• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

POLJObirtija

Tino

Dobro znana faca
Tu od
23 Svi 2012
Poruka
3,237
UUUUUUUUU šta se nočas njonjalo,DOBRO jutro svima,Đurđa meni jedan nescafe sa manje cukra,ma dobro Tino izbaci više tu curu iz glave večeras je subota i jedan izlazak na dobro mjesto večeras riješava tvoj problem,usput ako nisi znao kod nas su statistički žene u večem broju tako da nemaš beda:drinkers::drinkers:


ajkula,opet ne kontas...imam drugu ja vec...sta ce mi vise ona k*rva :madmana:
danas se trebam tak i tak nac s novom :3
aj meni kapucino vanilija i puno secera
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
Đurđa daj jednu putnu za lagan san,ako tko naiđe u 3 smjenu potoći im,aaaaaaaaa kako kažu teletabisi na spavanje treba poč,:mrgreen::mrgreen::mrgreen:,eto vidiš Tino da se ona prije zaboravila
 

Tino

Dobro znana faca
Tu od
23 Svi 2012
Poruka
3,237
Đurđa daj jednu putnu za lagan san,ako tko naiđe u 3 smjenu potoći im,aaaaaaaaa kako kažu teletabisi na spavanje treba poč,:mrgreen::mrgreen::mrgreen:,eto vidiš Tino da se ona prije zaboravila

život ide dalje :weedman:
đurđa,daj mi jedan kapucino vaniliju i extra secer :rolfer::drinkers::rolleyess:
 
Z

zeleno zagorje

Guest
život ide dalje :weedman:
đurđa,daj mi jedan kapucino vaniliju i extra secer :rolfer::drinkers::rolleyess:
zašto ti treba extra šečer , siroče malo zagorsko voliš slatko , a te ženske ti zagorčavaju život , puno sreče :rolleyess:
 

Tino

Dobro znana faca
Tu od
23 Svi 2012
Poruka
3,237
zašto ti treba extra šečer , siroče malo zagorsko voliš slatko , a te ženske ti zagorčavaju život , puno sreče :rolleyess:

kome ti da je siroče?? o_O
ja nevolim gorki kapučino,volim slatko ,da :finga::drinkers:
 

Petretic549

Dobro znana faca
Tu od
19 Lis 2011
Poruka
1,390
ajd ja vučem ovaj put ljudi došel sa s sijanja pšenice jedan dupli konjak a ko dooooođe neka vuče rundu!! :partyman:
 

farmervg

Aktivni član
Tu od
7 Lip 2010
Poruka
1,421
Pošto je ova tema zamrla neznam zašto valjda se nikom nejde više u birtiju,ili ste spucali sav keš za jesensku sjetvu ja zovem rundu za sve...:drinkers:
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
pa nije tvoja tura za baciti,budem jednog sa limunom za dobar san:partyman::partyman:
 

Tino

Dobro znana faca
Tu od
23 Svi 2012
Poruka
3,237
hhahah daj meni mentol i bambu :weedman:
neak mi se pije u zadnje vrijeme:shock:
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
danas sam bio u trgovini i nije bilo Radlera sa limunom pa sam uzeo malo sa naranđom i dobro mi leži,Đurđa ako tko naiđe potoći po želji i obnovi zalihe ruma i cimeta jer stiže zima:partyman::partyman:
 
Z

zeleno zagorje

Guest
danas sam bio u trgovini i nije bilo Radlera sa limunom pa sam uzeo malo sa naranđom i dobro mi leži,Đurđa ako tko naiđe potoći po želji i obnovi zalihe ruma i cimeta jer stiže zima:partyman::partyman:
od ruma i cimeta ti bude slabo , ak sad piješ limunadu a ne pivicu jer te sa limunom to ti se tak zove, mi ti u zagorju rakiju pečemo pe navrni kad stigneš i johabicu pokupi, a za onog malog zagorca tomo 7530 čini mi se da je tak , iz slivonja jarka budemo skemijali neki ljubavni napitak nije nam baš imal nedavno sreće s curom , a i sad igra neke igrice , a što cura radi za to vrijeme
 

Najnoviji postovi

Na vrh