• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

POLJObirtija

Tino

Dobro znana faca
Tu od
23 Svi 2012
Poruka
3,237
Logično,četvrtak ispit i onda u ponedjeljak već imam prvu pomoć :(envy):
 

Tino

Dobro znana faca
Tu od
23 Svi 2012
Poruka
3,237
Runda za cjelu kafanu,Tino položio propise :(rofl):

113/120 najbolji u grupi :cool2:
 

Tino

Dobro znana faca
Tu od
23 Svi 2012
Poruka
3,237
Normalno :drink:

Bila neka cura tamo,veli da je sad 11. put sipala
 

MilanZetor

Iskusan lik
Tu od
7 Lis 2011
Poruka
6,224
Dobar si :). Ja idem i u gimnaziju i na vozački pa nisam stigao naučiti kako treba pa sam pao već tri puta. Moram to sad riješiti do nove godine.
 

Tino

Dobro znana faca
Tu od
23 Svi 2012
Poruka
3,237
Ma nikakva fizika nije to,ja sam samo slušal na predavanjima i riješaval ispite na netu
 

MrSima14

Dobro znana faca
Tu od
3 Ožu 2013
Poruka
3,434
Ja 120/120. Nije to komplicirano, samo treba malo misliti! Ali opet ima nekih koji to ne kuže i jednostavno im ne ide to.
 

tomo001

Član
Tu od
11 Pro 2012
Poruka
447
Sam se treba koncentrirati i tri put razmisliti prije nego kaj nekaj napišeš. To meni bila slabija strana pa sam jednom zviznul na propisima :icon_weed:
 

AntonioJD

Iskusan lik
Tu od
24 Sij 2009
Poruka
3,343
Ja sam imao 116 bodova i sve prošao od prvi put.
Veči problem mi je bil kaj sam jedan dan imal prvu pomoć, a drugi
već propise. Stvar je u tome da ljude zeznu što stave jedan odgovor,
a ima ih više i padnu.
 

Tino

Dobro znana faca
Tu od
23 Svi 2012
Poruka
3,237
Nekad je bilo lakše pisat,imal si 1 točan po zadatku a ne sad ovo može bit 1 al može i 4
 

kawasaki0201

Aktivni član
Tu od
16 Sij 2011
Poruka
3,143
Nije tak Tino i nekad je bilo bodovanje samo kaj si mogel fulati križanje i nikome ništ ako je sve ostalo bilo ok, a danas fulaš i automatski padaš.Ja sam prviput flisnul zbog 1 boda, a drugiput sam samo raskrižje fulal i prošel. Ma sad ljudi padaju prvu pomoč ko od šale a kamoli nebi ispite, ja se sječam da da nisam knjigu niti poglednul i prošel sam, bilo je bitno da si platil prvu pomoč i doviđenja.
 

Tino

Dobro znana faca
Tu od
23 Svi 2012
Poruka
3,237
Prva pomoč se kod mene pada jer je ta baba večinom živčana,ja još ni neznam kad budem to polagal
 

hodor

Dobro znana faca
Tu od
22 Sij 2013
Poruka
1,753
Dok sam ja polagal voznju znam samo da je gazda autoskole, daljni rodjo, ispitivacu prije moje voznje prebacil demizonku vina.....e sad jel slucajnost ili ne, ne znam......znam samo da sam prosel:(happy):
 

Najnoviji postovi

Na vrh