• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

POLJObirtija

josix

Aktivni član
Tu od
8 Stu 2010
Poruka
1,168
je, pol foruma na moru, a pol se i dalje kupa u znoju...
ja mislio jučer da ćemo bit gotovi sa izvoženjem drva, ali figu, ima još u jami...

daj jedan konjak za cirkulaciju, i radler....
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
evo obavio sve prijepodnevne poslove i po preporuci hvatam hladovinu i lagano ohlađeno piće,Đurđa klimu naštelaj na 22 i drži pun frižider ako naiđe žedna ekipa da imaju šta za popiti:partyman::partyman::partyman:
 

savoris

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
14 Pro 2007
Poruka
12,088
Uh , žedan kao đavo , lubenica se vadi iz frižidera , utovario 300 bala evo me pregorio kao sijalica
 

Petretic549

Dobro znana faca
Tu od
19 Lis 2011
Poruka
1,390
Pretakao vino i usput dok tata ni gledil popil nekaj belega vina možda 5 do 10 deci joj kaj smo ga složili al ajd đurđa daj mi jedan mrzzzzli gemišttt:D:D
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
Đurđa dobro ti veče i laka i ugodna noć,samo jednog Radlera molim i odo spati:partyman::partyman:
 

Petretic549

Dobro znana faca
Tu od
19 Lis 2011
Poruka
1,390
Đurđa ajde jen radlerček tovario drva za osvježenje kad nema ništa doma i usput me muhe pojele
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
samo običnu vodu sa malo limuna,debela hladovina do odlaska u štalu,Đurđa samo drži klimu na optimalnom i uživaj:partyman::partyman:
 

Tino

Dobro znana faca
Tu od
23 Svi 2012
Poruka
3,237
deste ljudi,ajd ja častim...počinju pripreme :p
od ponedjeljka sam u vatrogasnom kampu 7 dana pa se moram malo zagrijati da se ne napijem od 3 gemišteka :p
ide možda još ko u fažanu preksutra?
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
dobro jutro,jedan lagani sok i gas obaviti prijepodnevne poslove i debeli hlad,Đurđa napuni frižider nedelja je pa možda netko i naiđe:drinkers::drinkers::drinkers:
 

josix

Aktivni član
Tu od
8 Stu 2010
Poruka
1,168
dobar jutar!
evo obavljene dvije svadbe, sad možemo laganini dalje... :drinkers:
 

savoris

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
14 Pro 2007
Poruka
12,088
Sinoć sam bio na koncertu divljih jagoda , prije dvije večeri bila neka grupa koji sviraju sve i svašta , večeras je Miki Jevremović sutra i dalje Romana pa topalko i još neki
Inače privremeno radimo tu na plaži i provod je fantastičan a još i zaradiš :gitarist:
 

karabaja

Aktivni član
Tu od
23 Velj 2011
Poruka
1,320
pozz đurđa[YT]http://www.youtube.com/watch?v=h0sNt7PR72g[/YT]
runda na moj račun...evo danas napokon full ne radni da mislio sam otič malo u šumu ali buduči da je vani pakao pa mislim da bih mogao u neki lokalni bircuz na hlanog radlera:partyman:
 

tomo522

Aktivni član
Tu od
8 Sij 2012
Poruka
699
Sinoć sam bio na koncertu divljih jagoda , prije dvije večeri bila neka grupa koji sviraju sve i svašta , večeras je Miki Jevremović sutra i dalje Romana pa topalko i još neki
Inače privremeno radimo tu na plaži i provod je fantastičan a još i zaradiš :gitarist:
e savo pazi da ne preteraš sa pivom:drinkers:
 

josix

Aktivni član
Tu od
8 Stu 2010
Poruka
1,168
ja bum još jen gemišt, pa u krpe....
sutra je neradni dan :mrgreen:
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
Đurđa pošto se današnji dan preživio,može jedna tura na moj račun,ako naiđe tko u 3 smjeni nek se posluži ,Đurđa i ja idemo prepričati njezino odmaranje na moru:partyman::partyman:
 

Najnoviji postovi

Na vrh