• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

POLJObirtija

B

BAGERISTA

Guest
Jutro,,,,bogami i ja od 5 na nogama,,,,,neka prehlada me čapala,,,,:(wait):
Nesmin niš od alkohorije,,daj meni Đurđa jeno kafe ,, malo vode,vidim i ajkula,,je tu potoči i njemu,,,,a i ako još ko uspije uč u turu,,i njega stavi.,..:icon_pidu:
 

mali plavi

Aktivni član
Tu od
24 Srp 2012
Poruka
1,541
Đurđa daj meni jednu kavicu..danas nejedemo u školu pa bude radno...
kolko se sječam ,kod nas je bila cifra od 200 kn...barem kako tata kaže jer on je išao polagat...
 

oficir

Dobro znana faca
Tu od
23 Velj 2013
Poruka
7,051
Jutro decki,Durda,ja bum s hladnim i casu vode.
Pa kod vas je jeftino.
Poslje ispita su nasi decki pripremili klopu i malo se druzili.
 

MrSima14

Dobro znana faca
Tu od
3 Ožu 2013
Poruka
3,434
Ja pijem samo bezalkoholna picenca proslo je vec 3 god 13.4. je bilo 3god kak ni kapi alkohola zato Đurda meni samo kavicu i sokice toci je lud sam i od njih dosta kamoli da pijem a ekipi toci po zeljama:icon_pidu:

A onda uredu.. Mislim ne pijem ni ja alkohol, ne sjećam se kad sam ga zadnji puta popio... al sa društvom popiti piće nekada da, al ne odgovara mi baš, tako mi sjedne teško na stomak da nije za vjerovati, prije sam mogao lokati sad više ne..i bolje..:) :biggrin:

Nego Đurđa, daj ekipi nešto za buđenje, ovi vrijedniji su već popili..:)
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
haug kolege,ja naišao na jedan lagani gemš i odo spat,ujutro rano ustajanje ,ore se još za kukuruz a danas cijeli dan na traktoru,pozdrav svima i poslužite se:icon_pidu::icon_pidu:
 
B

BAGERISTA

Guest
Jutro........jedva se diga,
23uzwjr.gif
,,,a sad da napunimo baterije,i to je to....gas na
dw3skh.gif
,aaaaaa
ofi42.gif


Đurđa daj kafe i daj ostalima,,,ča,da se zbudimo..
 

mali plavi

Aktivni član
Tu od
24 Srp 2012
Poruka
1,541
daj i meni jednu kavu..oatalima koji naiđu isto nekaj potoči..nego sad malo prije sam nabasal na temu "bagerista" i kolega svaka čast kako uređuješ strojeve..
 

Tino

Dobro znana faca
Tu od
23 Svi 2012
Poruka
3,237
đurđaaa,daj mi žuju limun
jucer bio kod cure i poslje na feštici s njom hehehe
evo slikice s boljom polovicom ;)

165255_526832710696557_1427760690_n.jpg
 

mali plavi

Aktivni član
Tu od
24 Srp 2012
Poruka
1,541
meni pa je več dosta feštica..jučer cjeli sldaj,danas..pa nemrem više..ove djevojke stvarno su me smorile...i sad me još frend zajebava da mu složim bajk..ja reko nema šanse...ipak je praznik rada...danas se ništa ne radi.. i na kraju sam moral popravljat susjedov prozor jer ga je buraz z loptom razbil..sva sreča kaj je bilo malo staklo...
 

Bučo

Aktivni član
Tu od
9 Ruj 2012
Poruka
2,999
Đurda daj mi cedevitu i daj ekipi sta pije pa da idemo odmarat bio je naporan dan:icon_pidu:
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
društvo pozdrav,ja budem isto jednu cedevitu i odoh u krpe,počinjem viđati bijele miševe i razgoličene Šveđanke,jutros je bilo buđenje u 2 i gotovo cijeli dan na traktoru,noććććććććććććć :icon_pidu::icon_pidu:
 
B

BAGERISTA

Guest
Još neko ide, u krpe,,,,,, Đurđa,,daj meni jednu kiselu,i daj dečkima da ča popiju,....
 
B

BAGERISTA

Guest
Večer,,,,,,svima,...:(happy):,Đurđa,jedan radler,,i daj dečkima nešto,idemo na spavanac......:icon_pidu::icon_pidu:
 
B

BAGERISTA

Guest
Jutro,,,,vani več teplo,,,:icon_eyes:,,,,Đurđa,,,jeno kafe s mlikon,,,i malo vode...
 

oficir

Dobro znana faca
Tu od
23 Velj 2013
Poruka
7,051
Jutro decki,durda ja cu kavu s hladnim,i zurim suma ceka,danas kalam i vozim doma.:D:
 

Najnoviji postovi

Na vrh