• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

POLJObirtija

B

BAGERISTA

Guest
Aaaaa vidin ja da je krenuja RASPAŠOJ,,,,bi rekal naša Rozga,,,daj Đurđa,,,vidin čaše prazne skoro,,,,idemo svima ča piju,,,,a meni gemišt,,,,,,,,ajme,,,ča če sist pokle ljute....
 

mali plavi

Aktivni član
Tu od
24 Srp 2012
Poruka
1,541
Đurđa daj meni jedan čajek i mogu u krpe...
@tino...xperiju ti ljutu:(clap): i ja imam xperiju ali miro ,cjele dane visim po njoj i to je zvjer od mobitela:icon_pray:
 

Tino

Dobro znana faca
Tu od
23 Svi 2012
Poruka
3,237
Đurđa daj meni jedan čajek i mogu u krpe...
@tino...xperiju ti ljutu:(clap): i ja imam xperiju ali miro ,cjele dane visim po njoj i to je zvjer od mobitela:icon_pray:

hehe ja ju imam vec godinu i pol ;)
to je zbilja izdržljiv mobitel,bio je u zidu,po podu,u blatu,pod traktorom i gle ju,rai ko singerica još ;)
 

mali plavi

Aktivni član
Tu od
24 Srp 2012
Poruka
1,541
hehe ja ju imam vec godinu i pol ;)
to je zbilja izdržljiv mobitel,bio je u zidu,po podu,u blatu,pod traktorom i gle ju,rai ko singerica još ;)

ah šta reč nego zvjerka...imam ju od kak je došla na tržište tj.uskoro bude i godinu dana...od kad nju imam ,više skoro niti ne koristim komp,jedino za školu crtam u AUTO CAD-u...
 

Tino

Dobro znana faca
Tu od
23 Svi 2012
Poruka
3,237
ah šta reč nego zvjerka...imam ju od kak je došla na tržište tj.uskoro bude i godinu dana...od kad nju imam ,više skoro niti ne koristim komp,jedino za školu crtam u AUTO CAD-u...

hahaha kod mene je obrnuto :p odkad imam laptop više nisam na mobu doma :p
 

mali plavi

Aktivni član
Tu od
24 Srp 2012
Poruka
1,541
jeh..dobro je to kaj sam stalno povezan na internet..pa npr. ako sam u garaži i radik nešt i oču nekaj pogledat na internetu,pa da nebi išel u kuču palit komp,pa dok se to pokrene itd. i zgubim mnogo vremena..a ovak samo ruke obrišem i mob u ruke i udri brigu na veselje...
 

AntonioJD

Iskusan lik
Tu od
24 Sij 2009
Poruka
3,343
Ja imam Xperiu Ray ali sad je želja nešt drugo, a to je Xperia Z.

:(happy): :(happy):
 

Tino

Dobro znana faca
Tu od
23 Svi 2012
Poruka
3,237
hehe ja svojeg upravo slažem,bilo je leti ptico slobodno :icon_lol:
 

mali plavi

Aktivni član
Tu od
24 Srp 2012
Poruka
1,541
Ja imam Xperiu Ray ali sad je želja nešt drugo, a to je Xperia Z.

:(happy): :(happy):

a kaj se tu ima reči..nego kak ide pjesma...

princip je isti ,sve su ostalo nijanse :icon_lol:

ja nisam htio ništa jače,jer bezveze mi je bacati pare za ono kaj mi nije potrebno...
ALI kad bi opet išao kupovat mobitel OPET bi izabrao xperiu:(clap):

samo me hebe kaj nemrem nigdje najti u centima masku za nju ,svugdje samo za IPhone ,kaj da ljudi seru pare da bi si kupovali te skupe mobitele...
 

AntonioJD

Iskusan lik
Tu od
24 Sij 2009
Poruka
3,343
Ma pusti ti to. Drugačiji je doživljaj dok ja
imam svojeg Raya u ruci ili dok držim onu ciglu...
 

Tino

Dobro znana faca
Tu od
23 Svi 2012
Poruka
3,237
ja sam kupuvao onda sam htel neke veceg al nije h VIP-u bilo nis dobrog onda sam se ipak odlucil za x8 i nisam pozalil,kamera je dobra za moje potrebe,igrice ne igram,muzika,facebook po celi dan h skoli :p jedino ke se baterija brzo prazni
 

AntonioJD

Iskusan lik
Tu od
24 Sij 2009
Poruka
3,343
I meni, no na svim novim mobitelima se baterija brzo prazni.
Za razliku od neki u razredu moba, moj izdrži još relativno dobro,
zna biti i do 4 dana, ali večinom, punim svaki drugi dan.
 

mali plavi

Aktivni član
Tu od
24 Srp 2012
Poruka
1,541
ovaj moj je lagan ko perce...kolega z razreda ima iphone 3 i duplo je teži od mojeg a specifikacije iste samo kaj je moj koštal napol kolko njegov...

a muzika svira od 4 ujutro pa do početka sata,svaki odmor,cjele sate sam na faceboku ili ako nema ništ pametno onda po foromu,muzika opet igra od 1 i 15 pa do 4 dok dojdem doma i onda ostatak dana kaj sam po forumu i služam muziku na YT ...baterija drži dan i pol stim da je zatamnjen skoro do kraji ušteda energije je max..
 

AntonioJD

Iskusan lik
Tu od
24 Sij 2009
Poruka
3,343
Malo sam se krivo izrazio.
Mislio na na veličinu mobitela i ta Xperia Z
ima 5 incha, što je meni pravi doživljaj, a ima odličnu kameru, što je meni dosta bitno,
 

mali plavi

Aktivni član
Tu od
24 Srp 2012
Poruka
1,541
Malo sam se krivo izrazio.
Mislio na na veličinu mobitela i ta Xperia Z
ima 5 incha, što je meni pravi doživljaj, a ima odličnu kameru, što je meni dosta bitno,

:icon_surprised::icon_surprised: pa to je skoro ko tablet a ne ko mobitel..ja imam 3.7 inča a kamera mi služi samo kaj poslikam za forum ili za oglase,ponekad i testove u školi kad su važna pitanja a neda mi se prepisivati..inače kamera je 5MPa
 

Tino

Dobro znana faca
Tu od
23 Svi 2012
Poruka
3,237
gledam i nevjerujem...pa jbt meni baterija pol dana ne drzi...a celi dan kad ga opce ne koristim on se sam sprazni...ovo nije normalno
 

mali plavi

Aktivni član
Tu od
24 Srp 2012
Poruka
1,541
valjda nemaš uključenu uštedu energije a pošto su to veliki ekrani to onda ždere bateriju ko ludo...ja se nisam nikak mogel načuditi dok sam gledal kolko % baterije mi troši sam sustav androida,ali ipak drži baterija..
 

Tino

Dobro znana faca
Tu od
23 Svi 2012
Poruka
3,237
valjda nemaš uključenu uštedu energije a pošto su to veliki ekrani to onda ždere bateriju ko ludo...ja se nisam nikak mogel načuditi dok sam gledal kolko % baterije mi troši sam sustav androida,ali ipak drži baterija..

ukljuceno je i svjetlina smanjema al opet trosi...valjda baterija riknula opet
 

Najnoviji postovi

Na vrh