• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

POLJObirtija

Bučo

Aktivni član
Tu od
9 Ruj 2012
Poruka
2,999
bok đurđa danas ne pijem niš, sad bi cuclal malo gastala mislim:icon_rofl::icon_rofl:

:icon_rofl::icon_rofl: kaj nebumo si jedne cole spili
 

mika

Iskusan lik
Tu od
22 Ožu 2011
Poruka
1,746
@mika tak treba..ništ več namo pili,nek si Đurđa malo počine...
tak je nema pijače al moremo malo čakulat ae:=-:
@bučo kolu pijem samo s črnem vinom:cool2:
 

Bučo

Aktivni član
Tu od
9 Ruj 2012
Poruka
2,999
tak je nema pijače al moremo malo čakulat ae:=-:
@bučo kolu pijem samo s črnem vinom:cool2:

Znaci preforsiral si se kad neces vise piti joj joj:icon_oak:
 

mika

Iskusan lik
Tu od
22 Ožu 2011
Poruka
1,746
Znaci preforsiral si se kad neces vise piti joj joj:icon_oak:
ma pojel sam dva mlada luka i sad me žgaravica ubija a i žuč se opet nekaj buni,moral bum opet na dijetu i to pod hitno čini mi se
 

Bučo

Aktivni član
Tu od
9 Ruj 2012
Poruka
2,999
ma pojel sam dva mlada luka i sad me žgaravica ubija a i žuč se opet nekaj buni,moral bum opet na dijetu i to pod hitno čini mi se

Mani se dijete budes dosal na zdiganje i onda nebus mogal hm:icon_anal:
 

mika

Iskusan lik
Tu od
22 Ožu 2011
Poruka
1,746
Je al kad moraš onda moraš, ili trpi bolove ili izbaci neke stvari iz prehrane, pogotovo gazirano piče... jesi još na godišnjem?
 

Bučo

Aktivni član
Tu od
9 Ruj 2012
Poruka
2,999
Je al kad moraš onda moraš, ili trpi bolove ili izbaci neke stvari iz prehrane, pogotovo gazirano piče... jesi još na godišnjem?

Onda ima da pijes samo caj i zdravo se hranis:eek:: ma jos sam na godisnjem neznam do kad cu bit sad nemogu radi Kupe na poso prosli tjedan snijeg ovaj Kupa vise cu godisnjeg iskoristit nego sto sam radio:(envy):
 

Bučo

Aktivni član
Tu od
9 Ruj 2012
Poruka
2,999
:(think):đurđa, daj rakiju da prst namažem i ekipi po želji

Ides i ti s maksuzivom se ljecit ko mali plavi di nam je on od kak se ljecio vise ga nema di se skriva :icon_rofl::icon_rofl:
Đurda ja cu jednu kavicu duplu:icon_jook:
 

mika

Iskusan lik
Tu od
22 Ožu 2011
Poruka
1,746
Ides i ti s maksuzivom se ljecit ko mali plavi di nam je on od kak se ljecio vise ga nema di se skriva :icon_rofl::icon_rofl:
Đurda ja cu jednu kavicu duplu:icon_jook:
da lakše prebavim sve traume od danas
kaj se teta tiče još je prehladno al kad zatopli:icon_eyes: jao majko ne znaš kaj je kraće..
 

Bučo

Aktivni član
Tu od
9 Ruj 2012
Poruka
2,999
da lakše prebavim sve traume od danas
kaj se teta tiče još je prehladno al kad zatopli:icon_eyes: jao majko ne znaš kaj je kraće..

A sta postaje malo duze:icon_rofl::icon_rofl:
Neznam kak cu radit vec sad me ometaju u poslu:(think):
 

mika

Iskusan lik
Tu od
22 Ožu 2011
Poruka
1,746
kaj sam sveg nagledal dok sam vozil bus ufff...
kak bi rekal jedan kolega zetovac ima robe al premalo radnikov!:eek::
 

Najnoviji postovi

Na vrh