• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

POLJObirtija

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
Đurđaaaaaaaaaa može i meni mali čaj sa deci ruma,i nešto krtomasno za zagrijavanje:icon_pidu::icon_pidu:
 

Bučo

Aktivni član
Tu od
9 Ruj 2012
Poruka
2,999
Đurda daj meni jedan caj al onaj neki vocni i daj ekipi po zeljama da malo uzivam pa u krpe:icon_pidu:
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
Đurđa daj nešto ljuto,ovi se mlate u areni kao blesavi,:icon_jook::icon_jook:
 

Bučo

Aktivni član
Tu od
9 Ruj 2012
Poruka
2,999
Đurda daj meni jedan caj da se malo ugrijem smrzo se malo kod kolege pomagao mu cezu varit biser nije nalozio u garazi i daj ekipi po zelji:icon_jook:
 

mali plavi

Aktivni član
Tu od
24 Srp 2012
Poruka
1,541
Đurđa može i meni jedan čajek od šipka:icon_wink: sad kad smo zraspravili o uljima,turbinama i mnogo čemu sad možemo na odmor:cool2::cool2:
 

Bučo

Aktivni član
Tu od
9 Ruj 2012
Poruka
2,999
Meni se cini da jos uvijek turbine budu aktualne jer cuo sam nesto sta nikad nisam vidio na turbini pa me bas zanima di je i kak izgleda!
 

mali plavi

Aktivni član
Tu od
24 Srp 2012
Poruka
1,541
Meni se cini da jos uvijek turbine budu aktualne jer cuo sam nesto sta nikad nisam vidio na turbini pa me bas zanima di je i kak izgleda!

hehe tak se i meni čini..ma budem ja otvoril temu o turbinama pa da tamo raspravljamo dalje jer če nas moderatori:icon_axe::icon_axe:
 

Bučo

Aktivni član
Tu od
9 Ruj 2012
Poruka
2,999
danas častim kaparisao kombajn pa đurđa daj dečkima potoči po jednu :icon_jook::icon_jook:

Kolega cestitke na kupnji kad se ide po njega koji kombajn i koja para ako se smije znat valjda ce bit neka slikica Đurda ja cu u to ime neki sokic da kolegu dugo sluzi kombajn:icon_jook:
 

Banijac 82

Član
Tu od
1 Sij 2012
Poruka
342
Kolega cestitke na kupnji kad se ide po njega koji kombajn i koja para ako se smije znat valjda ce bit neka slikica Đurda ja cu u to ime neki sokic da kolegu dugo sluzi kombajn:icon_jook:

iće se idući tjedan moram registrirati da ga mogu dovesti zašto se ne bi smjelo znati nisam ja švercer deutz fahr 2680 11700e a biće i slika kad dodje
 

Bučo

Aktivni član
Tu od
9 Ruj 2012
Poruka
2,999
iće se idući tjedan moram registrirati da ga mogu dovesti zašto se ne bi smjelo znati nisam ja švercer deutz fahr 2680 11700e a biće i slika kad dodje

Neko ne zeli rec kolko je dao zeli to zadrzat u tajnosti jesi ga negdi daleko kupio ili
 

Najnoviji postovi

Na vrh