• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

POLJObirtija

farmervg

Aktivni član
Tu od
7 Lip 2010
Poruka
1,421
Ja bi danas đambo gemišt da si malo okrijepim umornu dušu a ekipi kad navrati samo toči neko bude platil ....
Ajkula ja ti pazim na svoje prste jer u starosti bar da oni ukrućeno stoje:mrgreen:
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
ajoj kolega pa ja o starosti ne razmišljam ali djeca svaki dan sve veča pa se ponekad zamislim,Đurđa može i meni gemš ali ako ima rizlinga,farmvergu poduplaj a ako tko naiđe posluži žednu bratiju:drinkers::drinkers::partyman::partyman:
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
Đurđa daj za sve bivše pionire po turu,el ima koji forumaš da je bio pionir,ajaj kak smo bili mali i bez briga:rolleyess::rolleyess::rolleyess:
 
Z

zeleno zagorje

Guest
Đurđa daj za sve bivše pionire po turu,el ima koji forumaš da je bio pionir,ajaj kak smo bili mali i bez briga:rolleyess::rolleyess::rolleyess:
pioniri maleni mi smo ti sad na forumu vojska prava , svi poljoprivrednici ,a ima i bivših pionira
 

Tino

Dobro znana faca
Tu od
23 Svi 2012
Poruka
3,237
uff,daj mi čaj od naranče
danas ujutro u pol 9 sam išo probat orat a kiša je padala celu noć :supz:
a i ja svakakva sranja radim :mrgreen:
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
Može društvo,190kg ali nešto po jednoj cijeni a resto po drugoj ali šta se može,Đurđa daj žednoj bratiji pit idem spavati ,sutra kolinje kod tasta,treba biti mirne ruke:partyman::partyman:
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
Đurđa daj okreni turu čaja sa rumom,ako ima koji Nikola stavi na njegov račun:rolfer::rolfer::drinkers::drinkers::drinkers:
 

farmervg

Aktivni član
Tu od
7 Lip 2010
Poruka
1,421
Đurđa daj nam kuhanog vina pogotovo za sutra ako padne snjeg da se komiramo za čiščenje...
 

Malirus

Član
Tu od
28 Lis 2009
Poruka
581
Dobro jutro dragi zimoljupci evo jutros kod mene preko 20cm, a ima i snijega
Đurđa moze lagano jedno kuhano
 

savoris

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
14 Pro 2007
Poruka
12,088
Ovo je na zovem snijeg :butthead:
Kod mene je nekih 5 cm ali poješće ga zemlja , prilično je jugovo
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
mrzim ovakav snjeg kada pada nošen sa vjetrom,Đurđa daj pola litre crnjaka kuhanog i malo cimeta i odoh ja na hrkanac,ako tko prođe kroz snjeg podaj i njemu turu po želji:partyman::partyman::partyman:
 

savoris

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
14 Pro 2007
Poruka
12,088
Ovo je na zovem snijeg :butthead:
Kod mene je nekih 5 cm ali poješće ga zemlja , prilično je jugovo

E sada već nije zezanje , pada dooobro a i temperatura je drastično pala , ko zna šta će do ujutru da naroka :blackeye
 

Malirus

Član
Tu od
28 Lis 2009
Poruka
581
Jutro forumaši,snijeg je stao sad se zbrajaju štete,polomljeni zubi,ruke,noge a bogme i stete na autima zato polako u zavoju
Đurda daj 4 kuhana sad bu dosli ajkula,savo i farmervg
 

veselin

Član
Tu od
24 Kol 2012
Poruka
131
kako slike da ubacim
sneg zavejao kod nas u kikindi paraliza grada ali zato vladika pali krese ko da je plus 30 popodne sam zakazao deci u ulici sankanje , 10sanki za vladka i sankam decu , a mame ce da se oduze za ulozeni trud xax nadam se da ce bar kod jedne da prodje .............
 
Posljednje uređivanje:

savoris

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
14 Pro 2007
Poruka
12,088
I sad' neko nek' kaže kako vladimirac nevalja :rolfer:
Ja nisam na vlatka ni montirao kašiku za snijeg , miruje zimski san
 

Najnoviji postovi

Na vrh