• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

POLJObirtija

B

BAGERISTA

Guest
Đurđa,,,daj litri bilega i litru radenske,i daj par čaša ko oče more se pridružit...i uzmi sebi nešto...:drink::drink:

Ako treba kome :icon_pai::icon_pai: ja san baš od volje,.....:icon_weed::icon_weed::(party):
 

Petretic549

Dobro znana faca
Tu od
19 Lis 2011
Poruka
1,390
Jutro đurđa kaj se dela danas ajmo ljudi pa nebudu valda stalno isti forumaši joj joj

Neg ev daj Đurđa meni jen capuccino sa extra mlika i čašu vode ostalima po želji
 
B

BAGERISTA

Guest
Niš vidim slabo nešto radi,ta naša Đurđa,..

Daj meni jeno kafe s kap mlika,i malo vode za početak,,,a ostalima po želji,,....
 

Bučo

Aktivni član
Tu od
9 Ruj 2012
Poruka
2,999
Đurda daj meni pol litre mineralne da malo zeludac proradi i daj ekipi:icon_pidu:
 
B

BAGERISTA

Guest
Evo,idem i ja ,,,,Đurđa daj mi malo jamnice i idem spat,,,,,,,,,daj i kolegi ako oče još jednu..
Laku noč..
 

Petretic549

Dobro znana faca
Tu od
19 Lis 2011
Poruka
1,390
Đurđa de meni jednu rakijicu sutra i preksutra nema škole pa da se malo proslavi ;))))
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
Hojla Đurđa ,daj nešto za namočiti želudac,ekipi u dolasku daj po željama,: Icon_jook:: Icon_jook:,evo čujem da je netko u Varaždinu uplatio dobitni listić ,pa neka mu je sretno :(clap)::(clap):
 
B

BAGERISTA

Guest
večer svima,.....
Đurđa daj jeno malo radenske,i homo spat....ako je još ko u rundi,,,dobro..
 

Bučo

Aktivni član
Tu od
9 Ruj 2012
Poruka
2,999
Đurda daj i meni malo mineralne ove svetkovine mi stvaraju samo muku u zelucu daj Bageristi jos jednu rundu!!
 

farmervg

Aktivni član
Tu od
7 Lip 2010
Poruka
1,421
Bučo manje jesti jel budeš brzo nabil nepotrebnu kilažu onda bude problema nebuš videl pipicu:icon_lol:
 

Bučo

Aktivni član
Tu od
9 Ruj 2012
Poruka
2,999
Bučo manje jesti jel budeš brzo nabil nepotrebnu kilažu onda bude problema nebuš videl pipicu:icon_lol:

Ma trosim ja redovito nepotrebne kalorije tak da nema straha:(happy)::(happy):
 
B

BAGERISTA

Guest
Eto mene u zakašnjenju,malo se slavilo,pa daj Đurđa od mene turu za sve prisutne,,,meni radenska i malo limuna,,,,,sutra se vozi...
 
B

BAGERISTA

Guest
Bučo manje jesti jel budeš brzo nabil nepotrebnu kilažu onda bude problema nebuš videl pipicu:icon_lol:

:(nod)::(nod):pažnje nikad dosta....:icon_mrgreen::icon_mrgreen:
 

Bučo

Aktivni član
Tu od
9 Ruj 2012
Poruka
2,999
Đurda daj meni mineralnu i daj jos deckima potoci bas mi je lijepo lego rostilj danas sam sebi se divim kak je bio dobar i decki bez brige za moju kilazu to moje trakavice rijesavaju:(nod):
 
B

BAGERISTA

Guest
Ništa,moramo se brinut,jer ..
35jf335.gif
,,,dosta debljaju,,.
Ali uz malo više mineralke,ima da splasne..a nisam ni ja daleko...
ibvote.gif
 

Bučo

Aktivni član
Tu od
9 Ruj 2012
Poruka
2,999
Ma koja kilica simo tamo kad zaprzi dobro sunce kad bude +35 to ce samo tak otic:icon_thumright:
 
B

BAGERISTA

Guest
Večer,, Đurđa daj jednu radensku,i ako ko navrati nek uđe u turu:icon_jook::icon_jook:
 

Najnoviji postovi

Na vrh