• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

POLJObirtija

mali plavi

Aktivni član
Tu od
24 Srp 2012
Poruka
1,541
daj meni jedan sokič jer nebrem večč ,frezali smo jednom frendu vrt,tj.ja sam frezal a ostala 4 frenda su samo pili...ja odo u krpe,a Đurđa potoči ekipi koja naiđe
 

Bučo

Aktivni član
Tu od
9 Ruj 2012
Poruka
2,999
Đurda daj mi kolu na racun malog plavog pa da se nesto popije i odmarat pomalo:icon_jook:
 
B

BAGERISTA

Guest
Đurđa,,,jednu kolu,pošto opet vozim,a ostalima daj ča piju,,i ja odo,na spavanac..
 

joža

Član
Tu od
15 Velj 2011
Poruka
247
Može jedna kavica s malo mlijeka! I kome ko kaj hoće! I ljudi mislim da bi trebali potražit još neku konobaricu! Pa Đurđa nam se bu zdošla ona radi i prvu i drugu smjenu!!!!!!! :smile:
 

mali plavi

Aktivni član
Tu od
24 Srp 2012
Poruka
1,541
haha petretic pa kaj te muči jedan bod za 4 iz matke..ja sam sretan kad dobijem barem 2 a dosta put mi zna falit i po boda za 2..
đurđa daj meni jednu kaficu a ostaloj ekipi potoči..
 

Petretic549

Dobro znana faca
Tu od
19 Lis 2011
Poruka
1,390
Ma nije to nek starci očeju 4 iz matke a meni 3 maksimalka

nego ĐURĐA daj jednog sokola baš bi mi prispal
 

mali plavi

Aktivni član
Tu od
24 Srp 2012
Poruka
1,541
meni kažu,samo nemoj pasti kaj ti nebude uzaludno to ustajanje u 4...kak god al bar 2 mora biti...a kak zgleda vvzadnje vrijeme sam nekak poludel,sve bolje i bolje ocjene sam počel dobivat,a niti necpogledam knjige od kad sam u školi pa dok si drugi dan ujutro ne pakujem knjige...

nego Đurđa daj meni jedan čajek..
 

Bučo

Aktivni član
Tu od
9 Ruj 2012
Poruka
2,999
Đurda daj meni jednu produzenu kolu i daj mladicima koji imaju skolske probleme neke sokice jer nemaju 18 pa im je zabranjeno tocenje alkohola:(rofl):
 
B

BAGERISTA

Guest
Jutro đurđa,jeno kafe za mene,,,,,,,,i malo vode,,ostalima po želji..:cool::icon_razz:


I ljudi mislim da bi trebali potražit još neku konobaricu! Pa Đurđa nam se bu zdošla ona radi i prvu i drugu smjenu!!!!!!!

E mi se vidi da bi bilo lipo,,,jer ovako,če spalit u dvi smijene.
 

mali plavi

Aktivni član
Tu od
24 Srp 2012
Poruka
1,541
hehe koji imaju probleme..a ja trenutno nemam...Bager pa vidiš da se Đurđa ništ ne buni mada radi u dvije smjene...sam barem kulturan pa ju ne mučim od ranoog jutra... nego Petretic koj pa,si ti razred opče??

nego daj meni jedan pepsi...
 
B

BAGERISTA

Guest
Nešto mi se žalila,da je doma viuše ni neznaju..:(emo)::(talk):,pa če bit da če njoj doč ispomoč,...:(nod):,

Meni jeno kafe s kap mlika,,,i daj malom plavom nešto..
 

mali plavi

Aktivni član
Tu od
24 Srp 2012
Poruka
1,541
ajd onda meni daj jednu kavicu na Bagerov račun:icon_jook:
a ekipi koja navrati,isto nekaj potoči:icon_pidu:
 
B

BAGERISTA

Guest
Večer,,,,Đurđa,,,,jedna kisela,da me izjede,i idemo na spavanac.,,i daj dečkima nešto...
 

Bučo

Aktivni član
Tu od
9 Ruj 2012
Poruka
2,999
Đurda daj meni jednu kavicu s mlijekom i daj deckima potoci:icon_jook:
 
B

BAGERISTA

Guest
Dobro jutro svima,,,,,,,Đurđa jeno kafe s kap mlika,i homo na delo..daj dečkima isto nešto..
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
Aaaaaaaaaaaaa,dobar jutar,Đurđa daj na Bagijev račun pola litre soka od breskve,jednu obiteljsku picu a za poslje čemo da se snađem,ekipa pozdrav:drink::drink:
 
B

BAGERISTA

Guest
Večer,svima Đurđa,više se ne dela..meni gemišt,,i daj ostalima nešto.....i naravno i ti ulaziš u turu...
 

Najnoviji postovi

Na vrh