• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

POLJObirtija

mika

Iskusan lik
Tu od
22 Ožu 2011
Poruka
1,746
Zasto ne mogli bi za sliniti je dobra i udana jer ovak i onak samo slinimo:icon_rofl:
jel ima de kakve piletine:(think):
ne hodam baš preveč po birtijama tak da neznam..
koja ti je ona u havani izgleda ko pile:icon_rofl:
 

Bučo

Aktivni član
Tu od
9 Ruj 2012
Poruka
2,999
ne hodam baš preveč po birtijama tak da neznam..
koja ti je ona u havani izgleda ko pile:icon_rofl:

Morat cemo mi malo obic da vidimo di sta ima:eek::
Mislis na onu kaj je bila kad smo bili na:icon_jook: to mi je komsinica iz sora udata zenska klinac cca 3god
 

mika

Iskusan lik
Tu od
22 Ožu 2011
Poruka
1,746
Morat cemo mi malo obic da vidimo di sta ima:eek::
Mislis na onu kaj je bila kad smo bili na:icon_jook: to mi je komsinica iz sora udata zenska klinac cca 3god
more idemo na kolektivno slinjenje :icon_rofl::icon_rofl::icon_rofl:
ak bu lijepo vrijeme u nedjelju ili ponedjeljak mogli bi do kraša ima dole jedna,ni baš pile (moja jaranka)al ima mnogo dobre cike :icon_super:
 

Bučo

Aktivni član
Tu od
9 Ruj 2012
Poruka
2,999
more idemo na kolektivno slinjenje :icon_rofl::icon_rofl::icon_rofl:
ak bu lijepo vrijeme u nedjelju ili ponedjeljak mogli bi do kraša ima dole jedna,ni baš pile (moja jaranka)al ima mnogo dobre cike :icon_super:

Pa mislim stvarno sta treba sve sajlom izvlacit iz tebe di je koja dobra za poslinit:(envy):
 

agromaner

Član
Tu od
12 Srp 2012
Poruka
395
sad bas pratim malo... koliko sam ja birtija obisao u zadnjih par godina svog terenskog zivota... auuuuu...
a nikad nisam zapamtio ime birtije ili mjesto, no morat cu si poceti pisati i davti izvjestaje gdje rade dobre koke i gdje treba ici ili gdje rade yayani i da to izbjegavate, he, he... :)
 

mika

Iskusan lik
Tu od
22 Ožu 2011
Poruka
1,746
e sad mislim da su na savi u kasinu najbolje tete:icon_super:, dok sam vozil autobus tam sam najradije išel na čaj i kaj je najbitnije curke nisu bile umišljene ko neke u našim selskim birtijama...
 

Bučo

Aktivni član
Tu od
9 Ruj 2012
Poruka
2,999
sad bas pratim malo... koliko sam ja birtija obisao u zadnjih par godina svog terenskog zivota... auuuuu...
a nikad nisam zapamtio ime birtije ili mjesto, no morat cu si poceti pisati i davti izvjestaje gdje rade dobre koke i gdje treba ici ili gdje rade yayani i da to izbjegavate, he, he... :)

To ti je dobra ideja ja koje sam obiso di je bila dobra koka tu sam zapamtio a s yayanima brzo zaboravio:(rofl):
@mika onda cemo malo i do kasina znas onu izreku pol sela karta a druga polovica ku..a a ja neznam kartat pa cu probat ono drugo!
 

mali plavi

Aktivni član
Tu od
24 Srp 2012
Poruka
1,541
ma kakva piletina..ima da se odojak ili janje vrti na ražnju...dečki da znate kakva je jedna konobarica u mom selu..uhh..kad je vidiš tak kaj nastane cjela rijeka kak sline hehe...komad i pol...a mlada..oko 20 god...u zadnje vrijeme od kad ona radi odma je promet bolji...nije udana ali ima fačuka(van bračo djete)
 

mika

Iskusan lik
Tu od
22 Ožu 2011
Poruka
1,746
To ti je dobra ideja ja koje sam obiso di je bila dobra koka tu sam zapamtio a s yayanima brzo zaboravio:(rofl):
@mika onda cemo malo i do kasina znas onu izreku pol sela karta a druga polovica ku..a a ja neznam kartat pa cu probat ono drugo!
dobra ti ova izreka,, bil sam prije dva tjedna na savi baš je bila jedna mlada zgodna teta.....nego sad sam se sjetil jedne gospodične(uffffffff) iz tvog kraja koja je putoval s busom tu večer,crnka,vozi alfu:icon_keel::icon_keel:
 

