• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

POLJObirtija

mika

Iskusan lik
Tu od
22 Ožu 2011
Poruka
1,746
Dobra večer! đurđa daj ekipi po želji a meni litru i vodu,kad je bal nek bu maskenbal...
 

Bučo

Aktivni član
Tu od
9 Ruj 2012
Poruka
2,999
Dobra večer! đurđa daj ekipi po želji a meni litru i vodu,kad je bal nek bu maskenbal...

Pa di odmah litru i vodu jedino ako je vecera bila slana:(rofl)::(rofl):
 

mika

Iskusan lik
Tu od
22 Ožu 2011
Poruka
1,746
ja i sused svaki dan slavimo uz litru dve, tri....
malo slanog a i otprl mi se drugi fergazer :icon_kidra::cool2:
 

Bučo

Aktivni član
Tu od
9 Ruj 2012
Poruka
2,999
Tocno tak sam si i mislil da svaki dan festas jos kad se drugi frgazer otpre nemam komentara:D::drink:
 

mali plavi

Aktivni član
Tu od
24 Srp 2012
Poruka
1,541
još samo da se i susjedu otpre drugi fergazer onda bu potrošnja narasla i na 7 litara hehe:icon_fU:
 

mika

Iskusan lik
Tu od
22 Ožu 2011
Poruka
1,746
još samo da se i susjedu otpre drugi fergazer onda bu potrošnja narasla i na 7 litara hehe:icon_fU:

pa danas je bilo 6,7 gemišta al nekad je i tolko litri u opticaju, pa se dogodi da me ni cucak ne prepozna kad idem doma pa me napadne a kad me vidi bježi ko vrag od tamjana:icon_madu::icon_madu::icon_rofl:
 

Bučo

Aktivni član
Tu od
9 Ruj 2012
Poruka
2,999
Bolje da se drugi im frgazer ne otpire jer onda sve popise samo se nakraju nebudi ni oni sami poznali medusobno:icon_rofl::icon_rofl::icon_rofl:
 

mika

Iskusan lik
Tu od
22 Ožu 2011
Poruka
1,746
bučo ne znam dal ti je poznata ekipa iz B.L kamenoloma susjed mi radi dole, uglavnom ja i on i još jedan pacijent iz B.L i bratić od ovog mog susjeda smo prošle godine na krstitkama popili 17 litara vina i još tu ne bi bio kraj al je ponestalo nažalost
 

mali plavi

Aktivni član
Tu od
24 Srp 2012
Poruka
1,541
bučo ne znam dal ti je poznata ekipa iz B.L kamenoloma susjed mi radi dole, uglavnom ja i on i još jedan pacijent iz B.L i bratić od ovog mog susjeda smo prošle godine na krstitkama popili 17 litara vina i još tu ne bi bio kraj al je ponestalo nažalost

uhh onda vam se valjda otprel i treči fergazer:icon_weed: bome dobro se ga odrapili...prosječno 5 i pol litri po osobi hehe
 

Bučo

Aktivni član
Tu od
9 Ruj 2012
Poruka
2,999
bučo ne znam dal ti je poznata ekipa iz B.L kamenoloma susjed mi radi dole, uglavnom ja i on i još jedan pacijent iz B.L i bratić od ovog mog susjeda smo prošle godine na krstitkama popili 17 litara vina i još tu ne bi bio kraj al je ponestalo nažalost

Koji specijalci iz piton luckog su i koji bratic
 

mika

Iskusan lik
Tu od
22 Ožu 2011
Poruka
1,746
a nekad je tak a nekad sam nakon 5 gemišta gotov, sve zavisi o društvu raspoloženju a i jelu,
nego Đurđice daj nam još potoči pa idem u krpe....
 

mika

Iskusan lik
Tu od
22 Ožu 2011
Poruka
1,746
Bolje da se drugi im frgazer ne otpire jer onda sve popise samo se nakraju nebudi ni oni sami poznali medusobno:icon_rofl::icon_rofl::icon_rofl:

Koji specijalci iz piton luckog su i koji bratic

Kruno i siniša i jedan koji radi u gradskoj firmi, loše bi zvučalo da kažem gdje
 
Posljednje uređivanje:

Bučo

Aktivni član
Tu od
9 Ruj 2012
Poruka
2,999
Kruno i siniša i jedan koji radi u gradskoj firmi, loše bi zvučalo da kažem gdje

Neznam ih po imenu al po faci ih sigurno znam ma slobodno reci znas da se u birtiji slobodno sve rece:(happy):
 

Bučo

Aktivni član
Tu od
9 Ruj 2012
Poruka
2,999
Dobro nema problema mogli bi sutra popodne popit cugu ako imas vremena!
 

mali plavi

Aktivni član
Tu od
24 Srp 2012
Poruka
1,541
moreš dojti k meni na jen,dva...crnjaka...bjelo se več sve popilo a sad se trosi i fino crno...pogotovo za bambuse a i ovak za čistake....Đurđa meni jedan čajek prije spavanja...
 

Najnoviji postovi

Na vrh