• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

POLJObirtija

B

BAGERISTA

Guest
Jutro,,,,još je trebalo :(snooze):,,,Đurđa,,daj jeno kafe s kap ,lika,,,i jednu ljutu..
 

Petretic549

Dobro znana faca
Tu od
19 Lis 2011
Poruka
1,390
Ev ljudi ja bil mal uspavan neko vrijeme pa eto svi koji navrate sve na moj račun Đurđa de meni jenu kavu crnu bogati baš mi se spava pa da se razbudim :)
 

Bučo

Aktivni član
Tu od
9 Ruj 2012
Poruka
2,999
Đurda daj meni jedan čaj vočni i ostatku ekipe po zelji:icon_jook:
 

daniels

Aktivni član
Tu od
17 Velj 2009
Poruka
1,800
Propast če birtija a Đurđa ostat bez posla.

Nego aj Đurđa daj ti nama nekaja za popit da čujemo koju pametnu.
 

Bučo

Aktivni član
Tu od
9 Ruj 2012
Poruka
2,999
Đurda daj potoci da nazdravimo za nove promijene na forumu i za sto bolji rad foruma:drink::icon_pidu::icon_jook:
 

savoris

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
14 Pro 2007
Poruka
12,088
Ja nikako ne razumijem one što idu u birtiju u rano jutro , to su hronični :icon_fU:
 

josix

Aktivni član
Tu od
8 Stu 2010
Poruka
1,168
ma kaki savoris, to ti je stil zivota...

dobar jutar vam zelim,
eto dugo vremena izbjegaval birtije,
pa Đurđa daj rundu za sve :icon_pidu:

po noci odes na posal, po noci se vratis... nema, dosli dani za izlezavanje, crno vince i chakulanje...
 

daniels

Aktivni član
Tu od
17 Velj 2009
Poruka
1,800
ne razumjenm ni ja savorisa ponekad
negao đurđa daj rundu na Savin račun to mu je pokora za tak teške riječi.
 

josix

Aktivni član
Tu od
8 Stu 2010
Poruka
1,168
hehehehe, sad si me sjetil,
na Martinju je jedan od sviraca za kaznu moral popit casu obicne vode
jer se ceril dok je Bishkup blagoslivljal mostek...

mi ostali smo krepavali od smijeha, a ovom jadnom ni bilo lako, jedva je istresal 2 deci obicne vode na ex, izgledalo je kaj da knedle guta :icon_rofl:
 

oficir

Dobro znana faca
Tu od
23 Velj 2013
Poruka
7,051
Birtija je život,mnogi poslovi su se sklopili u birtiji.
Ja sam svako jutro u birtiji i još dva puta poslje,takav mi je posel pa kaj se mora nije teško.
Đurđa daj i meni jedan dupli gorki na savin račun.:icon_jook: HVALA sad mi daj još jednu tavu i dečkima potoči.:icon_jook:ja žurim dalje posao zove!!!
 

oficir

Dobro znana faca
Tu od
23 Velj 2013
Poruka
7,051
Sve se može kad se hoče!
Što pijaniji to mi je lakše i bolje i onda dobijem profelsionalnu deformaciju,boli me k**** za posao.:icon_fU::tongue:
 

oficir

Dobro znana faca
Tu od
23 Velj 2013
Poruka
7,051
Nema nam druge nego nastavit pit pa nek Đurđa stavi sve kaj ste popili na moj račun.
 

savoris

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
14 Pro 2007
Poruka
12,088
hehehehe, sad si me sjetil,
na Martinju je jedan od sviraca za kaznu moral popit casu obicne vode
jer se ceril dok je Bishkup blagoslivljal mostek...

mi ostali smo krepavali od smijeha, a ovom jadnom ni bilo lako, jedva je istresal 2 deci obicne vode na ex, izgledalo je kaj da knedle guta :icon_rofl:

Jooooj , ovo je veoma učinkovit način kažnjavanja , lično ću da se založim da se ovo uvede umjesto opomene :icon_fU:
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
ljudovi ja bih vam platio turu al mi drugovi iz fine sjede na računu a šverc slabo ima potražnje,ali ako može kod Đurđe jedna za poslije ,bilježim se za jedan Radler a ekipa neka se posluži,oficir ova pjesma kada je znala svirati još za vrijeme bivše države negdje na nekim velikim feštama ,išli su zadnji novci za nju harmonikašu ili konobaricama:icon_jook::icon_jook::icon_jook:
 

Najnoviji postovi

Na vrh