• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

POLJObirtija

Tino

Dobro znana faca
Tu od
23 Svi 2012
Poruka
3,237
eee ajde dećki ko oče moj gemišt u nedelju idemo u berbu i bumo malo cugnali

hehe ja idem u subotu u berbu pa cu malo brat a malo s curom po livadama ludovat :p
đurđa daj kapučino vaniliju s puno šečera
 

Malirus

Član
Tu od
28 Lis 2009
Poruka
581
jutro svima,evo jutros sam otvorio sezonu grijanja,morao sam upaliti centralno
Prije 2 tjedna +38 a danas već hladno
 

Petretic549

Dobro znana faca
Tu od
19 Lis 2011
Poruka
1,390
jutro svima,evo jutros sam otvorio sezonu grijanja,morao sam upaliti centralno
Prije 2 tjedna +38 a danas već hladno

a da malo zaribano ovo vrijeme nego ja idem na svadbu dns pa tak sve vas častim janjetinom i mojim gemištom živili :partyman::partyman:
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
Đurđa daj jednu laganu sa limunom za laku noć,ako tko naiđe nek se posluži:partyman::partyman::partyman:
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
a vidi se da na forumu ima puno vinogradara pa sad doma pretaču mošt i paze na temperaturu u podrumu:weedman::weedman:,Đurđa daj jednog pivkana sa limunom i odoh ja u krpe ,vinogradari pazite da vam posuđe ne procuri da propadne mošt:drinkers::drinkers:
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
Đurđa daj jednu za laku noć,treba ići k ženi ,gasim komp i pozdrav svim dobrima ljudima,evo jedne za našu Đurđu,lagani Radler i njonjanje,ako tko naiđe otvoren je šank,[YT]http://www.youtube.com/watch?v=bTofHap1XWM[/YT]:partyman::partyman::partyman:
 

Petretic549

Dobro znana faca
Tu od
19 Lis 2011
Poruka
1,390
a vidi se da na forumu ima puno vinogradara pa sad doma pretaču mošt i paze na temperaturu u podrumu:weedman::weedman:,Đurđa daj jednog pivkana sa limunom i odoh ja u krpe ,vinogradari pazite da vam posuđe ne procuri da propadne mošt:drinkers::drinkers:

dao bog da jezik pregrizo ajkula :weedman: ajde laganini daj jeno kuhano vino da se zgrijemo ostalima po želji
 

strojnik

Član
Tu od
1 Lis 2010
Poruka
174
nemogu nigdje naci onaj torpedo 7506 bez prvog pogona sto ga covjek preureduje da ureduje kabinu i stavlja vece gume ako ko zna gdje je nek stavi tu link hvala
 

Tino

Dobro znana faca
Tu od
23 Svi 2012
Poruka
3,237
jel to ovaj??
evo linka: https://hotfile.com/dl/173581712/c86c041/deutz.rar.html
to je pack,unutra dobis oba torpeda sa slike

284218_288199391285364_1981452457_n.jpg
 

Tino

Dobro znana faca
Tu od
23 Svi 2012
Poruka
3,237
Dečaci ovo nije tema za farming nego za poljobirtiju i vinogradare :):madmana:

cuti bre :finga:
ja dobio opomenu jer sam reko da je fulo temu :p

nego đurđa,daj gusti od breskve sa šlagom :drinkers::weedman:
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
mljac sad lego jedan za spavanje sa limunom,Đurđa podaj ekipi ako tko navrati,ja odoh u krpe adios:partyman::partyman::partyman:
 

Tino

Dobro znana faca
Tu od
23 Svi 2012
Poruka
3,237
eee đurđa,daj nesto toplo prija spavanja i naplati ajkuli na moj racun :supz::partyman::partyman::gitarist:
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
gdje su nestali birtijaši Đurđa,il imaju drugu konobaricu ili su prestali piti,daj jednog sa limunom ako tko naiđe nek si natoći:drinkers::drinkers:
 

tomo522

Aktivni član
Tu od
8 Sij 2012
Poruka
699
ma tu su kolega samo su umorni od posla pa su malo tihi......daj i men jedan radler pa odo spavat:supz:
 

Petretic549

Dobro znana faca
Tu od
19 Lis 2011
Poruka
1,390
ajmo ljudi ko če okrenut rundu ajd ja častim jedan gemišt molim ostali kaj čeju
 

Najnoviji postovi

Na vrh