđa ako tko naiđe ti poduplaj :partyman::partyman::partyman:
 

Najnoviji postovi

Na vrh