• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

POLJObirtija

josix

Aktivni član
Tu od
8 Stu 2010
Poruka
1,168
išal pozdravljat nove članove, ali previše je toga...
daj radlera Đurđa, žedan sam ko graba!!
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
Đurđa daj ekipi po želji ja odoh na popodnevno njonjanje pošto na večer moramo skratiti jednu prasicu od 200kg,nekakva pustoš u hladnjači,ostala samo pernata živad,nema od toga sreče,jedan Radler molim,čujemo se ako ne obrežem koji prst:drinkers::drinkers::drinkers:
 

Tino

Dobro znana faca
Tu od
23 Svi 2012
Poruka
3,237
Đurđa daj ekipi po želji ja odoh na popodnevno njonjanje pošto na večer moramo skratiti jednu prasicu od 200kg,nekakva pustoš u hladnjači,ostala samo pernata živad,nema od toga sreče,jedan Radler molim,čujemo se ako ne obrežem koji prst:drinkers::drinkers::drinkers:

hehe ja pa sad idem dedi na kolinje :p
naravno,idem samo jest jer mi se gadi kad se svinja kolje :/
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
Đurđaaaaaaaaaa pojačaj klimavi uređaj i daj nešto ohlađeno za piti,sad se pospremilo od kolinja i sad ne proturam surlu van do odlaska u štalu,grlim ventilator kao najmilijeg ljubimca:partyman::partyman:
 

Petretic549

Dobro znana faca
Tu od
19 Lis 2011
Poruka
1,390
hehe ja pa sad idem dedi na kolinje :p
naravno,idem samo jest jer mi se gadi kad se svinja kolje :/

Joj vidi mimozice budi muško i dojdi tam pred svinju i reci u sebi *joj al ću da te koknem* eh ajde đurđa jedan osječko black radler išo po travu za ovce iz mene se curi
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
Pozdrav ekipi ,ja sam na sokiću,iščupao sam kutnji zub ,majku mu što je bolio,Đurđa daj dečkima po želji ja poslje moram početi sa alkoholom dezinficirat ranu :partyman::partyman::partyman:
 

josix

Aktivni član
Tu od
8 Stu 2010
Poruka
1,168
iščupaš zub, pa piješ sokić?!?! :shock:

pa i baba zna da se rakija u tom slučaju pijucka :partyman:
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
e sad popustile inekcije sad može i malo alkohola ali umjereno jer vani je veliki +,Đurđa ja budem Radler a ekipi po želji ali laganini:drinkers::drinkers::drinkers:
 

Tino

Dobro znana faca
Tu od
23 Svi 2012
Poruka
3,237
aj i meni...ujutro smo se spremali u šumu,ja brzo otkapčio gajbu pa malo ludarija po livadi i onda se sopeljam ko luđak do doma i zakopčam gumenjak i tak ostavim,zove tetak da bude sad došo zidat,e onda tata veli da otkopcam kola i opet stavim gajbu gore :p
:finga::weedman:
 

josix

Aktivni član
Tu od
8 Stu 2010
Poruka
1,168
huh ja scjepao i srezao panjeve i hrgane u jutro...
zatupio lanac...
nabrusio lanac...

bio u šopingu u karlovcu, nakupovalo se vinobrana, strech traka, konačno sam naletio na trakice za temperaturu mjerit...

sad ručak, pa odmor, pa odoh trubit sa limenom glazbom u povorci na Karlovačke Dane piva!!! :partyman: :partyman: :partyman:
 

Petretic549

Dobro znana faca
Tu od
19 Lis 2011
Poruka
1,390
aj i meni...ujutro smo se spremali u šumu,ja brzo otkapčio gajbu pa malo ludarija po livadi i onda se sopeljam ko luđak do doma i zakopčam gumenjak i tak ostavim,zove tetak da bude sad došo zidat,e onda tata veli da otkopcam kola i opet stavim gajbu gore :p
:finga::weedman:

eh ti uvijek nemas srece ja dns podmazao balirku i spremno za baliranje usput cmaknul jenu šalicu kave
 

Tino

Dobro znana faca
Tu od
23 Svi 2012
Poruka
3,237
đurđa,daj šalicu kapučina od vanilije i 8 onih paketiča šečera :3

eh ti uvijek nemas srece ja dns podmazao balirku i spremno za baliranje usput cmaknul jenu šalicu kave

evo sam sam došo opet s traktora ,tata i deda su na sprovodu a ja i mama smo poskidali crijep sa kuružnjaka jer če se krovište s garaže gore spojit.,..i opet sam ludoval po livadi :p joj kako ču se jedanput rasipat ko pi****
 

Petretic549

Dobro znana faca
Tu od
19 Lis 2011
Poruka
1,390
đurđa,daj šalicu kapučina od vanilije i 8 onih paketiča šečera :3



evo sam sam došo opet s traktora ,tata i deda su na sprovodu a ja i mama smo poskidali crijep sa kuružnjaka jer če se krovište s garaže gore spojit.,..i opet sam ludoval po livadi :p joj kako ču se jedanput rasipat ko pi****

Ja sam se skoro jednom se sa tomekom prevrnul ko taliban jer sam ga malo nakrenal i mogal sam se razletiiit ko luđak al srećom nisam i još sam živ :mrgreen:
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
Đurđa daj Radler,ekipi po želji,alaj se nočas bude njonjalo,čak i nešto kiše pada:drinkers::drinkers::drinkers:
 

Tino

Dobro znana faca
Tu od
23 Svi 2012
Poruka
3,237
evo i mene...danas bili u Kladarama na vatrogasnom natjecanju i odnesti 4. mjesto...prokleti konji na štafeti su bili spori a vježba je bila vrhunska...prokleta sreča :weedman:
daj đurđa opet kapučino ...znaš več koji pijem
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
koja pustopoljina u birtiji,Đurđa daj ekipi nešto za lokati,gdje su svi nestali pa bude Đurđu depresija čopila:supris::supris:
 

Tino

Dobro znana faca
Tu od
23 Svi 2012
Poruka
3,237
koja pustopoljina u birtiji,Đurđa daj ekipi nešto za lokati,gdje su svi nestali pa bude Đurđu depresija čopila:supris::supris:

imo vatrogasnu vijezbu pa smo po običaju ošli do marine u birtiju :p
daj mi gusti s šlagom kad mi več frendovi nisu dali da pijem :rolfer::lol:
 

Najnoviji postovi

Na vrh