• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

POLJObirtija

Petretic549

Dobro znana faca
Tu od
19 Lis 2011
Poruka
1,390
ljudi ja okrećem rundu ajde meni jedan gorki bambus 10% cola 90% vino :D ostali kaj čeju
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
Je šta bi se čovijek dao zajebavati,nego daj Đurđa na Josin račun još jednu, nije njegova tura za baciti:partyman::partyman:,nešto se zagubilo društvo iz birtije valjda su več na visinskim pripremama za Martinje
 

josix

Aktivni član
Tu od
8 Stu 2010
Poruka
1,168
oko jeseni uvik stiska, nema se vremena,
ne znam kak drugi, ja sve pročitam kaj pišete,
al slabo tipkam u zadnje vrijeme...
 

Petretic549

Dobro znana faca
Tu od
19 Lis 2011
Poruka
1,390
ajde ljudi opet okrećem rundu a na moj račun daj josipu neš po želji a meni extra vrući kakao do puta doma sam pokisnul kaj miš :D
 
H

Hrvach

Guest
Ljudi kak je stanje s poplavama kod vas? Kod mene je prošo vodeni val bez većih problema, najviše su stradala polja sa zaprešićke strane dok je s ove samoborske voda napravila manju štetu
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
kod mene mir,ima ponekad brijeg prednosti nad ravnicom,Đurđa daj okreni jednu turu ,fala bogu preživio se ovaj šugavi dan,kiša,kiša i kiša,:rolleyess::rolleyess::drinkers::drinkers::drinkers:
 

josix

Aktivni član
Tu od
8 Stu 2010
Poruka
1,168
daj meni pol kile gemišta pa da si ajkić i ja zalijemo suvo grlo,
dobro veli, lipo je bit na brdu :partyman::partyman:
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
Đurđa daj nešto lagano,pošto ekipa negdje po kljetima rastače pokojni mošt,samo čuvajte se dečki u plavom ovaj njihov danas prosvijed je samo kamuflaža,stoje oni iza prvog križanja i prijete vašoj kunici i vozačkoj:weedman::weedman::drinkers::drinkers::drinkers:
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
Oho Đurđa daj ekipi poduplaj,za gazimira može jedna putna a ostatku ekipe po želji,ja budem Radler dupli:partyman::partyman:
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
evo danas čujem da mnogi ugostitelji u čast generala imaju niže cijene u kafićima,zato Đurđa otvaraj šank i nareži sve iz špajza što je krtomasno:drinkers::drinkers::partyman::partyman::partyman::gitarist::gitarist:
 

farmervg

Aktivni član
Tu od
7 Lip 2010
Poruka
1,421
I ja bi nešta s nogu nabrzinu i ekipi gore iznad još potoči kad je bal nek je bal...
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
jednog sa limunom molim a ekipi po želji,Đurđa daj i nešto lagano za večeru,eto mogu jedne pržene lignje:partyman::partyman::partyman:
 

farmervg

Aktivni član
Tu od
7 Lip 2010
Poruka
1,421
Može jedan pan jer sutra moram klati svinje cijeli dan , i za ostalu ekipu koja navrati ,,,
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
A kad je tako može jen sa limunom za mene a farmervgu još jednu za njonjanje da sutra ima smirenu ruku:partyman::partyman::partyman:
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
Đurđa daj ekipi u dolasku,ja budem limunić ,kolegi farmvergu poduplaj ako nije koji prst recno na kolinju:partyman::partyman:
 

Najnoviji postovi

Na vrh