• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

POLJObirtija

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
Đurđa za male ljude daj po želji,ako imaš dostavu do Pantovčaka njima čaj sa kolofonijom dupla doza da skviknu:icon_hang::icon_hang:
 

mali plavi

Aktivni član
Tu od
24 Srp 2012
Poruka
1,541
Đurđa daj jedan čaj kaj se malo zgrijemo od ove zime i snijega koji kod mene pada ko lud...a raji daj nekaj :icon_jook:po njihovoj želji...
 

Bučo

Aktivni član
Tu od
9 Ruj 2012
Poruka
2,999
Moze meni jedan čaj od kamilice i daj jos deckima a snijeg mi ni ne spominjite nista vise ne cistim dok ne stane skroz pun mi ga kufer vise:(devil):
 

mali plavi

Aktivni član
Tu od
24 Srp 2012
Poruka
1,541
Moze meni jedan čaj od kamilice i daj jos deckima a snijeg mi ni ne spominjite nista vise ne cistim dok ne stane skroz pun mi ga kufer vise:(devil):

hehe pa kaj i tebi?? ja mislil da samo meni ide na živce več...i ja sam odustal od svako malo čiščenja..dok ga napada bar 20 cm ili još več onda bumo čistili...bar kaj budemo z autom mogli van z grunta...
 

Bučo

Aktivni član
Tu od
9 Ruj 2012
Poruka
2,999
hehe pa kaj i tebi?? ja mislil da samo meni ide na živce več...i ja sam odustal od svako malo čiščenja..dok ga napada bar 20 cm ili još več onda bumo čistili...bar kaj budemo z autom mogli van z grunta...

Lud sam od njega imam samo stazu po dvoristu do stale svinca i garaze i to je to kad prestane skroz onda cu ic cistit dosta ga je za ovu godinu!!!
 

Bučo

Aktivni član
Tu od
9 Ruj 2012
Poruka
2,999
Ma meni snijeg baš zakon,ne žalim se uopče:cool2:

Meni nije jedva cekam da ode da mogu u sumu vatrica spek i pomalo izrada drva mir i tisina to je uzivancija lijepo sam polako i smireno:eek::
 

marko93

Legenda
Tu od
31 Sij 2008
Poruka
6,023
tebi sigurno snijeg baš zakon jer se sam voziš v traktoru i služiš a mi nek razmečemo z lopatama :(sweat):

Je treba se snajti v životo:)
Vidim imaš traktor pa gdje je problem kaj ne čistiš s njim i ne sljužiš??
 

Bučo

Aktivni član
Tu od
9 Ruj 2012
Poruka
2,999
Je treba se snajti v životo:)
Vidim imaš traktor pa gdje je problem kaj ne čistiš s njim i ne sljužiš??

Ma i ja mogu zasluzit koju kunu ciscenjem al nemam volje sve sta radim ciscenje je preko k...ca da sto prije ode snijeg pa da se koja kuna okrene na drvima i na oranju i pripremanju to mi je lijepsa zarada nego ovo:)
 

mali plavi

Aktivni član
Tu od
24 Srp 2012
Poruka
1,541
Je treba se snajti v životo:)
Vidim imaš traktor pa gdje je problem kaj ne čistiš s njim i ne sljužiš??

pa normalno da se treba snajti v životu...čistilo se prije z steyrom al ve čisti drugi z fiatom 130 tak da nam se ne splati delati ralico kaj nekaj malo počistimo ..
 

marko93

Legenda
Tu od
31 Sij 2008
Poruka
6,023
pa normalno da se treba snajti v životu...čistilo se prije z steyrom al ve čisti drugi z fiatom 130 tak da nam se ne splati delati ralico kaj nekaj malo počistimo ..

Splati se to kak ne,v zimi čistiš snega po leti se navek neko nojde ka mo treba nekvo zemljo poravnati..:(call):

Niti ja ne čistim vulice po seli,nego ak kome treba grunta počistit tu sam odma:D:
 

mali plavi

Aktivni član
Tu od
24 Srp 2012
Poruka
1,541
Splati se to kak ne,v zimi čistiš snega po leti se navek neko nojde ka mo treba nekvo zemljo poravnati..:(call):

Niti ja ne čistim vulice po seli,nego ak kome treba grunta počistit tu sam odma:D:

je pak i mi po ljeti ravnamo ak treba komo z šinjom ili ako treba raznositi unda je tu i naletni utovarivač z kojem dosta napravimo usložno po ljeti...a kam bi mogel z šinjom drugima čistiti grunte ak niti na neke grunte nemrem jer je šinja široka 3 metre a dosta njih nema niti tak širokoga ulaza na dvor...mislim da nas bodu moderatori:icon_axe::icon_axe:
 

marko93

Legenda
Tu od
31 Sij 2008
Poruka
6,023
je pak i mi po ljeti ravnamo ak treba komo z šinjom ili ako treba raznositi unda je tu i naletni utovarivač z kojem dosta napravimo usložno po ljeti...a kam bi mogel z šinjom drugima čistiti grunte ak niti na neke grunte nemrem jer je šinja široka 3 metre a dosta njih nema niti tak širokoga ulaza na dvor...mislim da nas bodu moderatori:icon_axe::icon_axe:

