• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

POLJObirtija

Tino

Dobro znana faca
Tu od
23 Svi 2012
Poruka
3,237
ajmo dečki,povodom mog 16. rođendana častim ;) :drinkers::drinkers::drinkers:
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
Ajde Đurđa na Tinov račun može dupli radler,nešto se ožednilo nakon dobre papice,pošto sutra post ,trebalo danas nadomjestiti za sutra:rolfer::rolfer:
 
Z

zeleno zagorje

Guest
sretan rođendan

sretan ti rođendan zagorec , slavi ih još puno mlad si , živio
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
Đurđa samo lagano sa pijačom,treba to polako odraditi,Božić,pa sv.Stjepan,pa Ivanje bude,za par dana novo ljeto ,treba to jetra izdržati:partyman::partyman:,može malo rijetkog gemišta:rolfer::rolfer::rolfer:
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
Đurđa daj ekipi piti, pošto sutra stara godina i svi se budu nekud razbježali i ostali negdje na natakanju:partyman::partyman:meni može Radler a ostatku po želji:drinkers::drinkers::gitarist::gitarist:
 

Petretic549

Dobro znana faca
Tu od
19 Lis 2011
Poruka
1,390
ajmo deca nešt toplog uz kruh s jajcim mmm fino ajmo jen capuchino meni Đurđa ak nemaš niš protiv
 

Bučo

Aktivni član
Tu od
9 Ruj 2012
Poruka
2,999
ajmo deca nešt toplog uz kruh s jajcim mmm fino ajmo jen capuchino meni Đurđa ak nemaš niš protiv

Jel to zagrijavanje za veceras ili jel ima sta u kraju kakva festa?
Đurđa daj mu jos rundu i meni jedan mali jeger!!!
 

Petretic549

Dobro znana faca
Tu od
19 Lis 2011
Poruka
1,390
Jel to zagrijavanje za veceras ili jel ima sta u kraju kakva festa?
Đurđa daj mu jos rundu i meni jedan mali jeger!!!

Ma ja se polako zagrijavam za novu godinu a i vi kak se čini ;)
 

Bučo

Aktivni član
Tu od
9 Ruj 2012
Poruka
2,999
Ma ja se polako zagrijavam za novu godinu a i vi kak se čini ;)

Za ovo tvoje postivanje i meni obracanje s VI si duzan sad pozvat rundu i da se nije vise ponovilo:x:D
 
H

Hrvach

Guest
Evo jedna obavijest u poljobirtiju pa ako ima neko zainteresiran neka navrati makar na rakiju :D

Društvo za uzgoj i zaštitu malih životinja "Velika Gorica 2005" poziva sve uzgajivače i zaljubljenike u male životinje na 7. županijsku izložbu malih životinja koja će se održati 4-6.1. 2013 g u srednjoj strukovnoj školi u VG ulica Stjepana Tomaševića 21. U okviru izložbe biti će odražane sljedeće specijalne izložbe:
Specijalka Engleskog velikog gušana
Specijalka Posavske kukmaste kokoši
Specijalka Bačkog prevrtača
Specijalka Sisačkog prevrtača
Specijalka Zagrebačkog prevrtača
Specijalka Turopoljske patuljaste kokoši

Ukupno će biti izloženo više od 770 eksponata što je najveći broj na nekoj županijskoj izložbi ove sezone.
Izložba je otvorena za posjetitelje u petak 15-20h, u subotu 8-20h te u nedelju 8-15 sati kada je i podjela nagrada.
Cijena ulaznice za odrasle je 10kn,a za djecu naravno besplatno.
Nadam se da se vidimo u što većem broju! Slušajte radio Banovinu gdje se svakodnevno dijele 3 puta po 2 karte za ovu izložbu!
 

matija0001

Novi član
Tu od
21 Lis 2010
Poruka
1
nitko nepije ništa,čudno...

svi se prepali ove fiskalizacije pa je Đurđi bio red zatvoriti birtiju dok nekupi kasu i neuvede internet u lokal.

ipak daj meni jeger i to dupli,a Linić ako dođe dobit će i on,ali šaku u zube...
 

Petretic549

Dobro znana faca
Tu od
19 Lis 2011
Poruka
1,390
Haha dobra ti je ova Matija0001 sam nek proba dojt i čul bu onda kaj mislimo o njemu meni jedan s limunom molim
 

Najnoviji postovi

Na vrh