• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

POLJObirtija

Bučo

Aktivni član
Tu od
9 Ruj 2012
Poruka
2,999
Bome sad treba pazit na svaku kunu ide i tata ode radit sve ovisi koji je doma ili koji prvi dode doma jer ja vecinom radim sezonski pa koji ima vise vremena sad kak ne radim imam vremena na pretek sad da snijeg ode najprije suma a onda kasnije oranje i daljnja obrada nama i usluzno i kosnja sta s traktorom sta s kosilicom i tak i pomoc rodbini i frendovima kad im je guzva uglavno kad svane sunce i ako radim u firmi radim ti od pola 5 ujutro pa do nekih 10 na vecer tu i tamo malo dobijem slobodno kad mi cura dode pa nemoram nista radit al to je rijetko u tijednu vecinom nedelja kad se kod mene ne radi nego odmara!
 

mali plavi

Aktivni član
Tu od
24 Srp 2012
Poruka
1,541
Bome sad treba pazit na svaku kunu ide i tata ode radit sve ovisi koji je doma ili koji prvi dode doma jer ja vecinom radim sezonski pa koji ima vise vremena sad kak ne radim imam vremena na pretek sad da snijeg ode najprije suma a onda kasnije oranje i daljnja obrada nama i usluzno i kosnja sta s traktorom sta s kosilicom i tak i pomoc rodbini i frendovima kad im je guzva uglavno kad svane sunce i ako radim u firmi radim ti od pola 5 ujutro pa do nekih 10 na vecer tu i tamo malo dobijem slobodno kad mi cura dode pa nemoram nista radit al to je rijetko u tijednu vecinom nedelja kad se kod mene ne radi nego odmara!

znam kak je to biti od ranoga jutra...v 4 ustajem kaj idem na vlak i v školu a dojdem doma v pol 5 i nabrzaka se najedem i u garažu tati pomagat i uvijek dojdemo nutra oko pol 10...u nedjelju radimo samo do podne a posljepodne odmaramo ili ako je baš nekaj hitnoga onda i popodne radimo...praktički spavam po 4 sata kroz noć i onda se profesori čude kaj spavamo na satu:icon_weed:
 

bhorv

Dobro znana faca
Tu od
26 Ruj 2008
Poruka
2,657
znam kak je to biti od ranoga jutra...v 4 ustajem kaj idem na vlak i v školu a dojdem doma v pol 5 i nabrzaka se najedem i u garažu tati pomagat i uvijek dojdemo nutra oko pol 10...u nedjelju radimo samo do podne a posljepodne odmaramo ili ako je baš nekaj hitnoga onda i popodne radimo...praktički spavam po 4 sata kroz noć i onda se profesori čude kaj spavamo na satu:icon_weed:
Ajde dečec u kinderbet..da nije interneta i kompjutera svi bi duže spavali.
 

Bučo

Aktivni član
Tu od
9 Ruj 2012
Poruka
2,999
Tebi je dobro kad mozes u skoli spavat al ja kad sam za volanom neznam kak bi bilo kad bi malo cornuo:(snooze)::(snooze):
 

Bučo

Aktivni član
Tu od
9 Ruj 2012
Poruka
2,999
To nebi bilo dobro hvala bogu nisam imo nezgoda s kamionom auto jednom nesto sitno nebi htio se druzit s plavcima:(rofl):
 

Kićo

Aktivni član
Tu od
9 Velj 2008
Poruka
1,807
Ajd da i ja nekad častim, Đurđa daj piće svim curama na forumu plaćam u kešu


73944101510726689359983.jpg
 

Kićo

Aktivni član
Tu od
9 Velj 2008
Poruka
1,807
E tolko se nekad nije moglo zapit, to je vec morala bit prava ekipa da to zapije:drink:
 

Kićo

Aktivni član
Tu od
9 Velj 2008
Poruka
1,807
Joža je kriv što se fešta prekinula, nema veze ja mogu jos jednu Karlovačku i u krpe
 

Bučo

Aktivni član
Tu od
9 Ruj 2012
Poruka
2,999
Đurđa daj meni jedan čajek i daj ekipi šta hoce:icon_jook: da ti malo prometa napravimo nesto se zapustila naša kafana:s:
 

mali plavi

Aktivni član
Tu od
24 Srp 2012
Poruka
1,541
može i meni jedan čajek:icon_jook: a viš recesija pa ostala zapuštena nekak birtija:^):
 

Bučo

Aktivni član
Tu od
9 Ruj 2012
Poruka
2,999
Vrag ju zel i recesiju jel bu skoro prosla da bar krene malo na bolje da se pocne malo vise:icon_pidu::(happy):
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
ajde Đurđa na bučin račun jedna za ekipu,ja platim dve,evo sretno se kravica otelila ,muško ,isti bik:icon_rofl::icon_rofl:,moram ja naći koju staru novčanicu,samo da se sjetim:icon_scratch::icon_scratch::icon_rofl::icon_rofl:
 

Najnoviji postovi

Na vrh