• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

POLJObirtija

B

BAGERISTA

Guest
Meni vodu a Bageristi pošalji litru i vodu da mu bolje lignje klize kroz grlo:icon_jook:

Hehehhehee :icon_weed::icon_weed:

Jutro,svima,Đurđa,,daje jeno kafe s kap mlika,,i malo vode,,homo ča delat..daj i kolegi farmervg,kad navrati..
 
B

BAGERISTA

Guest
Večer,,,Đurđa,,jednu radensku,,,i daj dečkima ko šta pije,,,,ja odoh..
 

mali plavi

Aktivni član
Tu od
24 Srp 2012
Poruka
1,541
Večer Đurđa i naravno ekipa koja je prisutna..daj meni jednu cedeviti i odoh i ja u krpe..pred 15 min sam došal z garaže jer sam več zgubil živce za sortiranje šarafa..ima i mali milijon i pun kup sorti...
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
Ajmo na noge lagane,baš je bila idealna noć za njonjanje,Đurđa ja budem jen nescafe sa manje cukora,ako tko naiđe ti potoći :icon_jook:
 
B

BAGERISTA

Guest
Jutro,,svima,,,Đurđa,,jeno kafe s kap mlika,,i malo vode,i homo delat..Vidim svi spavaju:eek::
 

oficir

Dobro znana faca
Tu od
23 Velj 2013
Poruka
7,051
Jutro decki ja bum kavicu s hladnim mlijekom.
Ja sam ujutro bebi siter pa sam od pol8 na nogama,a dosel sa od Rojca u pola2h.
Bilo je super ekipa je super i svaka im cast,posebno legendi Grofu koji je sve zorganiziral uz pomoc drugih super forumasa.









free upload
 

Petretic549

Dobro znana faca
Tu od
19 Lis 2011
Poruka
1,390
Đurđa ajde meni jen machiato sa extra mlikom a legendi GROFU svi pozdravi! i vidim ima meze :pP
 

Bučo

Aktivni član
Tu od
9 Ruj 2012
Poruka
2,999
Đurda daj mi cedevitu ili kolu koje mi je zdravije i daj potoci ekipi po zelji:icon_jook:
 

oficir

Dobro znana faca
Tu od
23 Velj 2013
Poruka
7,051
Đurda daj mi cedevitu ili kolu koje mi je zdravije i daj potoci ekipi po zelji:icon_jook:

:(rofl):
Ej buco da nebi mislil da sam zaboravil na obecanje,duzan sam ti jedne VELIKE CEVAPE i odrzat cu to obecanje cim bude malo vremena!!!:icon_wink:
 

Bučo

Aktivni član
Tu od
9 Ruj 2012
Poruka
2,999
ma rijesit cemo to ima vremena nemas brige bolje se razgledaj po kraju jel ima kakav komad za mene pa da dodem kod tebe pa upoznam nesto:(rofl):
 

oficir

Dobro znana faca
Tu od
23 Velj 2013
Poruka
7,051
ma rijesit cemo to ima vremena nemas brige bolje se razgledaj po kraju jel ima kakav komad za mene pa da dodem kod tebe pa upoznam nesto:(rofl):

Mogu ti reci da ima ljepih i slatkih curica al to sve mlado i ja ne poznam vise.
Dojdi koji put u dva volana u gornji Dragonozec subotu navecer i uzivaj ima robe.:(rofl):
 

Bučo

Aktivni član
Tu od
9 Ruj 2012
Poruka
2,999
Daj kakvu rodakinju sredi ako imas :(rofl): ajoj nemoj mi dva volana spominjat tamo sam se nesto na festo prije nekoliko godina pilo se i jelo i opijalo:icon_jook:
 
B

BAGERISTA

Guest
Pozdrav svima,,,,,,Đurđa,.,,,danas slobodni,daj jednog rogonju meni,,,i daj ostalima ,,nešto..:8):
 
B

BAGERISTA

Guest
Đurđa daj nam nešto da cugnemo:icon_pidu::icon_pidu: i odoh,spat...nema nikog.

Bit če svi lagano umorni..
 

Bučo

Aktivni član
Tu od
9 Ruj 2012
Poruka
2,999
Đurda daj mi jednu duplu obicnu kavicu i daj ekipi sta ce popit:icon_pidu:
 

Najnoviji postovi

Na vrh