• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

POLJObirtija

Tino

Dobro znana faca
Tu od
23 Svi 2012
Poruka
3,264
Ma stara bakica bila,išel sam međ prvima dok je pri volji,čim sam videl da mi se smješka znal sam da sam prošo :biggrin:
Ja već praktićki imam vozačku,instruktor veli da vozim parekselans :icon_lol: :(happy):
 

AntonioJD

Iskusan lik
Tu od
24 Sij 2009
Poruka
3,352
Je i ja sam prešel od prve, i instruktor je tak govoril,
da super voziš kaj je i bilo, al dok je ispitivač sel iza mene,
prepal sem v crnu zemlju..
Bolje nemoj tak govoriti, eto čisto da se ne desi najgore. :)
 

Marko355

Iskusan lik
Premium
Tu od
16 Lip 2008
Poruka
5,590
Prije polaganja sam auto vozao samo po lenijama, nikada po selu. Mislio sam si, ma kakav problem, znam vozit i to je to. Kad sam prvi puta u grad izašao, kuku lele, pa kud sad, pa šta sad :icon_lol:

A ona malo po malo, uhodao sam se. A sad nakon 3 mjeseca samostalne vožnje dolazi to na svoje, ali da znam vozit, ma pojma nemam.
I nabijem svakog koji nakon 3 dana na cesti kaže ja znam vozit!
 

Tino

Dobro znana faca
Tu od
23 Svi 2012
Poruka
3,264
Vozim ja 10 godina,7 vozim po glavnoj cesti,doduše traktor al pravila su ista,auto vozim 2-3 godine
 

AntonioJD

Iskusan lik
Tu od
24 Sij 2009
Poruka
3,352
A jel si znao za sva pravila prije autoškole?!
Mislim i ja sam vozio prije škole po cesti, ali nedaj Bože
da se nešt desi, sranje na kvadrat.
 

hotela

  
Tu od
1 Lis 2014
Poruka
1,262
Tinci rukni ti prije voznje dva mentolceka pa bus mek posle,:icon_jook: razloga i litraka vdrapiti.
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,511
zadnji dan maloljetnosti
Nadam se, iskreno se nadam
1453687176.gif
 

Najnoviji postovi

Na vrh