• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

POLJObirtija

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
ajn Radler molim ,ekipi po želji,ma kakvo jelo,kad bi složio ekipu za neki švedski stol ,mislim da bi nas vlasnik poterao,jedni su za jelo a ostatak ekipe za tekučinu,gori smo od australskih skakavaca:biggrin::biggrin:
 

oficir

Dobro znana faca
Tu od
23 Velj 2013
Poruka
7,051
Pa neki normativ za meso je 250g kad se slaze neka festa al pojest pola kile ili vise to je fakat puno.
Znam da neki mogu al kaj je prevec je prevec.
Ja morem puno pojest a imam 80kg. Al pol kile mesa i prilog mi je malo prevec.
 
B

BAGERISTA

Guest
Jutro,jutro,eko blago regulano,,,, Đurđa jeno kafe, s kap mlika,,i vode,jopet...
Daj i ostalima nešto..:8):
 

oficir

Dobro znana faca
Tu od
23 Velj 2013
Poruka
7,051
Jutro jutro hvala ja bum s hladnim mlijekom i casu vode.:icon_e_biggrin:
 

Bučo

Aktivni član
Tu od
9 Ruj 2012
Poruka
2,999
Đurda daj meni kolu i daj ekipi sta pije:drink: ma ja imam trakavicu ona gliste i one trakavicu:icon_mrgreen: stvarno mogu puno pojest al hvala bogu nista mi se ne prima puno se trosim!
 

MrSima14

Dobro znana faca
Tu od
3 Ožu 2013
Poruka
3,438
Đurda daj meni kolu i daj ekipi sta pije:drink: ma ja imam trakavicu ona gliste i one trakavicu:icon_mrgreen: stvarno mogu puno pojest al hvala bogu nista mi se ne prima puno se trosim!

Čuj njega kolu, zar je dotle došlo :D:
Ajd kolega živio ti meni uz nešto žestoko! :drink:
 

oficir

Dobro znana faca
Tu od
23 Velj 2013
Poruka
7,051
Durda ja cu pepsi.
Ej decki,danas idem polagat ispit za motornu pilu,ovi iz zagrebinspekt obrazovanja su strogi u pm.
Sad malo ponavljam gradivo i u pola 8h polazem,drz te mi fige.:(whew)::(nerd):
 

mika

Iskusan lik
Tu od
22 Ožu 2011
Poruka
1,757
đurđa daj jednu žuju od grejpa...:icon_jook:
ja sam za sjekača polagal prije 3 tjedna, pa to je živa sprdačina al bitno da ti odnesu 450 kn
 

Bučo

Aktivni član
Tu od
9 Ruj 2012
Poruka
2,999
Ja pijem samo bezalkoholna picenca proslo je vec 3 god 13.4. je bilo 3god kak ni kapi alkohola zato Đurda meni samo kavicu i sokice toci je lud sam i od njih dosta kamoli da pijem a ekipi toci po zeljama:icon_pidu:
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
čuvaj ,Đurđa meni jen Radler i odo ja u krpe,sutra je novi dan,ekipi u dolasku potoči po želji: Icon_pidu:: Icon_pidu:: Icon_pidu:
 
B

BAGERISTA

Guest
Ništa,,,,,,,idem i ja,treba neko sutra i delat,,,,,,Đurđa,,zavrni turu,meni jedan kratki ,i tanki gemišt...
Daj i kolegama nešto..
 

oficir

Dobro znana faca
Tu od
23 Velj 2013
Poruka
7,051
đurđa daj jednu žuju od grejpa...:icon_jook:
ja sam za sjekača polagal prije 3 tjedna, pa to je živa sprdačina al bitno da ti odnesu 450 kn

Kod nas je 600kn i bitno mi je da dobijem papir pa bumo vidli.
 

čiko

Član
Tu od
19 Lip 2011
Poruka
266
Đurda daj meni kolu i daj ekipi sta pije:drink: ma ja imam trakavicu ona gliste i one trakavicu:icon_mrgreen: stvarno mogu puno pojest al hvala bogu nista mi se ne prima puno se trosim!
Smo si isti po pitanju jela, jednu u to ime :icon_jook:

Ja pijem samo bezalkoholna picenca proslo je vec 3 god 13.4. je bilo 3god kak ni kapi alkohola zato Đurda meni samo kavicu i sokice toci je lud sam i od njih dosta kamoli da pijem a ekipi toci po zeljama:icon_pidu:
Ako upoznaš karlovačko - dugorešku ekipu zaboravi na to :(wasntme):
Dođeš na 5min i jedan sportski gemišt a ostaneš cijelo popodne :icon_pidu:
 

Bučo

Aktivni član
Tu od
9 Ruj 2012
Poruka
2,999
@čiko nisi ti mene upozno nemozes me nagovorit da popijem nema sanse prije cemo se posvadat nego ces me nagovorit a svadat se nevolim:8):
 

čiko

Član
Tu od
19 Lip 2011
Poruka
266
@čiko nisi ti mene upozno nemozes me nagovorit da popijem nema sanse prije cemo se posvadat nego ces me nagovorit a svadat se nevolim:8):
Onda ti piješ posni gemišt i budeš dežurni vozač :icon_thumright:
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
ihaaaaaaaaaaa,dobro jutro ,pijevci pjevaju već od 5 sati,valja krenuti nešto raditi,Đurđa sok od breskve i dupli burek sa mesom,tko naiđe neka se posluži:icon_pidu:
 

Najnoviji postovi

Na vrh