• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

POLJObirtija

josix

Aktivni član
Tu od
8 Stu 2010
Poruka
1,168
bil sam zadužen za logistiku, išal u dućan svaki dan, raspoređival ko kuha, ko pere suđe... :lol:
 

josix

Aktivni član
Tu od
8 Stu 2010
Poruka
1,168
odlično si to sročil! odmor od odmora :rolfer:
pomaže i ovo kišno vrijeme, da ne krenemo prenaglo sa poslovima :lol:
 

Jozef

Član
Tu od
17 Ruj 2010
Poruka
413
ja još nisam bio na odmoru,tak da mi ovo kišno vrijeme dođe kao odmor prije odmora :lol:
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
Jupiiiiiiiiii,Đurđa daj duplu turu počela kiša kod nas i to bez nekog velikog nevremena samo da nastavi padati do jutra:drinkers::drinkers::drinkers:
 

mtd001

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
20 Svi 2010
Poruka
6,707
meni daj nešto protiv žgaravice,da ne rigam vatru ko zmaj...
tak mi mi treba kad sam se prežderal kolača....:mad:
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
ma sram te bilo mtd .pa mogao si nama malo donjeti pa bi ti bilo lakše u želudcu,Đurđa mtd u podaj litru donata ,ja budem Radler a ekipi u dolasku po želji:drinkers::drinkers::drinkers:
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
of of ,Đurđa poslje idealnog dana za odmor daj dečkima nešto tekuče,ja budem jednog gemša prst na prst:partyman::partyman:
 

mtd001

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
20 Svi 2010
Poruka
6,707
ma sram te bilo mtd .pa mogao si nama malo donjeti pa bi ti bilo lakše u želudcu,Đurđa mtd u podaj litru donata ,ja budem Radler a ekipi u dolasku po želji:drinkers::drinkers::drinkers:

znaš koliko me je sram da sam se danas tako napucao lovačkog gulaša kod šogora da sam mislio da ću puknuti po šavovima...:lol:
đurđa,ajd ti nama potoči jedne rede....:drinkers:
društvo,vidimo se i čujemo za tjedan dana,odoh malo nasoliti jajca na more...:lol:
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
pa mislim mtd kud još sad i lovački,imaj milosti ipak se ide spavati,bio žedan cijelu noč a piva ti se zdošla:finga::finga::finga:bude ti dobra i voda:rolfer::rolfer::rolfer:
 

mtd001

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
20 Svi 2010
Poruka
6,707
baš sam sada pocuclal pola litre jamničke,da lakše preradi trbica..:lol:
 

josix

Aktivni član
Tu od
8 Stu 2010
Poruka
1,168
huh, nebum niš naručil, idem samo spat, prestar sam ja za ta sranja... :toimonster:
 

mtd001

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
20 Svi 2010
Poruka
6,707
A sad lijepo napiši koliko si vina dodao, tak da se zna :roll: :mrgreen:
ništa,sutra se ide na more,treba imat dobar san i bistru glavu....:mrgreen:
huh, nebum niš naručil, idem samo spat, prestar sam ja za ta sranja... :toimonster:

jesi se ulenio.....:lol:
 

josix

Aktivni član
Tu od
8 Stu 2010
Poruka
1,168
to je tak začuđujuće, kako se čovik za čas navikne ljenčarit,
a kako se teško ponoo pokrene u radni tempo :lol:

daj jedan irish đurđa, nadolazećima daj na moj acc...
 

mane

Iskusan lik
Tu od
5 Svi 2011
Poruka
4,739
ja bum samo još jednu malu kavu sa hladnim mlijekom da me malo trgne, burna večer i noć bila. U pol 3 sam doma došal a u 6 ustajanje i na posal.
 

čiko

Član
Tu od
19 Lip 2011
Poruka
266
Dobro jutro :D
a kako se teško ponoo pokrene u radni tempo :lol:
Vidi se iz priloženog :roll:
ja bum samo još jednu malu kavu sa hladnim mlijekom da me malo trgne, burna večer i noć bila. U pol 3 sam doma došal a u 6 ustajanje i na posal.
A ja budem jednu malu pivu, 0,33L :mrgreen:
 

Najnoviji postovi

Na vrh