• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

POLJObirtija

Bučo

Aktivni član
Tu od
9 Ruj 2012
Poruka
2,999
Đurda daj i meni mineralnu na Bagerov racun kad popijemo donesi nam jos:drink:
 

Petretic549

Dobro znana faca
Tu od
19 Lis 2011
Poruka
1,390
Đurđa daj mi sokola da malo proslavimo uspjeh sa takmičenja u Dubravcima osviji smo prvo i drugo mjesto prvo u pucanju na metu a drugo na štafeti :)
 
B

BAGERISTA

Guest
Jutro,naravno kiša padala (lila cijelu noč)..:(punch):eek:dgađaju se košnja par dana..
Đurđa jeno kafe s kap mlika,i malo vode,gremo ča delat...:(y):
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
Đurđa ,meni litru cedevite,ekipi po želji,odoh na spavanje,počelo sušenje sijena i sad nekoliko dana nema stajanja: Icon_jook:: Icon_jook:: Icon_jook:
 
B

BAGERISTA

Guest
Ajmo Đurđa jedan gemišt,,i gremo spat,ako ko navrati,daj mu nešto...da nebi osta žedan.....
 

Petretic549

Dobro znana faca
Tu od
19 Lis 2011
Poruka
1,390
Đurđa daj mi litru kave i ostalim kaj ćeju mene komarci ispikali po nogama ko pikado :p
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
Đurđa daj jednu litru orošenog Radlera,sad došao iz zgrtanja zadnje ture sjena,pripekla zvijezda do usijanja ,ako tko naiđe neka se posluži:drink::drink:
 
B

BAGERISTA

Guest
Đurđa meni jednu radensku,i daj dečkima šta na moj konto......:drink::drink:
 

Bučo

Aktivni član
Tu od
9 Ruj 2012
Poruka
2,999
Đurda daj meni jednu kolu na bagerov racun pa kad popijemo donesi nesto na moj racun:drink:
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
Đurđa litru i vodu,danas mi riknula guma kod kultiviranja ,nema vulkanizera,živa sranjola,ako tko naiđe neka se posluži :drink::drink:
 

Bučo

Aktivni član
Tu od
9 Ruj 2012
Poruka
2,999
Đurda daj meni nesto da isperem grlo unisti me pocincani metal koji treba zavarit i ako ce me oci pec nadi mi neku mladu mamu s mlijekom da malo spricne mlijeka u oko :icon_eek::icon_eek:
i daj ekipi po zelji:drink:
 
B

BAGERISTA

Guest
Op,,,,,,,Đurđa jedan gemišt,i ako ko navrati,...daj mu ča na moj račun....:icon_pidu::icon_pidu:
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
eto Đurđa da popijemo jednu u miru ovozemaljskom,jer nakon ponoći budu neka nova pravila vrijedila,ali znaš ono j...š pravila ona su da se krše,daj meni litru Radlera onog iz KC,ekipi po želji,čujemo se Đurđa u novoj tvorevini:mur::mur:
 

mali plavi

Aktivni član
Tu od
24 Srp 2012
Poruka
1,541
ajde Đurđa daj meni duplu kavu,trebam ostat budan kroz noć,prasiju se krmače..
 

Najnoviji postovi

Na vrh