Ma kakvi moderatori dok sam ja tu:(rofl)::(rofl):
Ova tema ti je kak i krčma,u njoj se razgovara o svemu i svačem,pa tak se i sama zove:icon_wink:

S gredom sam i ja prije čistio snjeg,išlo je to dosta dobra sve je bolje nego lopata..
 

mali plavi

Aktivni član
Tu od
24 Srp 2012
Poruka
1,541
a vrag ga dal nit sam ne videl da si ti "super moderator":mur::mur: samo dok čistiš z gredom iliti šinjom dok se puno nabere unda treba iti po slojevima jer nemreš se odjempot porinoto jer prešlajdra traktor..bar ve torpedo a steyr jo neje niti osetil...još pogotovo kak imam ja de su šinje visoke 20 cm pak dok se to nabere unda mo neje sejedno..to smo šinje pobrali z stare škole dok je tata rušil ju pa su to učene grede:icon_rofl:
 

Bučo

Aktivni član
Tu od
9 Ruj 2012
Poruka
2,999
Ja dvojici susjeda moram lopatom cistit jedan ima travu u dvoristu pa napravim bezveze kanale a malo mijesta je pa za pol sata razbacam a drugom cistim terasu nekakvih 75m2 samo pare i sve moze!!
Kad su pare u pitanju sve radim ako treba i kokosi cuvam a najdraze bi cuvao mlade dame od 18-35god to moze placanje i u naturi:(rofl)::(rofl)::(rofl)::(rofl):
 

mali plavi

Aktivni član
Tu od
24 Srp 2012
Poruka
1,541
najdraze bi cuvao mlade dame od 18-35god to moze placanje i u naturi:(rofl)::(rofl)::(rofl)::(rofl):
hehe a ko nebi
:(blush)::cool2::(rofl): pa i ja znam očistit par susjedima kaj su več stariji i kaj nemru sami a ovi več počiste dok ja dojdem z škole tak da nikaj z toga...dok počne proljeće unda bodem imal pak posla z čiščenjem,pregledavanjem i popravljanjem kosilici pa bude nekaj se zaradilo i poslje dok bo žetva onda baliranje i vožnja :tractor::tractor:i još kaj bode usput...za prošlo leto kaj sam zaslužil tu je novi mobitel i rog specijalka polovna..za ovo leto bomo vidli kak bode:(talk):
 

Bučo

Aktivni član
Tu od
9 Ruj 2012
Poruka
2,999
hehe a ko nebi
:(blush)::cool2::(rofl): pa i ja znam očistit par susjedima kaj su več stariji i kaj nemru sami a ovi več počiste dok ja dojdem z škole tak da nikaj z toga...dok počne proljeće unda bodem imal pak posla z čiščenjem,pregledavanjem i popravljanjem kosilici pa bude nekaj se zaradilo i poslje dok bo žetva onda baliranje i vožnja :tractor::tractor:i još kaj bode usput...za prošlo leto kaj sam zaslužil tu je novi mobitel i rog specijalka polovna..za ovo leto bomo vidli kak bode:(talk):

Ja kaj god zaradim usluzno to se kupuje gorivo ili se mijenjaju prikljucki obnavljanje i tak sirenje ako ide kako treba prije cca4 god je bio zivot za mene tad se radilo po 16-17 sati dnevno paru sam tuko da sam napravio garazu i centralno bez brige a izlasci subotom bolje da ne spominjem da mi je opet takvo vrijeme nebi s nestrpljenjem iscekivo koju kunu poticaja!
 

mali plavi

Aktivni član
Tu od
24 Srp 2012
Poruka
1,541
Ja kaj god zaradim usluzno to se kupuje gorivo ili se mijenjaju prikljucki obnavljanje i tak sirenje ako ide kako treba prije cca4 god je bio zivot za mene tad se radilo po 16-17 sati dnevno paru sam tuko da sam napravio garazu i centralno bez brige a izlasci subotom bolje da ne spominjem da mi je opet takvo vrijeme nebi s nestrpljenjem iscekivo koju kunu poticaja!

eh onda je bilo...onda se i kod nas radilo. i nije se pazilo na svaku kunu...prije dok si nekaj izrađival nisi preveč razmišljal kolko ti bude ostalo jer se imalo para..a sad..kaj god izrađival sve do zadnjega centimetra. gledaš kaj ti nabude kaj ostalo i kaj sve iskoristiš...i čekaš ko ti bude kaj i kad isplatil...a za gorivo i ostalo ide kaj tata zaradi uslužno...
 

Najnoviji postovi

Na vrh