• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

POLJObirtija

Bučo

Aktivni član
Tu od
9 Ruj 2012
Poruka
2,999
Đurda daj i meni jedan čajek i daj ekipi da si nesto spijemo i za poslom svi pomalo!
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
Sad sam ljut Đurđa daj nešto ljuto za spavanje,:fiery::fiery:,opet Hajduk izgubio na domačem terenu,ekipi koja naiđe potoći po želji:icon_jook::icon_jook:
 

Bučo

Aktivni član
Tu od
9 Ruj 2012
Poruka
2,999
Sad sam ljut Đurđa daj nešto ljuto za spavanje,:fiery::fiery:,opet Hajduk izgubio na domačem terenu,ekipi koja naiđe potoći po želji:icon_jook::icon_jook:

ako je tak ja cu jedan caj i daj Đurda jos nesto ljuto @ajkuli da malo zaljeci tugu!!!
 

mali plavi

Aktivni član
Tu od
24 Srp 2012
Poruka
1,541
ako je tak ja cu jedan caj i daj Đurda jos nesto ljuto @ajkuli da malo zaljeci tugu!!!

može i meni jedan čajek z medom...ajkula sad vas malo i žalim ali sad mogu zahebavat ove iz razreda jer pol njih je za hajduk a pol nas je za dinamo... Dinamo u :icon_syda::icon_syda::icon_syda:
 

Bučo

Aktivni član
Tu od
9 Ruj 2012
Poruka
2,999
Ja sam samo za svoj đzep meni nije ni za Hajduk ni za Dinamo zato Đurda daj još rundu pa kud puklo da puklo:icon_jook::drink:
 

mali plavi

Aktivni član
Tu od
24 Srp 2012
Poruka
1,541
ajd daj još 2 runde jednu ja častim a drugu @bučo jer njemu je ipak za njegov džep a meni za ono kaj je unutra heheh:icon_pidu::icon_pidu:
 

Bučo

Aktivni član
Tu od
9 Ruj 2012
Poruka
2,999
Fuckas para sta ih manje imas manje moras pazit da ih ne potrosis krivo ovak ovo malo sta tesko zaradim lako i potrosim i boli me uho za dalje:icon_thumright:
 

mali plavi

Aktivni član
Tu od
24 Srp 2012
Poruka
1,541
ma tak je i najbolje...meni nije žal platiti pijaču frendima dok idemo van ali ovak kaj ne neke gluposti trošil to nema šanse...bolje malo štednja i dok se nekaj skupi onda kupim nekaj korisnoga ili pak pošto puno koristim bicikl onda ga znam. i po svaki drugi mjesec u komade i sve lijepo posložim,podmažem,zamjenim kaj treba i za to mi nije žao dati pare kad znam da neka korist od njih...
 

Bučo

Aktivni član
Tu od
9 Ruj 2012
Poruka
2,999
ma tak je i najbolje...meni nije žal platiti pijaču frendima dok idemo van ali ovak kaj ne neke gluposti trošil to nema šanse...bolje malo štednja i dok se nekaj skupi onda kupim nekaj korisnoga ili pak pošto puno koristim bicikl onda ga znam. i po svaki drugi mjesec u komade i sve lijepo posložim,podmažem,zamjenim kaj treba i za to mi nije žao dati pare kad znam da neka korist od njih...

Ono sta moras kupit i sta ti treba za to je uvijek para a nebitne stvari neka cekaju ja 30 kn moram potrosit svaki dan najmanje cigarete i kava i to je najbitnije da ja mogu dalje funkicionirat:(happy):
Đurda daj rundu ja cu kavicu i daj deckima po zelji!!!
 

Bučo

Aktivni član
Tu od
9 Ruj 2012
Poruka
2,999
Đurda daj meni čaj i daj potoci deckima sta hoce u happy elementu sam:cool2::icon_kidra:
 

mali plavi

Aktivni član
Tu od
24 Srp 2012
Poruka
1,541
ajd Đurđa može i meni jedan čajek a sutra se nastavlja z črnjakom i bambusima poslije škole:icon_jook::icon_jook::icon_jook:
 

Bučo

Aktivni član
Tu od
9 Ruj 2012
Poruka
2,999
Đurda daj meni jedan čaj i daj ekipi šta hoce da zalijemo makinu sta sam danas kupio da mi se odmah ne razide:drink:
 

kawasaki0201

Aktivni član
Tu od
16 Sij 2011
Poruka
3,143
Đurđa daj rundu za se, sam jemput je 27! Meni gemišta a ostalima po želji!:biggrin::drink::(party):
 

Bučo

Aktivni član
Tu od
9 Ruj 2012
Poruka
2,999
Đurđa daj rundu za se, sam jemput je 27! Meni gemišta a ostalima po želji!:biggrin::drink::(party):

Sretan rođendan sve najbolje:icon_pidu::icon_kidra::(party): Đurđa ja cu jedančaj i daj jos potoci ekipi:icon_jook:
 

mali plavi

Aktivni član
Tu od
24 Srp 2012
Poruka
1,541
Je pak zemljak sretan ročkas i se najbolje...:icon_jook::drink::icon_weed: a meni prosil bi lepo jednoga capucinija jer odustajem od čajeki zbog toplijih dana a unda mi je ne nekak za jega...
 

Petretic549

Dobro znana faca
Tu od
19 Lis 2011
Poruka
1,390
Ljudi naruđbe na moj račun sve vas častim !!! ko oče nek si naruči a meni jen makijato
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
Đurđa daj ekipi po želji,eto današnjim danom uspjeli smo moja bolja polovica i ja pregurati prvih 15 godina braka,ja budem bambus od litru i laku noć društvo :icon_pidu::icon_pidu::icon_pidu:
 

Najnoviji postovi

Na vrh