• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

POLJObirtija

josix

Aktivni član
Tu od
8 Stu 2010
Poruka
1,168
:eek::(inlove)::drink::icon_pidu:

trebat ce veceras puno te zlatne tekucine, il za radost, il za tugu,
uglavnom, trebat ce je...

dobar jutar vridni ljudi!
 

daniels

Aktivni član
Tu od
17 Velj 2009
Poruka
1,800
Zval sam Muhaničara v bertiju da popričamo al i za sve ostale runda.
Đurđa a di se skrivaš


 

Bučo

Aktivni član
Tu od
9 Ruj 2012
Poruka
2,999
Đurda ja cu caj na racun deckiju sta su zvali runde pa kad popijemo onda donesi na moj racun buduci da je ekipa svakog dana sve brojnija u ovoj nasoj birtijici morat ce ju malo Đurda prosirit da svi stanemo:drink:
 

josix

Aktivni član
Tu od
8 Stu 2010
Poruka
1,168
gajba pive - chek
gemist - chek
bambus - chek
chips - chek
kiki-riki o da, - chek

RVATSKAAAAAAA!!!!

ajmoooooooo, runda za sve!! i nema pisanja ni velke nuzde do poluvremena!!
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
AAAAAAAAAAAAAA Đurđa daj litru i vodu,sad sam došao sa jeden prigodne večere ,bilo im dobro vino ali se moralo voziti sa autom dosta doma pa samo 2 gemišta legla,daj sad poduplaj,najgore što može biti je da opadnem sa kreveta:drink::drink:
 

daniels

Aktivni član
Tu od
17 Velj 2009
Poruka
1,800
Dobro jutro,

Đurđica daj mi ogromnu kavu i duplu lozu da dojdem ksebi.
dečkima kak dolaze i idemo za poslom.
 

Bučo

Aktivni član
Tu od
9 Ruj 2012
Poruka
2,999
Đutda daj i meni kavu pa lagano na kolinje daj i jos na moj racun potoci:drink:
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
bučo pazi na prste danas,da kojeg ne bi skratio,ajjjjjjjjjjj danas bi mogao biti dobar dan,Đurđa daj dečkima čaj sa prilogom ,još im je rano da se napiju:drink::drink:
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
Ajkula,sram te bilo,a prijateljici svojoj ne bi jedan od borovnice naručil,jel?A ja tebi bi ono što najviše voliš - ajd gospo od šanka,skokni prek u dučan i donesi Ajkuli jednu Balicu od dvijesto grama.A za ubuduče proširi asaortiman ovdje tak da ne moraš svaki čas pretrčavat cestu.Mogel bi te koji forumaš pregazit.:icon_mrgreen:
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
Joj johabice moje isprika,ja sam mislio da vi dame samo u šoping idete,ništa ,onda Đurđa za našu johabicu sok od breskve i ferero roche,onaj sa kokosom ,nego el si čula johabice što nam ovi spremaju oko pitanja čokolade i njezinih prerađevina,šmrc,mijenjam svinju za drvo kakaoca:icon_weed::icon_weed:
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
Ne,kaj?????Nije valjda,nije valjda nekaj groznoga.Ma dajem kraljevstvo za čokoladu.I sebe s kraljevstvom.:icon_weed:
 

Petretic549

Dobro znana faca
Tu od
19 Lis 2011
Poruka
1,390
Ljudi moji eto mene sa rođendana od bratića pa da vas počastim može jeno karlovačko crno danas ga prodal ista coca-cola po boji i možda malo po okusu dosta lagana piva tak da živjeli:icon_jook::icon_jook::drink::drink:
 

Najnoviji postovi

Na vrh