• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

POLJObirtija

Petretic549

Dobro znana faca
Tu od
19 Lis 2011
Poruka
1,390
evo meni jedan crni a ekipi po želji danas me neki majmun zajebal jer sam mu išo vozit 7m drva !
 

mali plavi

Aktivni član
Tu od
24 Srp 2012
Poruka
1,541
znači takav si ti bučo:icon_rofl:

Đurđa daj i meni jedan čajek pa da se ugrijemo od ove zime:(:
 

Bučo

Aktivni član
Tu od
9 Ruj 2012
Poruka
2,999
znači takav si ti bučo:icon_rofl:

Đurđa daj i meni jedan čajek pa da se ugrijemo od ove zime:(:

Za pomoc zenskoj osobi sam uvijek spreman samo nek pita za pomoc ja cu to obavit:icon_rofl::icon_super:
 

mika

Iskusan lik
Tu od
22 Ožu 2011
Poruka
1,746
a de si đurđa daj nam potoči...meni bambus da mi se tlak znormalizira ostalima kaj ko hoče..
Bučo mi verbalne sukobe riješavamo :icon_jook:
 

Bučo

Aktivni član
Tu od
9 Ruj 2012
Poruka
2,999
a de si đurđa daj nam potoči...meni bambus da mi se tlak znormalizira ostalima kaj ko hoče..
Bučo mi verbalne sukobe riješavamo :icon_jook:

Ako nema nista od verbale uvijek ce te zezat malo zube pokazes i ludost i miran si :eek::
 

mika

Iskusan lik
Tu od
22 Ožu 2011
Poruka
1,746
Za pomoc zenskoj osobi sam uvijek spreman samo nek pita za pomoc ja cu to obavit:icon_rofl::icon_super:
izgleda da te slabo pitaju:icon_rofl::icon_eyes:
 

Bučo

Aktivni član
Tu od
9 Ruj 2012
Poruka
2,999
izgleda da te slabo pitaju:icon_rofl::icon_eyes:

Mozda i bolje da ne pitaju previse jer previse je lovaca danas da ja nebi bio ko svicarski sir:(happy):
 

Bučo

Aktivni član
Tu od
9 Ruj 2012
Poruka
2,999
:biggrin:još ak je mala lovac

Najveci problem kaj su muzevi lovci pa mi oni nisu pouzdani nije mene zena strah nemoze ona meni nista napravit sta ja nebi htio:icon_rofl::icon_rofl:
 

mika

Iskusan lik
Tu od
22 Ožu 2011
Poruka
1,746
Najveci problem kaj su muzevi lovci pa mi oni nisu pouzdani nije mene zena strah nemoze ona meni nista napravit sta ja nebi htio:icon_rofl::icon_rofl:
uh to je već opasna kategorija, al ima kod tebe i neudanih osim ak te u tom slučaju ne čeka tata sa cevkom onda si zgorel :fiery::icon_rofl:
 

Bučo

Aktivni član
Tu od
9 Ruj 2012
Poruka
2,999
uh to je već opasna kategorija, al ima kod tebe i neudanih osim ak te u tom slučaju ne čeka tata sa cevkom onda si zgorel :fiery::icon_rofl:

Kako god okrenes znas da sam ja s ratnog podrucja oruzja kolko te volja za rat opet kad bi se sve skupilo tak da treba dobro pazit
 

mika

Iskusan lik
Tu od
22 Ožu 2011
Poruka
1,746
treba to po vojnički odradit, prvo izvidit teren, razradit plan i onda u napad:icon_weed::icon_anal:
 

Bučo

Aktivni član
Tu od
9 Ruj 2012
Poruka
2,999
Decki bez brige znam se ja prisuljat a i dobro znam di ima mina di nema sve sam ja to presal jednu sam spremio na drvo pa ju pirotehnicari odnesli:=:)
 

mika

Iskusan lik
Tu od
22 Ožu 2011
Poruka
1,746
Bok Đurđa daj mi jedan čajek za smirenje, a za kolegu buču jednu lizalicu:icon_eyes:
 

Bučo

Aktivni član
Tu od
9 Ruj 2012
Poruka
2,999
ma to ti je da ne sliniš na agromanerovu šogoricu, da nebi poplavu napravil:(rofl)::icon_rofl::icon_rofl:

Al ako dobijem jos i lizalicu jos cu vise slinit:icon_rofl::icon_rofl:
ja sam mislio da mislis na nesto drugo na kakvu konobaricu:eek::
 

mika

Iskusan lik
Tu od
22 Ožu 2011
Poruka
1,746
Al ako dobijem jos i lizalicu jos cu vise slinit:icon_rofl::icon_rofl:
ja sam mislio da mislis na nesto drugo na kakvu konobaricu:eek::
e to baš ne bi znal,eh viš kad smo kod slinjenja mogli bi jednom do princa na:icon_jook: da malo slinimo na senadicu:icon_rofl::icon_rofl::icon_rofl:makar ne volim baš preveč sliniti na udane ni mi to to....:icon_eyes:
 

Bučo

Aktivni član
Tu od
9 Ruj 2012
Poruka
2,999
e to baš ne bi znal,eh viš kad smo kod slinjenja mogli bi jednom do princa na:icon_jook: da malo slinimo na senadicu:icon_rofl::icon_rofl::icon_rofl:makar ne volim baš preveč sliniti na udane ni mi to to....:icon_eyes:

Zasto ne mogli bi za sliniti je dobra i udana jer ovak i onak samo slinimo:icon_rofl:
jel ima de kakve piletine:(think):
 

Najnoviji postovi

Na vrh