• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

POLJObirtija

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
pa Tomo lako ti sad možeš zaljevati sa Panom kad je sigurno pao paprikaš od pokojnog jelenka ,ja danas neku pernatu živad tamanio,Đurđa daj ekipi po želji a Tomi poduplaj jer je sigurno jako žedan nakon paprikaša,ajde priznaj Tomo el bio onak pravo ljut:partyman::partyman:
 

savoris

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
14 Pro 2007
Poruka
12,088
Toliko drugih a ti padaš u depresiju zbog jedne a veza od SAMO mjesec dana
U tvojim godinama takve stvari mislim da bi trebalo ostati i neprimijećene jer imaš izbor kakav se samo poželjeti može :prayer:
 

Tino

Dobro znana faca
Tu od
23 Svi 2012
Poruka
3,237
Toliko drugih a ti padaš u depresiju zbog jedne a veza od SAMO mjesec dana
U tvojim godinama takve stvari mislim da bi trebalo ostati i neprimijećene jer imaš izbor kakav se samo poželjeti može :prayer:


Al ne kuzis ti...bila mi je sve
A kolki izbor,da me jos i koja hoce
 

savoris

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
14 Pro 2007
Poruka
12,088
:lol::rolfer: ali samo BILA , probudi se momak , idemo dalje ;)
 

mariop

Član
Tu od
14 Kol 2011
Poruka
124
Al ne kuzis ti...bila mi je sve
A kolki izbor,da me jos i koja hoce

Kužimo mi tebe sve:rolleyess:
Sve smo mi to prošli dobro ti kolega kaže, za 10 - 15 godina kad će tebi netko drugi to pričati bit će ti u najmanju ruku smiješno:D

Kreni dalje, žene su ti vrlo specifična stvorenja... :supz:
 

siki

Aktivni član
Tu od
6 Lip 2010
Poruka
2,151
Al ne kuzis ti...bila mi je sve
A kolki izbor,da me jos i koja hoce



Eh drago dijete kad budeš imao ovoliko godina kao ja i kad se budeš tri puta ženio onda ćeš da pjevaš nek je vrag nosi nije ona jedina ima žena još i još i još.


p.s. neće te niti jedna htjet ako ti sam nebudeš tražio.

Evo ti malo za tvoje jade .http://www.youtube.com/watch?v=c-7kvfJ4aRQ
 
Posljednje uređivanje:

karabaja

Aktivni član
Tu od
23 Velj 2011
Poruka
1,320
pozdrav ekipa, pozdrav iz zadra i đurđa daj svima na moj račun, platim kad se vratim, evo samo da spomenem da 18.10 odlazim u jednu državnu ustanovu na odmor u trajanju od koju godinu i nešto a možda i duže pa se nečemo više družiti, još ču vas pratiti ovo malo dak sam slobodan:partyman:
 

mariop

Član
Tu od
14 Kol 2011
Poruka
124
pozdrav ekipa, pozdrav iz zadra i đurđa daj svima na moj račun, platim kad se vratim, evo samo da spomenem da 18.10 odlazim u jednu državnu ustanovu na odmor u trajanju od koju godinu i nešto a možda i duže pa se nečemo više družiti, još ču vas pratiti ovo malo dak sam slobodan:partyman:

Državnu ustanovu:confused:
Da nije...:scratch

Ma nije sigurno;)
 

siki

Aktivni član
Tu od
6 Lip 2010
Poruka
2,151
Znaš kako je Tuđman rekao tko tamo nije bio itd. Ja sam bio i mogu ti reći da je i to za ljude.
 

savoris

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
14 Pro 2007
Poruka
12,088
E jbg karabaja :? ma živio ti i to je za ljude kako rekoše :partyman:
 

Petretic549

Dobro znana faca
Tu od
19 Lis 2011
Poruka
1,390
neznate vi kaj je delo dok ne delate na traktoru IMT-u 549 i podrivačem 7 radnih tjela :weedman: ajde ja okrečem rundu ja bum capuchino a osatali po volji...
 
Posljednje uređivanje:

Tino

Dobro znana faca
Tu od
23 Svi 2012
Poruka
3,237
neznate vi kaj je delo dok ne delate na traktoru IMT-u 549 i podrivačem 7 radnih tjela :weedman: ajde ja okrečem rundu ja bum capuchino a osatali po volji...


Meni caj od tresnje jer smrcam i boli me glava...i daj mentol za zivce jer mi stari nece vratit laptop -.-"
 

Petretic549

Dobro znana faca
Tu od
19 Lis 2011
Poruka
1,390
Meni caj od tresnje jer smrcam i boli me glava...i daj mentol za zivce jer mi stari nece vratit laptop -.-"

ja ti kažem kupi si komp i nemaš brige il još jedan laptop :axe::mrgreen::lol:

pa ljudi kaj nikega nema u lokal jao pa lokal "kod đurđe" če propast ljudi ajd ja opet moram zvat ajde đurđa meni jen gemišt ostalima po želji
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
evo i mene na brzinski radler,jutros od 6 u pogonu do večeras,trebalo je nešto posijati prije kiše,hvala bogu riješeno,Đurđa mogao bih ti sad malo čakulati ali prsti ne idu,daj dečkima piti ja odoh spavati,Karabaja želim ti brz dolazak i da sve prođe ok,jebiga kad ovaj svijet nije crno bijel nego neko sivilo svuda ,pozdrav:partyman::partyman:
 

Tino

Dobro znana faca
Tu od
23 Svi 2012
Poruka
3,237
evo mene...aj jedan caj tresnja i idem sanjat dragu :mrgreen::mrgreen:
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
UUUUUUUUU šta se nočas njonjalo,DOBRO jutro svima,Đurđa meni jedan nescafe sa manje cukra,ma dobro Tino izbaci više tu curu iz glave večeras je subota i jedan izlazak na dobro mjesto večeras riješava tvoj problem,usput ako nisi znao kod nas su statistički žene u večem broju tako da nemaš beda:drinkers::drinkers:
 

Najnoviji postovi

Na vrh