• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

POLJObirtija

Bučo

Aktivni član
Tu od
9 Ruj 2012
Poruka
2,999
Đurđa daj ekipi po želji,eto današnjim danom uspjeli smo moja bolja polovica i ja pregurati prvih 15 godina braka,ja budem bambus od litru i laku noć društvo :icon_pidu::icon_pidu::icon_pidu:

Kolega cestitke na godisnjici braka:icon_thumright:
Đurđa ja cu jednu kavicu s hladnim mlijekom!
 

farmervg

Aktivni član
Tu od
7 Lip 2010
Poruka
1,421
Ajkula sretna godišnjica braka-mraka kak ti je jel još frcaju iskrice
dessinerbiztattyteddy44.gif
[/URL] Uploaded with ImageShack.us[/IMG]
 

tomo522

Aktivni član
Tu od
8 Sij 2012
Poruka
699
oooooooooopaaaaaaaa kolega pa nek je sretno:cool2::cool2:
đurđa pones nešt za popt:icon_jook::icon_jook:
 

Petretic549

Dobro znana faca
Tu od
19 Lis 2011
Poruka
1,390
Ajkula sve najbolje ;) i evo nek se počastre koji očeju ;))) a ja bum na Ajkulin račun jenog gemišta strusil :D
 

mali plavi

Aktivni član
Tu od
24 Srp 2012
Poruka
1,541
Đurđa daj 4 pana za mene i ekipu tu kaj slavimo na prijateljevom ročkasu:icon_jook: a ostalima što požele..
 

Bučo

Aktivni član
Tu od
9 Ruj 2012
Poruka
2,999
Đurđa daj meni kavicu s mlijekom i ekipo sta god hoce danas potpiso ugovor od ponedeljka na poso:icon_pidu::drink:
 

mali plavi

Aktivni član
Tu od
24 Srp 2012
Poruka
1,541
meni može jedno pivce prije spavanje...sutra opet malo bicikliranje pa rano ustajanje..petretic pa valjda se veli bučin račun hehe
 

Malirus

Član
Tu od
28 Lis 2009
Poruka
581
Nije me u birtiji bilo dugo,Đurđa daj malog Pana,velikog sam se odreko u korizmi i dečkima potoči kaj piju
 

Bučo

Aktivni član
Tu od
9 Ruj 2012
Poruka
2,999
Đurđa daj meni jedan caj da malo isperem grlo od farbanja auta i daj deckima i daj duplu dozu @malom plavom na ispravku mog nadimka:icon_jook:
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
jutrooooooooooo dobroooooooooooooo, Đurđa sveta nedelja je daj se malo odmori budemo se sami poslužili,ja budem jedan bambus od litru a dečki se budu snašli ako koja dama naleti za njih ima neke žestice:icon_jook::icon_jook:
 

Petretic549

Dobro znana faca
Tu od
19 Lis 2011
Poruka
1,390
jutrooooooooooo dobroooooooooooooo, Đurđa sveta nedelja je daj se malo odmori budemo se sami poslužili,ja budem jedan bambus od litru a dečki se budu snašli ako koja dama naleti za njih ima neke žestice:icon_jook::icon_jook:
LIKOVOO! danas su se izlegla tri janjića pa ćemo malo polikovat :) ko oće kaj na moj RAČUN DEĆKI!!!
 

mali plavi

Aktivni član
Tu od
24 Srp 2012
Poruka
1,541
Đurđa molim te jedan kapučino od čokolade i možemo biti budni cjelu noč..am ne ustvari..možemo biti budni još 7 sati pa onda u školu..
 

Bučo

Aktivni član
Tu od
9 Ruj 2012
Poruka
2,999
mora doći jer posla ima jedan mi je zapeo za oko 2680

Bitno kad je posla onda covijek ima volju malo se ponovit i prosirit sretno s kupovinom da kupis dobro a jeftino nemoj lose a skupo:eek::
 

mali plavi

Aktivni član
Tu od
24 Srp 2012
Poruka
1,541
Đurđa molim te jedan čajek...:icon_jook::cool2:mad:banijac sretno z kupovinom:icon_thumright:
 

Najnoviji postovi

Na vrh