• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

POLJObirtija

Petretic549

Dobro znana faca
Tu od
19 Lis 2011
Poruka
1,390
eto nigdje žive duše,Đurđa se banja na Jadranu ,birtija prazna ali to nije razlog da se nešto ne potoći,evo kako to kreče u životu

Uploaded with ImageShack.us,:partyman::partyman:

Hahahahahha ta ti je slika extra de si to našal a ja sam isto na trečoj hehe al ja više drmam crnega pa jen bambus mi bu baš pasal u tempo života iz mojega vinograda hehe domaće sve samo domaće
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
a među dječjim forumima,imam ja doma punu kuču pa oni se tu snalaze kao riba u vodi,ništa valjalo bi probati to tvoje crno dali vrti ili ljulja:partyman::partyman::partyman:
 

Petretic549

Dobro znana faca
Tu od
19 Lis 2011
Poruka
1,390
a među dječjim forumima,imam ja doma punu kuču pa oni se tu snalaze kao riba u vodi,ništa valjalo bi probati to tvoje crno dali vrti ili ljulja:partyman::partyman::partyman:

Ma kad se popije negde 7-8 vrti se al ak se ide prek deset završil buš v jarku jedino ak se razredi sa cocacolom onda samo vrti :weedman::finga:
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
evo sad sam na sokiću,slučajno da se nekud ide da ne bi bilo nismo znali,evo društvo frižider je pun pa se poslužite ,blago vama što pohodite na more evo jedne slikice za nas koji preživljavamo kući

Uploaded with ImageShack.us:weedman::weedman::drinkers::drinkers:
 

mtd001

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
20 Svi 2010
Poruka
6,705
ajde može jedna runda na moj račun,gotovo ljenčarenje na moru..:mrgreen:
a usput sam obišao i kolegu Vimi-ja,samo mi je žao kaj je druženje kratko trajalo,bude nagodinu bilo bolje...

p.s.....višnjevac dobro grije....:lol:
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
ajd još jedna politrenka i odo ja njonjati ,evo djeca se polako razilaze u sobe,tata mora ići mami i tako to ide,budete vidjeli vi mladi kad dođete u moje godine:finga::finga::rolfer::rolfer:
 

čiko

Član
Tu od
19 Lip 2011
Poruka
266
ajde može jedna runda na moj račun,gotovo ljenčarenje na moru..:mrgreen:
Bilo je i vrijeme :mrgreen:
Da te malo vratimo u normalni ritam sljedeći tjedan ide se u šumu, budi spreman :lol:
 

mtd001

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
20 Svi 2010
Poruka
6,705
Bilo je i vrijeme :mrgreen:
Da te malo vratimo u normalni ritam sljedeći tjedan ide se u šumu, budi spreman :lol:

moja drva su doma...:butthead:
 

mtd001

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
20 Svi 2010
Poruka
6,705
Tko je govorio za tvoja drva? :butthead:

Nisi čuo za forumsku solidarnost na djelu? ;)
Malo malo :lol: i na kraju malo :drinkers:

radim popodne tak da....:cry:
 

Petretic549

Dobro znana faca
Tu od
19 Lis 2011
Poruka
1,390
cjeli dan bio kod frenda frezali voćnjak sa njegovom tomicom i osvježili se sa radlerem
 
Posljednje uređivanje:

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
tekučine vamo dajte,danas se bilo u livadi malo se skupljalo za zimu pa sunce gadno pripeklo,idem na jednog sa limunom.ako tko naiđe nek se posluži,još dva dana pa stiže Đurđa:partyman::partyman::partyman:
 

Petretic549

Dobro znana faca
Tu od
19 Lis 2011
Poruka
1,390
Kosili i malo se odmorili pa nebi to bio posao da pored tebe nebi bio jedan mrzzzli crnjak do tebe :weedman:
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
evo danas več ugodniji dan,dečki i slučajno ako koja dama naiđe potočite si po želji sutra nm se vrača Đurđa pa valjda bude malo napetije u birtiji,ako ništa bar bude žensko biće za šankom:partyman::partyman::partyman:
 

AntonioJD

Iskusan lik
Tu od
24 Sij 2009
Poruka
3,343
Napoj u sobici... Ostale se hlade :D

Poslužite se :lol:

DSC_0395Kopiraj.jpg
 

Petretic549

Dobro znana faca
Tu od
19 Lis 2011
Poruka
1,390
tooo kolega samo po pivi ja baš ovaj tjedan nisam zainteresiram za pivu ali za crnoga ideš miki
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
a ništa kolega ,tvoj crnjak a mi se snađemo za colu ,dobar bambus mora biti:drinkers::drinkers::drinkers:
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
Dobro jutro svima a najbolje od svega što i Đurđa dolazi danas u birtiju poslje podne,društvo neko piće si natočite i samo laganini ,sunce sve jače grije:drinkers::drinkers::weedman::weedman:
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
Jao Đurđa pa nigdje žive duše ,pola foruma na moru,ma nema veze eto budemo si mi nešto popili a ako tko naiđe nek si zove turu:partyman::partyman::partyman:
 

Najnoviji postovi

Na vrh