• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

POLJObirtija

B

BAGERISTA

Guest
Đurđa,,,,jeno kafe s kap mlika,,,,i malo gazirane,,,,i daj nešto dečkima,,,ako uspiju uč u turu...:cool:
 

Bučo

Aktivni član
Tu od
9 Ruj 2012
Poruka
2,999
Đurda daj meni jednu kavicu s mljekom hladnim i daj ostatku ekipe:icon_jook:
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
Jutro dobro svima,al se noćas dobro spavalo,Đurđa meni jedan gusti od breskve i ugodan dan želim ostatku ekipe:icon_jook::icon_jook:
 
B

BAGERISTA

Guest
Jutro,,Ajkula a i ostaloj ekipi,,ča si se stisa poli hanume,:icon_rofl::icon_rofl:
Đurđa,,,jeno kafe s kap mlika,,i malo vode,i daj dečkima koji ranorane....
 

Kontam

Aktivni član
Tu od
3 Svi 2008
Poruka
4,076
Dobro jutro ekipa. Ajkula nema onog dijela za sijačicu :( Morat ćeš do limara ili napraviti modifikaciju na novi model (ako je moguće) :/
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
Jutro dobro svima,Đurđa sretan ti imendan,evo i pusicu šaljem: Kiss:: Kiss:: Kiss:,ja danas samo na bezalkoholu,može voda sa limunom,pozdrav ekipi
 

Malirus

Član
Tu od
28 Lis 2009
Poruka
581
Đurđa sretan ti imendan ,a sad donesi kavicu glava me boli za poludit,opet sam nekaj razmišljal pa valjda zato
 

Bučo

Aktivni član
Tu od
9 Ruj 2012
Poruka
2,999
Đurda sretan imendan i ostalim koji ga slave daj mi jedan cajek s puno meda malo me propuhalo moram se ljecit i daj pice ostatku ekipe:icon_pidu:
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
Đurđa sretan ti imendan ,a sad donesi kavicu glava me boli za poludit,opet sam nekaj razmišljal pa valjda zato
ma kolega dobro kad imaš sa čime razmišljati ja nemam sa čime pa me bar ne boli glava ,jedino kad ju propuh malo provuče,Đurđa milo naše kako si ti nama danas provela dan,evo tko zadnji bude počistio birc a ti malo izađi večeras,evo dečki stol je otvoren i navalite,ja budem litru bambusa i šlus u krevet:icon_pidu::icon_pidu::icon_hang::icon_hang:
 
B

BAGERISTA

Guest
Sretan imendan ĐURĐA,,,,,,daj meni jednu kiselu,,a ostalima po želji,,,,i naravno popi i ti nešto na moj račun...
 

mika

Iskusan lik
Tu od
22 Ožu 2011
Poruka
1,746
aaaa đurđice, sretan imendan, daj mi litru i vodu i čašu:icon_pidu:
 

mali plavi

Aktivni član
Tu od
24 Srp 2012
Poruka
1,541
Dobro jutro..sretan imendan Đurđa uz malo zakašnjenje...daj meni jednu kavicu sa mlijekom i cedevitu...
 
B

BAGERISTA

Guest
Jutro Đurđa,i ostalima..
Daj mi jeno kafe s kap mlika,,,,i vode malo,,,a i ostalima,,ako se ko zbudija..
 
B

BAGERISTA

Guest
Jutro,,,:(nerd):,smo se naspali, Đurđa,,,,daj ko svako jutro,i popi i ti nešto,,,,ostali,nek spavaju kad mogu..
 

mali plavi

Aktivni član
Tu od
24 Srp 2012
Poruka
1,541
Đurđa daj meni jednu kavicu z cedevitom..a ostalima kaj naiđu,potoči i njima nešto..
 

Najnoviji postovi

Na vrh