• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

POLJObirtija

luka009

Aktivni član
Tu od
22 Ožu 2013
Poruka
1,322
Re: Vladimirec T-25

Trebam na 539 ugraditi stop prekidač, utičnicu za prikolicu i rotaciono svijetlo, na t-25 prekidač za svijetla i na prikolici tehnostroj jednoosovinka promijeniti samo kabal.

Imam tri majstora ovdje koji će raditi i nekoliko prijatelja kao potpora njima.

Pozivam članove foruma na druženje - vaše vrijeme i zafrkancija a moja klopa i piće po izboru. Ako ima zainteresiranih članova za druženje, a datum će se odrediti kada nas se bude moglo skupiti 10 do 15, a može i više.

Pozdrav, čekam zainteresirane.
 

luka009

Aktivni član
Tu od
22 Ožu 2013
Poruka
1,322
Što nema zainteresiranih za druženje, jelo, piće, zajebanciju - to sve besplatno, a ne raditi.

Znači mi smo za virtualnu pijaču.
 

zetor7245

Član
Tu od
5 Ruj 2009
Poruka
174
Ljudi, sad nesto gledam po forumu, i vidim da je nas jaran Oficir za godinu clanstva namlatio preko 3500 postova .
Alal vjera majstore!
 

luka009

Aktivni član
Tu od
22 Ožu 2013
Poruka
1,322
Re: Vladimirec T-25

Trebam na 539 ugraditi stop prekidač, utičnicu za prikolicu i rotaciono svijetlo, na t-25 prekidač za svijetla i na prikolici tehnostroj jednoosovinka promijeniti samo kabal.

Imam tri majstora ovdje koji će raditi i nekoliko prijatelja kao potpora njima.

Pozivam članove foruma na druženje - vaše vrijeme i zafrkancija a moja klopa i piće po izboru. Ako ima zainteresiranih članova za druženje, a datum će se odrediti kada nas se bude moglo skupiti 10 do 15, a može i više.

Pozdrav, čekam zainteresirane.

Određen datum 29.03.2014. godine od jutra pa dok zadnji ne otiđe kući.
 

daniels

Aktivni član
Tu od
17 Velj 2009
Poruka
1,800
Ljudi, sad nesto gledam po forumu, i vidim da je nas jaran Oficir za godinu clanstva namlatio preko 3500 postova .
Alal vjera majstore!

Đurđa daj nam rundu, i požuri nemamo vremena čekat
 

fusher

Član
Tu od
28 Lip 2013
Poruka
85
da ne otvaram temu samo radi možda glupog pitanja (jbg ja sam u autima tj fiatima ne u frezama) dali paše acme mašina od 350 ccm (8 KS mislim) na Mutu, Labin i sl....tj ako ne paše dali netko ima gotovo riješenje da ne lupam glavu. Imam mašinu na benassiju a kičma slaba, a vidim na njuškalu i ostalim oglasnicima da jeftino prodaju getribe i priključke
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
Đurđa duplo kuhano vino sa puno cukora i 10 deka cimeta,pih,danas osjećaj kao da dolazi zima a ne da je proljeće,propuhalo me kao kobasice na tavanu:icon_jook::icon_jook:
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
Našoj konobarici sretan imendan,kuća časti:icon_jook::icon_jook::icon_jook:,samo za Đurđu jedna prigodna,[YT]https://www.youtube.com/watch?v=TqVCfzAD5ig[/YT]
 

dejan8787

Novi član
Tu od
23 Sij 2014
Poruka
27
Re: Vladimirec T-25

Pozdrav ljudi , e ste gledali ove profi orace ? ! :)

[YT]www.youtube.com/watch?v=E30jfZiBZM4[/YT]
 
Posljednje uređivanje od moderatora:
E

el pibe

Guest
Re: Vladimirec T-25

Orači su malo jači:icon_e_biggrin:Vidim zadnje vrijeme je takav ekstreman stil oranja uzeo maha dok nekom ne vujde traktor.Bila jedna zanimljiva situacija u mojim krajevima prije dosta vremena.Naime počela se ekipa naveliko prhitavati sa traktorima.Bilo je tu nagnječenja,svakojakih lomova sad ne znam iz kojih razloga.Najvjerojatnije pijača.E tu uletava legendarni (najstariji)traktorista.Lik dojde iz njive u prvu birtiju sav poderan bez traktora naravno.Naruči pijaču i veli kak je skoro poginul.Svi ga gledaju u čudu.Onda je ispričal kak je treniral siguran doskok sa traktora,da i njega ne priklješti traktor.Pohvalio se sve je super bilo,skok je uspio ali negdi je zapeo hlačama i ostal visiti sa traktora i tamba lamba ode dida sa univerzalom u kanal.Ljudi su vrištali od smijeha.Ali sve je dobro prošlo stari se malo zdrapal a traktor su zvlekli van s kanala.
 
E

el pibe

Guest
Nego di je Đurđa?Dojdem a ono počel delati neki mangup i veli da nas pozdravlja njegova Ljiljana.A možda sam ja fulal birtiju...opet.Prokleta pijača.
 

seljačić

Aktivni član
Tu od
8 Velj 2009
Poruka
2,155
Re: Novi dizajn foruma

Ma evo, ja sam opet lila -zelena.
Sad - jel to do foruma ili moga monitora, pojma nemam, ali dobro je. Lijepo je.
Iako je meni bila lijepa i roza kad me puknuti porozil na svome forumu. Ali tam imam privileguju.:icon_razz::icon_razz::icon_razz:


vidi ti nju,još radi skrivenu reklamu drugih foruma,ovo je za predblagdansku opomenu :biggrin:
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
Re: Novi dizajn foruma

vidi ti nju,još radi skrivenu reklamu drugih foruma,ovo je za predblagdansku opomenu :biggrin:


Samo daj, sutra bu te Sveti Nikola šibom po riti.
2241276645.gif
 

seljačić

Aktivni član
Tu od
8 Velj 2009
Poruka
2,155
Re: Novi dizajn foruma

dobar sam ja sa Nikolom. (kako se zove onaj drugi što ide uz njega?) Krampus kažu austrijanci a njemci Knecht Ruprecht.
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
Re: Novi dizajn foruma

Ak te nebude Krampus, bude te zaja, a i mene skupa s tobom i bude nas poslal na Poljobirtiju jer smo zločesti i spamamo temu. Ja se sebi ne čudim, ja sam prirodno zločesta i ne poštujem autoritete , ali ti?????? :icon_scratch:

:(giggle)::(giggle)::(giggle):
 

Najnoviji postovi

Na vrh