Bučo

Aktivni član
Tu od
9 Ruj 2012
Poruka
2,999
ma kakva piletina..ima da se odojak ili janje vrti na ražnju...dečki da znate kakva je jedna konobarica u mom selu..uhh..kad je vidiš tak kaj nastane cjela rijeka kak sline hehe...komad i pol...a mlada..oko 20 god...u zadnje vrijeme od kad ona radi odma je promet bolji...nije udana ali ima fačuka(van bračo djete)

Kad mislis platit nesto da ja i mika doletimo na cugu kod te dame pa da skupa svi slinimo:icon_rofl:
Rekli bi mater i detetu da bolje raste i da bude zdravo:(rofl):
@mika mislis na perla plava alfa 147 sportski sredena znam da bi ti pasala mi u familiji smo svi lepi!!
 

mika

Iskusan lik
Tu od
22 Ožu 2011
Poruka
1,746
Kad mislis platit nesto da ja i mika doletimo na cugu kod te dame pa da skupa svi slinimo:icon_rofl:
Rekli bi mater i detetu da bolje raste i da bude zdravo:(rofl):
@mika mislis na perla plava alfa 147 sportski sredena znam da bi ti pasala mi u familiji smo svi lepi!!
a familija veliš.... bilježim se sa štovanjem:icon_rofl::icon_rofl::icon_rofl:
 

Bučo

Aktivni član
Tu od
9 Ruj 2012
Poruka
2,999
a familija veliš.... bilježim se sa štovanjem:icon_rofl::icon_rofl::icon_rofl:

Da to mi je sestricna i moja osobna frizerka zato ja i imam tak lijepu frizuru :icon_super:
 

mali plavi

Aktivni član
Tu od
24 Srp 2012
Poruka
1,541
bučo dok dojdeš za zeta u međimurje onda ja plačam:eek::
pa to ne sumljam da vi doletite...
mika ma kaj sad ,jednu maksuziju fsukni i više nebudu boljele:icon_jook:
 

Bučo

Aktivni član
Tu od
9 Ruj 2012
Poruka
2,999
morat ćemo slinjenje nastavit sutra već me oči bole :icon_cool:

moze nema problema ovak i onak ova nasa Đurda se ne pokazuje tak da na nju slabo slinimo:icon_rofl:
@mali plavi moram ja prije doc da malo poslinim a onda cemo trazit mi bolju polovicu
 

Bučo

Aktivni član
Tu od
9 Ruj 2012
Poruka
2,999
ajde đurđa da malo slinimo na tebe:icon_rofl:
ajd daj bambus

Opet slinis joj :icon_rofl::icon_rofl: Đurđa daj meni jednu cedevitu i potoci jos jedan bambus miki:icon_jook:
 

mika

Iskusan lik
Tu od
22 Ožu 2011
Poruka
1,746
Opet slinis joj :icon_rofl::icon_rofl: Đurđa daj meni jednu cedevitu i potoci jos jedan bambus miki:icon_jook:
:icon_eyes:bu mi preveč:icon_rofl::icon_rofl::icon_rofl::icon_jook:živeli 101 i još 10 na aparatima
 

Bučo

Aktivni član
Tu od
9 Ruj 2012
Poruka
2,999
:icon_eyes:bu mi preveč:icon_rofl::icon_rofl::icon_rofl::icon_jook:živeli 101 i još 10 na aparatima

Bas tak 101 a ove na aparatu nisu bitne:icon_rofl::icon_rofl:mogo bi navrnut u havanu:(think):
 

Najnoviji postovi

Na vrh