• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

POLJObirtija

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
Ajmo Đurđa tjeraj goste doma,zar ste zaboravili da se noćas spava sat vremena manje,Đurđa ja budem jednog radlera za laku noć ,ostatku ekipe podaj po želji,pošto je sutra Uskrs,uzmi si Đurđa dan odmora,evo naše Đurđe na radnom mjestu:icon_jook::icon_jook:[YT]http://www.youtube.com/watch?v=HIzfm7eC4V4[/YT],:icon_pidu::icon_pidu:
 

Bučo

Aktivni član
Tu od
9 Ruj 2012
Poruka
2,999
Đurđa daj meni jednu kavicu na ajkulin racun pa kad srknem mozes zatvorit da si popijem kavicu buduci da sam sad doso doma a ne spava mi se idemo dalje za iste pare:icon_pidu:
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
Dečki danas je otvoreni šank ,pa valjda Đurđa može da malo odmori za blagdan,evo buči stiže jedna pržena kavica pošto je cijelu noć tulumario,ah to vam je tako u tim godinama,evo za ostatak ekipe frižider je otvoren:icon_pidu::icon_pidu:
 

mali plavi

Aktivni član
Tu od
24 Srp 2012
Poruka
1,541
ajde ako je otvoren šank pa ajde daj meni. isto jednu kavu kaj se razbudim do kraja,pošto se,nije spavalo cjelu noč i ajd još u rano jutro trebalo nosit hranu svetit i k miši iti..
 

farmervg

Aktivni član
Tu od
7 Lip 2010
Poruka
1,421
Danas je stigla zamjena za praznike

018300728.jpg
[/URL] Uploaded with ImageShack.us[/IMG]
 

mika

Iskusan lik
Tu od
22 Ožu 2011
Poruka
1,746
uh dobra zamjena.... daj jedan čajek od mente
@bučo pa ti si ranoranilac:icon_mrgreen::biggrin:
 

bhorv

Dobro znana faca
Tu od
26 Ruj 2008
Poruka
2,657
POPIO ZEKO RAKIJICU , SPOTAKNUO SE O PISANICU, DO VAS STIGO NIJE, JER GA RAKIJA JOŠ GRIJE, A KAD VEĆ ZEKO NIJE SPRETAN, ŽELIM VAM USKRS SRETAN! :icon_pidu: :icon_pidu:
 

Bučo

Aktivni član
Tu od
9 Ruj 2012
Poruka
2,999
Dragi narode ako je ovo nasa nova Đurda ja danas visim cijeli dan na sanku i slinim bonboncek daj meni jednu kolu i ekipi po zelji ima da sam opet zadnji gost u kafani:icon_pidu::eek:
 

Bučo

Aktivni član
Tu od
9 Ruj 2012
Poruka
2,999
Vise mi se svida od kolege farmervg Đurda nego tvoja čiko nju nek si vrag zeme:icon_rofl::icon_rofl:
Đurda al ova zgodna daj meni kolu i daj ekipi:icon_pidu:
 

Bučo

Aktivni član
Tu od
9 Ruj 2012
Poruka
2,999
i meni se bolje sviđa Đurđa od farmera...daj meni jedan sprite za osvježenje..

Nemoj mijenjat pića šupit če te napit čes se brzo:icon_rofl::icon_rofl::icon_rofl::icon_rofl:
 

mali plavi

Aktivni član
Tu od
24 Srp 2012
Poruka
1,541
ma neče me šupit nikaj..sad moram malu dozu rakijice fsuknut..nešto me hvata valjda neka viroza,glavobolja trbuh boli,i za to ti je najbolji lijek malo rakije i odma prođe:icon_e_ugeek:
 

Bučo

Aktivni član
Tu od
9 Ruj 2012
Poruka
2,999
ma neče me šupit nikaj..sad moram malu dozu rakijice fsuknut..nešto me hvata valjda neka viroza,glavobolja trbuh boli,i za to ti je najbolji lijek malo rakije i odma prođe:icon_e_ugeek:

Jesi se prenajeo joj joj maksuziva pomaze iznutra flasa izvana:(rofl)::(rofl):
 

mali plavi

Aktivni član
Tu od
24 Srp 2012
Poruka
1,541
Jesi se prenajeo joj joj maksuziva pomaze iznutra flasa izvana:(rofl)::(rofl):

ma jok...to se odugovlači več par dana i reko bude prestalo samo ,ali nikaj stoga,malo maksuzije i bude prošlo..
 

mika

Iskusan lik
Tu od
22 Ožu 2011
Poruka
1,746
@mali plavi treba preventivno djelovati, samo ne pretjerivati :icon_pidu:
đurđa ova ili ona daj mi bambus da želudac lakše probavi:icon_jook:
 

mali plavi

Aktivni član
Tu od
24 Srp 2012
Poruka
1,541
@mali plavi treba preventivno djelovati, samo ne pretjerivati :icon_pidu:
đurđa ova ili ona daj mi bambus da želudac lakše probavi:icon_jook:

ma teško da i malo popijem..pa su to male količine u pitanj...ali pomaže..sad je sve normalno i ništ ne boli:(happy):đurđa u ime mog ozdravljenja potoči deđkima kaj več budu ,sve na moj raun zapiši:(clap):
 

Bučo

Aktivni član
Tu od
9 Ruj 2012
Poruka
2,999
Đurđa nasa draga daj ti meni jednu colu i daj ostaloj ekipi za ovo lijepo vrijeme i male vodostaje:icon_jook:
 

mika

Iskusan lik
Tu od
22 Ožu 2011
Poruka
1,746
bok đurđa danas ne pijem niš, sad bi cuclal malo gastala mislim:icon_rofl::icon_rofl:
 

Najnoviji postovi

Na vrh