• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

POLJObirtija

Bučo

Aktivni član
Tu od
9 Ruj 2012
Poruka
2,999
Đurda daj meni jednu cedevitu od grejpa pa cemo lagano na spavanje sutra je novi radni dan i potoci deckima ako hoceju nemoj previse im nudit:(nod):
 

Tino

Dobro znana faca
Tu od
23 Svi 2012
Poruka
3,237
đurđa,daj nešto,zlo mi je od subote...bem ti tu skupštinu i alkohol xD
 

Bučo

Aktivni član
Tu od
9 Ruj 2012
Poruka
2,999
Đurda daj meni jednu cedevitu od grejpa i daj potoci deckima da se zaljece:icon_jook::icon_e_wink:
 

Petretic549

Dobro znana faca
Tu od
19 Lis 2011
Poruka
1,390
Danas se u škole cijelo vrijeme divljalo valda je to ova proljetna groznica za proljetne praznike :D
 

agromaner

Član
Tu od
12 Srp 2012
Poruka
395
nisam znao gdje bi stavio sliku, pa mi se ovdje cinilo prikladno,
hvala AGROKLUBU na poklonu! :icon_pray:

dsc02851e.jpg
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
Đurđa ,3 deci crnog kuhanog vina i odo u krpe napao me neki virus mamicu mu njegovu,ekipi daj po želji:icon_pidu::icon_pidu:
 

farmervg

Aktivni član
Tu od
7 Lip 2010
Poruka
1,421
Đurđa ,3 deci crnog kuhanog vina i odo u krpe napao me neki virus mamicu mu njegovu,ekipi daj po želji:icon_pidu::icon_pidu:

Ajkula prijatelju jedan prijedlog trebaš se dobro preznojiti:icon_anal:i to šta duže jedno 2-3 sata neprekidno onda kad osjetiš vrhunac nemoći :icon_lol:lagano prekini znojenje i popij 2x:icon_jook::icon_jook:kuhanog vina i ljepo stavi svoje izmućeno tjelo na poćinak ujutro češ biti:(punch):vjeruj pomaže....
 

Petretic549

Dobro znana faca
Tu od
19 Lis 2011
Poruka
1,390
danas sam nešto radišan ali ujednom i ljut zbog snijeg pa vas častim đurđa meni jednog crnog a ostalima po želji ;))))))
 

Bučo

Aktivni član
Tu od
9 Ruj 2012
Poruka
2,999
Đurda daj meni jedan caj od kamilice na mikin racun kad vec casti vidim da se zagrijavas bambusom ili te neko naljutio:icon_jook:
 

mali plavi

Aktivni član
Tu od
24 Srp 2012
Poruka
1,541
eh sad bi i meni jedan čajek pasal...pa Đurđa onda ako može meji jedan čaj od šumskog voča a ekipici daj po želji....:icon_jook::icon_jook:
 

mika

Iskusan lik
Tu od
22 Ožu 2011
Poruka
1,746
Đurda daj meni jedan caj od kamilice na mikin racun kad vec casti vidim da se zagrijavas bambusom ili te neko naljutio:icon_jook:
aaah kosa mi je dignula tlak odnosno majmun koji je sve živo zavaril ali da je barem zavaril, pa to ko da su golubi srali, prvo sam tukel s čekičem di je trebalo a onda dr i nije trebalo, onda sam malo sedel na stolcu i molil pa sam skužil da je ostalo od subote :icon_jook:pa sam si potoćil
 

Bučo

Aktivni član
Tu od
9 Ruj 2012
Poruka
2,999
aaah kosa mi je dignula tlak odnosno majmun koji je sve živo zavaril ali da je barem zavaril, pa to ko da su golubi srali, prvo sam tukel s čekičem di je trebalo a onda dr i nije trebalo, onda sam malo sedel na stolcu i molil pa sam skužil da je ostalo od subote :icon_jook:pa sam si potoćil

Vidis da je dobro da nisi subotu sve likvidiral danas nebi imal kaj za potociti:icon_jook::icon_rofl:
 

mika

Iskusan lik
Tu od
22 Ožu 2011
Poruka
1,746
Vidis da je dobro da nisi subotu sve likvidiral danas nebi imal kaj za potociti:icon_jook::icon_rofl:[/QU
baš tak.... kaj si napravil da si na sudu završil, brza vožnja:icon_scratch:
 

Bučo

Aktivni član
Tu od
9 Ruj 2012
Poruka
2,999
Vidis da je dobro da nisi subotu sve likvidiral danas nebi imal kaj za potociti:icon_jook::icon_rofl:[/QU
baš tak.... kaj si napravil da si na sudu završil, brza vožnja:icon_scratch:

Ma duga prica lose susjedski odnosi pa smo na sudu i tak :(think):
 

mali plavi

Aktivni član
Tu od
24 Srp 2012
Poruka
1,541
ja reko da si nekoj napravil djete pa sad nečeš priznat:icon_rofl: (šala mala)ma problemi sa susjedima su uvijek prisutni ali sa nekima se da dogovorit a s nekima treba baš silom...
 

Bučo

Aktivni član
Tu od
9 Ruj 2012
Poruka
2,999
ja reko da si nekoj napravil djete pa sad nečeš priznat:icon_rofl: (šala mala)ma problemi sa susjedima su uvijek prisutni ali sa nekima se da dogovorit a s nekima treba baš silom...

Za to sam uvijek koja zeli klinca ja se potrudim napravit:icon_mrgreen:
U ovom slucaju je bio mali verbalni sukob al rijesit cemo to!
Đurda daj meni jedan caj i daj ekipi po zelji:icon_pidu:
 

Najnoviji postovi

Na vrh