• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

POLJObirtija

tomo420

Član
Tu od
20 Sij 2011
Poruka
710
izgleda da je i našu Đurđu fiskalizacija zatekla pa ne dela više.....al daj jednu brzinsku ispod šanka za mene i društvo....
 

Markec

Član
Tu od
9 Ožu 2012
Poruka
282
izgleda da je i našu Đurđu fiskalizacija zatekla pa ne dela više.....al daj jednu brzinsku ispod šanka za mene i društvo....

Ne da zakon alkohola prije 8 ujutro, kolega.. Velikoga sr...nja zbog toga..:icon_jook:
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
Đurđa daj ekipi po želji ,ako naiđe kakav Linićev pit bul budemo ga zatukli,hebeš fiskalku,meni daj litru Radlera:icon_fU::icon_fU:
 

zokii

Član
Tu od
17 Lis 2009
Poruka
630
Fiskalizacija je zajebana stvar..... eto Linićevi inspektori zatvorili i našu mehaničarsku radnji "Pri oficiru"..tak da i mi i Đurđa moramo preći u ilegalu
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
Đurđa daj nešto rashlađeno samo da nije voda,za račun ne brini,ovi bijesni ne stižu na sve strane a i za njih ima lijeka,vidiš da su počeli kažnjavati sa pratnjom policije,joj kaj bu bilo hudo .što bi rekli naši Zagorci,tko naiđe neka se posluži za slinića se nebrigajte,možda ga što strefi:icon_pidu::icon_pidu:
 

Njoko

Dobro znana faca
Tu od
9 Lis 2010
Poruka
1,636
Nedostižan san https://www.facebook.com/Racionalist

"Drzavni porezni inspektori danas ujutro upali u prostorije Agrokora!"
"Odlukom Ustavnog suda RH, politickoj stranci 'Hrvatska Demokratska Zajednica' ukida se pravo djelovanja kao pravnoj osobi i zabranjuje svako politicko djelovanje, bez mogucnosti zalbe."
"Predsjednik 'Hrvatske biskupske konferencije' donirao 40 000 eura za izgradnju 'Sigurne kuce' za zene zrtve obiteljskog nasilja."
"Prosjecna mirovina u Hrvatskoj od 01.08.203. porast ce za 50%!"
"U noci s petka na subotu u prostorije USKOK-a, privedena je Jadranka Kosor."
"Premijer danas potpisuje raskid Vatikanskog Ugovora!"
"Drzavni odvjetnik podigao optuzni prijedlog protiv gradonacelnika Zagreba."
"U odnosu na srpanj prosle godine, Zavod za statistiku objavio je da je 275 988 ljudi manje bez posla."
"SDP izgubio prijevremene parlamentarne izbore. Pobijedili vecinom nezavisni kandidati."
"Od 01.01.2014. u Hrvatsku se uvodi direktna demokracija!"
"Ukida se vjeronauk u skolama."
"Republika Hrvatska mora isplatiti odstetu.....

RIIII-RIIIIII-RIIIIING-RIIIING...
A u k***c i alarm i 04:30 i dizanje na posao...!!
 

Tino

Dobro znana faca
Tu od
23 Svi 2012
Poruka
3,237
pozz ljudi :D
eto me nakon duzeg vremena..
moze jedan radler,,,nakosio sam se s mutom dns...po brijjegu

haha car
600527_591098354268256_1043969322_n.png


1013578_407245239386937_1944480294_n.jpg
 

Tino

Dobro znana faca
Tu od
23 Svi 2012
Poruka
3,237
ola đurđaa :D
daj meni neki sokić i za ekipu koja naiđe na moj račun :D
 

hodor

Dobro znana faca
Tu od
22 Sij 2013
Poruka
1,753
Vijesti iz svijeta

- Robot na Marsu je napravio prvu bespravnu gradnju, te podnio zahtjev za legalizaciju svemirskom centru u Houstonu.
- 3D printer je isprintao prvo turističko naselje na obali Španjolske.
- Japanci pustili u masovnu proizvodnju prve kućne uređaje za teleportaciju.
- Švabe proizvele prvog levitirajućeg golfa.
- Rusi otišli korak dalje, laser kojim inače rade operacije na oku, postao gradonačelnik Moskve.

Vijesti iz Hrvatske

- isplaćena prva redovita plaća
- snimljena prva humoristična serija na koju se nasmijalo više od petero ljudi
- umro posljednji sudionik NOB-a
- uzvik "A gdjes ti bio 91-e, pi*ka ti materina" ušao u Ustav
- nestalo dijelova za golfa dvojku
- otplaćen prvi stambeni kredit podignut još davne 2009. godine
- u EU ostali samo Hrvatska i BiH
- otpao posljednji komad plafona s KBC-a u Splitu
- Milanović odlučio da će biti odlučniji
- u HAC-u zaposlen prvi čovjek bez rođačke veze
- Čačić probio zvučni zid na autocesti kod Slavonskog Broda
- putnički vlakovi prestali iskakati te uredno voze po tračnicama
- indijskim matematičarima dano da nam izračunaju dug države
- Karamarko se prvi put nasmijao
- Japanac se greškom teleportirao u Saborsko, ponudili ga bunikom, Japanac ne želi otići
- u muzeju Mimara izloženo klasje pšenice, a izložba nosi naziv 'Ovo se nekad sadilo u Slavoniji'… U drugoj prostoriji izložen je neki kombajn, muzejski djelatnici bi ispod njega okačili opisni tekst, ali ne znaju za što se kombajn koristio.
- Jele Rozga snimila spot na pjesmu 'Ćiribu ćiriba, pošto burek od mesa?'
- Hrvat kandidiran za Nobelovu nagradu iz kemije – s 10 kuna iskemijao ručak za svoju četveročlanu obitelj… Još mu i ostalo četiri kune!
- trajektne linije spustile cijene, iz Splita za Hvar odsad za nešto manje od 9.000 kuna
- MORH kupio još 10 vojnih aviona MIG-21, no ljuti se na isporučitelja jer nije poslao kurble pa ih nemamo čim upaliti
- održan masovni prosvjed u Hrvatskoj, preko dva milijuna ljudi se okupilo kako bi izrazilo svoje nezadovoljstvo životnim standardom i to na Fejzbuk stranici 'ŽELIM BOLJI ŽIVOT'. Oštro se komentira i ima puno lajkova. MUP je izjavio da je prosvjed prošao mirno i bez većih izgreda.
 
B

BAGERISTA

Guest
Šta đurđa na godišnjem.............:eek:::(think):,vidim vrata zatvorena..:(snooze):
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
Ma nije ,nego moramo smisliti način da izbjegnemo fiskalnu blagajnu,pa tko može više slinića nasmoći sa novcima,ajd Đurđa ispod stola jednu za Bagija i mene,ako tko naiđe neka se pridruži:icon_jook::icon_jook:
 

daniels

Aktivni član
Tu od
17 Velj 2009
Poruka
1,800
Nema ispod stola Đurđa daj nam rundu prije nek nas žene zjure van.
 

Tino

Dobro znana faca
Tu od
23 Svi 2012
Poruka
3,237
eto i mene nakon dužeg vremena ;)
*ding* runda za celu bertiju :icon_super:
 

Najnoviji postovi

Na vrh