• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

POLJObirtija

Bučo

Aktivni član
Tu od
9 Ruj 2012
Poruka
2,999
jetra ti bu otkazala od kole....:eek:
daj gemišt nekak mi dagnje baš nisu sjele najbolje..

Nebu meni nista otkazalo ne brini ja sam bazdaren na kolu:(giggle):
 

mali plavi

Aktivni član
Tu od
24 Srp 2012
Poruka
1,541
Đurđa dak meni jednan pepsi..a ostalima kaj naiđu potoči po jedne,dvije,tri:icon_jook::icon_super:
 

Bučo

Aktivni član
Tu od
9 Ruj 2012
Poruka
2,999
Đurda daj meni kavicu s mljekom i daj ekipi nek nesto popije:icon_jook:
 
B

BAGERISTA

Guest
Jutro,Đurđa,,,jeno kafe s kap mlika,za mene,....

Bit če dan za 10,,,vanka sunce več dobro tepli.
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
Đurđa daj na Bagijev račun pola litre čaja sa medom,rastura me grlo već nekoliko dana: Icon_jook:: Icon_jook:
 

Tino

Dobro znana faca
Tu od
23 Svi 2012
Poruka
3,237
đurđa,daj mi nesto toplo,jucer na fešti je bio lom,pjevanje,smijanje ,pijemo,plešemo po stolu itd :D
 
B

BAGERISTA

Guest
Jutro,vani več debelo sviti sunce,....
Đurđa,,meni kafe s kap mlika,,i daj ostalima nešto,,kad se zbude...
 

mali plavi

Aktivni član
Tu od
24 Srp 2012
Poruka
1,541
Đurđa daj meni jednu kavicu...a kak zgleda da ima onih koji rano rane,ali nažalost ne grabe dvije sreče nego moraju ustat u 4 da se ide u školu...
 
V

Vogel Noot SRB

Guest
:icon_jook::(yawn): Samo Kafa, iovako sam jedva busan, rano je i za poso a ne za školu :icon_lol:
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
Đurđa meni dupli Radler,ekipi po želji,danas se malo drndalo na traktoru,uglavnom radno proveden dan:icon_jook::icon_jook:
 

mali plavi

Aktivni član
Tu od
24 Srp 2012
Poruka
1,541
bučo pa buš pocrnel od tolke kole:icon_rofl:
Đurđa daj meni jedan sprite:icon_jook:
 
B

BAGERISTA

Guest
Dobro jutro,,,,,,,svima,,,daj Đurđa jeno kafe,,i dec kisele da me izjede....i daj ostalima nešto..
:icon_jook::icon_jook:
 

Markec

Član
Tu od
9 Ožu 2012
Poruka
282
Dobro jutro!

Jutro kolega!:(hi):

Molim jednu produženu i gusti od kruške. Na brzinu, pa na posao..:(n):
 

joža

Član
Tu od
15 Velj 2011
Poruka
247
e sad na kraju ljepog i uspješnog radnog dana valjalo bi i u dobrom društvu popit neki sokić! : Piće:: Piće:
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
Đurđa meni Radler,da isperem prašinu,danas se sijalo malo zobi ,prašina za nepovjerovati,ekipi u dolasku potoći po želji: Piće:: Piće:
 

Najnoviji postovi

Na vrh