• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

POLJObirtija

Petretic549

Dobro znana faca
Tu od
19 Lis 2011
Poruka
1,390
hahaha i mora to neko...
evo došo iz čakovca sa natjecanja...pas meter bili smo zadnji ... :/
krapinske toplice su najbolje al ovaj put smo zaj*bali...zapovjednik reko ovome di pumpa da se stane u stroj a nije do kraja napumpal i zbog toga smo diskvalificirani :/
37. smo

eh ja bio na natjecanju u čegljima bogati domagovići su nas pokosili dva zlata odnesli e mamu im al srecom mi bili 10. :finga::rolfer::lol: ništ bumo jedan gemišt
 

Tino

Dobro znana faca
Tu od
23 Svi 2012
Poruka
3,237
eh ja bio na natjecanju u čegljima bogati domagovići su nas pokosili dva zlata odnesli e mamu im al srecom mi bili 10. :finga::rolfer::lol: ništ bumo jedan gemišt

kolko sekundi vam bila vjezba?
trenutno u zagorju su najbolji Bedekovcina i mi (krapinske toplice)
 

savoris

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
14 Pro 2007
Poruka
12,088
Rado bi ja uzeo nešto tako ali jednostavno nema za kupiti kod nas
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
Đurđa molim jednog bambusa ako ima dobrog crnjaka,društvu potoći po željama:drinkers::drinkers::drinkers:
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
Dobro veče,pa šta je ovo nigdje žive duše,evo da se pohvalim palo 100 kapi kiše kod mene,sijeva kao u filmu ali od kiše zasad ni k,Đurđa daj jedan radler i idem spavati,evo jdna prigodna pošto nikog u birtiji:supz:[YT]http://www.youtube.com/watch?v=flG0zvgxjg0&feature=related[/YT]:mrgreen::mrgreen::partyman::partyman:
 

Tino

Dobro znana faca
Tu od
23 Svi 2012
Poruka
3,237
ma neam vremena bit ovdje :p
dogovaram se s curom da idemo na festival preksutra u krapini i koga cemo s sobom uzet :p
i nagovaram ju da ostane kod mene jer drugi dan je berba pa da malo pomogne :p hihihihi
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
Đurđa meni gemištek jedan od pola litre,nekakva me žeđ mori,žena danas skuhala rebra dimljena od pokojne prasice i ja se malo bolje prisuko i cijelo popodne me mori žeđ,ako tko naiđe nek se posluži,Đurđa i ja idemo malo na terasu da malo gledamo zvijezde:gitarist::gitarist::gitarist::partyman::partyman:
 

Tino

Dobro znana faca
Tu od
23 Svi 2012
Poruka
3,237
evo sad sam se probudio i cekamo ljude,dns je berba kod nas i sad cekam bratiča pa ja i on idemo s traktorom gore a ovi ostali autom
 

Malirus

Član
Tu od
28 Lis 2009
Poruka
581
Savo čestitam na kamioncinu,koja je glavna svrha kupnje?
Malo mi se cini mekan za prijevoz drva
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
danas je blagdan male Gospe,nikakvi se veči poslovi ne rade po zemlji barem kod mene,danas lagano oko kuče malo švrljnuti,lagano sa djecom jer nisu u školi i eto dobro provedenog dana,Đurđa daj dečkima po želji ,ja budem malo radlera:drinkers::drinkers::drinkers:
 

savoris

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
14 Pro 2007
Poruka
12,088
Savo čestitam na kamioncinu,koja je glavna svrha kupnje?
Malo mi se cini mekan za prijevoz drva

Glavna svrha je zamjena za auto prikolicu jer me dadžbine na nju dođu kao i na njega a on je ipak sposobniji od prikolice
Znači osnovna svrha je dostava uglja u gradske dijelove , dostava drva (isječena i pocijepana) , uglavnom više će da služi za trčkaranje nego za nešto ozbiljnije
Tovario sam 2 tone na njega i to je maximum a meni je to i više nego dovoljno
 

Markec

Član
Tu od
9 Ožu 2012
Poruka
282
Glavna svrha je zamjena za auto prikolicu jer me dadžbine na nju dođu kao i na njega a on je ipak sposobniji od prikolice
Znači osnovna svrha je dostava uglja u gradske dijelove , dostava drva (isječena i pocijepana) , uglavnom više će da služi za trčkaranje nego za nešto ozbiljnije
Tovario sam 2 tone na njega i to je maximum a meni je to i više nego dovoljno

To je beba od mame i tate kamiona:)
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
Đurđa laku noć,bole me noge od švrljanja po sajmu,daj jednog sa limunom a ekipi po želji,uuuuuuuuuuuuppsssssssssss,malo me brecnuo neki čudan zvuk a ono sad u21: 40 neka budala prelječe sa velikim avionom jako nisko,jebo sliku svoju al sam skočio od kompa,ode nekamo prema istoku,pitaj boga šta mu bi:confused:
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
nakon što ovaj luđo preletio još dva nakon 10 min.zovem 112 i kaže ženska da budu nekoliko noći letjeli,i sad idu pa dajte više stop idemo spavati ,aaaaaaaaa bok i laku noćććććććććć
 

ćelo

Član
Tu od
6 Kol 2011
Poruka
662
[YT]http://www.youtube.com/watch?v=359Ridl-c1Y&feature=related[/YT] evoooooo je za nas koji volimo piti hahahaha ubijaaa miroslave kralju pokazi im kako se piva ziviliiiiiii :supz:
 

Tino

Dobro znana faca
Tu od
23 Svi 2012
Poruka
3,237
nakon što ovaj luđo preletio još dva nakon 10 min.zovem 112 i kaže ženska da budu nekoliko noći letjeli,i sad idu pa dajte više stop idemo spavati ,aaaaaaaaa bok i laku noćććććććććć



E covece a zkj se opce razvazaju tud?? Sad su i kod mene poceli letit
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
O Đurđa danas bi mogao biti onaj dan kad puštamo mozak na pašu,lagano kišica pada,KONAČNO,eto sad da doneseš neki lagani sok jer idem dati krv da im ne poludi analiza,treba malo stagnacije od nezdravog konzumiranja:lol::lol::lol:,ekipi u dolasku ugodan dan:partyman::partyman::partyman:
 

Najnoviji postovi

Na vrh