• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

POLJObirtija

B

BAGERISTA

Guest
Večer,,,večer,meni jednu jamnicu,,i idem i ja. :icon_winkle::(wait):
 

Tino

Dobro znana faca
Tu od
23 Svi 2012
Poruka
3,237
đurđaa,daj mi čaj od kamilice,rekla doktorica da moram na strogu dijetu,čaj i dvopek -.-
imam neku virozu
 

Bučo

Aktivni član
Tu od
9 Ruj 2012
Poruka
2,999
Đurda daj rundu za sve slozio sam traktor i hvala Bogu super radi daj meni jednu hladnu kolu:icon_pidu:
 
B

BAGERISTA

Guest
Jutro svima...,,Đurđa,,,jeno kafe s kap mlika,,,i uzmi ti nešto,..:eek::
Ostali vidim spavaju još:(think):
 

oficir

Dobro znana faca
Tu od
23 Velj 2013
Poruka
7,051
Jutro,ne spavamo,radi se od 7h.
Daj Durda meni s hladnim i casu vode.
Kolega jel te danas ceka naporan dan?
 

mali plavi

Aktivni član
Tu od
24 Srp 2012
Poruka
1,541
Dobro Jutro...daj meni jedan pepsi...a ostalima isto potoči..nma kakvo spavanje...več sam ppdmazal i pripremil sijačicu za današnju sjetvu..
 

oficir

Dobro znana faca
Tu od
23 Velj 2013
Poruka
7,051
Daj od mene jednu rundu deckima i idemo sijat.
Danas bu cjeli dan veselo i radno.:icon_super:
 
B

BAGERISTA

Guest
Jutro,ne spavamo,radi se od 7h.
Daj Durda meni s hladnim i casu vode.
Kolega jel te danas ceka naporan dan?

Čeka,,,čeka,,,radi se sve u 16......

Đurđa,,,,ajde jednu i od mene zavrni.
 
B

BAGERISTA

Guest
Jutro,,:icon_rofl:,da jutro,Đurđa,jeno kafe s kap mlika,i remo kosit..
 
Posljednje uređivanje:

oficir

Dobro znana faca
Tu od
23 Velj 2013
Poruka
7,051
Jutro decki,ja cu pepsi i daj deckima kaj piju.
Evo zavrsil sam kosnju oko kuce popodne mi dolaze gosti zeni mi je jucer bil 30rodendan pa danas casti bit ce odojak kolaci....
 

mali plavi

Aktivni član
Tu od
24 Srp 2012
Poruka
1,541
Đurđa daj i meni jedan pepsi...
oficir daj adresu pa dojdemo i mi na rođendan ako se odojak peče:icon_lol::icon_pidu:
 

oficir

Dobro znana faca
Tu od
23 Velj 2013
Poruka
7,051
Đurđa daj i meni jedan pepsi...
oficir daj adresu pa dojdemo i mi na rođendan ako se odojak peče:icon_lol::icon_pidu:

Ne pece se jucer sam kupil 4kg pecenog to bu valda za nas 13 dosta a tu je i francurka peceni krumpir u rolu na podravski domaci kruh pohane pala cinke kremsnite i madarice....
Zval bi vas koji ste blize al nebi bilo dosta mesa.:(happy):
 

mali plavi

Aktivni član
Tu od
24 Srp 2012
Poruka
1,541
hehe eh onda ništa stoga..slabi ste vi slavljenici..kakav je to rođendan ako se ništa ne peče..
 

Bučo

Aktivni član
Tu od
9 Ruj 2012
Poruka
2,999
Đurda daj meni jednu kavicu obicnu duplu i daj deckima sta ce popit:icon_pidu:
@oficir mogo bi ja navratit samo malo imas odojka ili ti gosti ne jedu puno:^):
 

oficir

Dobro znana faca
Tu od
23 Velj 2013
Poruka
7,051
Jedu ga svi al nas 4 ga tamani a drugi malo sa prilogom ga bu dost.
Kaj mislis da bu 4 kg malo?
 

Bučo

Aktivni član
Tu od
9 Ruj 2012
Poruka
2,999
Kod mene bi bilo malo jer mi svi jedemo ko termiti a izgledamo ko gliste ja da ti dodem pol kile s svim prilozima njega nema:(happy):
 

oficir

Dobro znana faca
Tu od
23 Velj 2013
Poruka
7,051
Kod mene bi bilo malo jer mi svi jedemo ko termiti a izgledamo ko gliste ja da ti dodem pol kile s svim prilozima njega nema:(happy):

To je lepo al mi ne jedemo bas pol kile po osobe i evo gosti otisli i kcer mi se sprema spavati.
Bilo je dosta mesa jos je ostalo malo i malo palacinka pohanih i dosta kolaca,bas je bilo lepo i ugodno posljepodne. Sad na terase pijem pepsi i pusim u miru.
 

mali plavi

Aktivni član
Tu od
24 Srp 2012
Poruka
1,541
nekak mi se čini da vi govorite o malim količinama mesa..kako god sam kaj glista ali ja pojedem za dvije osobe bez problema..a to prelazi sigurno tih pola kile...
 

Najnoviji postovi

Na vrh