• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

POLJObirtija

veselin

Član
Tu od
24 Kol 2012
Poruka
131
dok sam sankao decu juce traktorom vozim vladka i samo vicem mama..mama , deca zadovlona mame sretne a ja se smrzo u pi.u meterinu jeb...li im mamicu deciju i kad sam obeco ..........ni jedna mama da pozove na vruc caj
 

Petretic549

Dobro znana faca
Tu od
19 Lis 2011
Poruka
1,390
Ljudi došel iz škole žedan a nema zadaće jbg ajmo na jedan makijato extra vruć da se ugrijemo ostali po želji Đurđa ajde kupuj extra zalihe jer će zatrebat za ove mrzle dane :D
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
ajmo društvo jednu za spavanac,sutra kažu da ne bude preveč dobar dan ,12.12 2012.u to ime Đurđa poduplaj pa vidimo sutra kako je prošlo:partyman::partyman:
 

Tino

Dobro znana faca
Tu od
23 Svi 2012
Poruka
3,237
Ljudi došel iz škole žedan a nema zadaće jbg ajmo na jedan makijato extra vruć da se ugrijemo ostali po želji Đurđa ajde kupuj extra zalihe jer će zatrebat za ove mrzle dane :D

haha ko još piše zadaću ;)
ja ove godine knjigu doma nisam ni pipnuo :butthead:
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
Đurđa daj toplu čokoladu,može i pica obiteljska a za poslje budemo vidjeli,ekipi u dolasku potoći nešto :partyman::partyman:
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
Bokić Đurđa,daj jednu za laku noć,ako tko naiđe ti im potoći,:partyman::partyman:
 

Petretic549

Dobro znana faca
Tu od
19 Lis 2011
Poruka
1,390
jedan makijato umorih se tražeći kljuć od rusa :D

IMA NAS JOŠŠ!!
[YT]http://www.youtube.com/watch?v=uUKeBPPKtWA[/YT]
 

farmervg

Aktivni član
Tu od
7 Lip 2010
Poruka
1,421
Poštoje sutra smak svjeta predlažem da večeras napravimo oproštajno druženje ja ču dati par gajbi pive i odojka.....:partyman::partyman:
 

DARIJUS

Iskusan lik
Tu od
9 Stu 2011
Poruka
6,674
Poštoje sutra smak svjeta predlažem da večeras napravimo oproštajno druženje ja ču dati par gajbi pive i odojka.....:partyman::partyman:

ja donesem ajvara i mladog luka...
 
M

MOCO

Guest
Evo naše cure iz Vrbanje :supz: da je amerikanka garant bi bila prva

http://www.vecernji.hr/scena/elizabeta-burg-zauzela-11-mjesto-izboru-miss-universe-clanak-489365

images
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
Eto ljudi pošto ste preživjeli onaj najavljivani smak svijeta,može jedna runda na račun kuče,Đurđa meni Pan Radler a ekipi po želji:drinkers::drinkers:
 

Najnoviji postovi

Na vrh