• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

POLJObirtija

Tino

Dobro znana faca
Tu od
23 Svi 2012
Poruka
3,237
aj za mene lava jedan lavov a za kolegu petretica jedan konjak :weedman::weedman:

sorry,nisam mogo odoljeti ovo napisat :vragek::rolleyess::mrgreen::axe:
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
Đurđa meni Pan sa limunom,dečkima u dolasku po želji:drinkers::drinkers::drinkers:
 

Petretic549

Dobro znana faca
Tu od
19 Lis 2011
Poruka
1,390
jihi veseloooo dns mi je tak dobar dan nezz zkj al predobar je ajd dećki ja častim kaj pijete :p;)
 

Tino

Dobro znana faca
Tu od
23 Svi 2012
Poruka
3,237
jihi veseloooo dns mi je tak dobar dan nezz zkj al predobar je ajd dećki ja častim kaj pijete :p;)

evo ja bum gusti s šlagom je imam posla u PM...pišem taj prokleti dnevnik prakse (prepisivam :p ) :x:x
 

Tino

Dobro znana faca
Tu od
23 Svi 2012
Poruka
3,237
bolje i to nego u njivi sad na plus 42 :lol:

a cuj,ja bi bogami bio na njivi :p
moram prepisat prek 10 stranica jer sutra moram dat gazdi da poštambilja
 

ćelo

Član
Tu od
6 Kol 2011
Poruka
662
a cuj,ja bi bogami bio na njivi :p
moram prepisat prek 10 stranica jer sutra moram dat gazdi da poštambilja
hahahahahah dobro si me nasmija hahahah ti bi radije isa brati parcelu cirka 5hektara kupusa i izvlacije to na trakotr pa opet preko ruku na otkup i u krug bi bi 20minuta :mrgreen:
 

Tino

Dobro znana faca
Tu od
23 Svi 2012
Poruka
3,237
hahahahahah dobro si me nasmija hahahah ti bi radije isa brati parcelu cirka 5hektara kupusa i izvlacije to na trakotr pa opet preko ruku na otkup i u krug bi bi 20minuta :mrgreen:

bi :weedman::weedman:
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
dobro jutro,Đurđa daj nešto za buđenje imao sam napad na staru trešnju,stršljeni se duboko ukopali ali nisu imali obranu i zaštitu u školi pa nisu znali za onu staru NNNI,fiju al sam ih skurio,živjeli vi meni a ja prošao bez uboda:partyman::partyman::partyman:
 

Tino

Dobro znana faca
Tu od
23 Svi 2012
Poruka
3,237
dobro jutro,Đurđa daj nešto za buđenje imao sam napad na staru trešnju,stršljeni se duboko ukopali ali nisu imali obranu i zaštitu u školi pa nisu znali za onu staru NNNI,fiju al sam ih skurio,živjeli vi meni a ja prošao bez uboda:partyman::partyman::partyman:

srečkovič :p mene je iz čistog mira kresnuo na vrat prošli tjedan :finga: :p
 

Petretic549

Dobro znana faca
Tu od
19 Lis 2011
Poruka
1,390
ajde jedna runda za sve kolege je je aajde ti se bojiš klat svinje hehe ajd kod mene za čudo pada cjelu noć i dan čudno a ovo posebno tino7530 ajd nekaj popi a ne kak tam na FB samo mlijeko piješ bogati :weedman: ovo nisam mogo odolijeti napisa :vragek: ...
 
Posljednje uređivanje:

Tino

Dobro znana faca
Tu od
23 Svi 2012
Poruka
3,237
hahaha i mora to neko...
evo došo iz čakovca sa natjecanja...pas meter bili smo zadnji ... :/
krapinske toplice su najbolje al ovaj put smo zaj*bali...zapovjednik reko ovome di pumpa da se stane u stroj a nije do kraja napumpal i zbog toga smo diskvalificirani :/
37. smo
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
Moraš se držati one da je važno učestvovati:partyman::partyman:,još ste mladi naučit čete vi sa cjevinama kao i svi mi koji smo to prošli,Đurđa daj dečkima po želji ja budem jednog sa limunom:partyman::partyman:
 

Tino

Dobro znana faca
Tu od
23 Svi 2012
Poruka
3,237
Moraš se držati one da je važno učestvovati:partyman::partyman:,još ste mladi naučit čete vi sa cjevinama kao i svi mi koji smo to prošli,Đurđa daj dečkima po želji ja budem jednog sa limunom:partyman::partyman:

mah...u prosincu cu imat 16 godina ... vatrogasna mladež je od 12 do 16
al ne kuzis,ta natjecanja su za skupljanje nekih bodova za državno koje je 22.9. u zadru
sutra imamo natjecanje u zlataru i 22. je državno i ja sam gotov s vatrogasnom mladeži...prelazim u A ekipu na usisni vod i sljedeču godinu dobivam značku za 10 godina član DVD-a :supz::supz::supz:
 

savoris

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
14 Pro 2007
Poruka
12,088
Daj rundu od mene kupio sam kamion :mrgreen:

slika117.jpg
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
Dobro jutro,Đurđa daj nešto za razbuđivanje i nešto za doručak,sveta nedelja ,kiše ni k ***** ti vrijeme škrljavo,ajd budite dobri i tko se sprema za školu gotovo je sa ljenčarenjem,aus sutra u školu:partyman::partyman::partyman:
 

Tino

Dobro znana faca
Tu od
23 Svi 2012
Poruka
3,237
Dobro jutro,Đurđa daj nešto za razbuđivanje i nešto za doručak,sveta nedelja ,kiše ni k ***** ti vrijeme škrljavo,ajd budite dobri i tko se sprema za školu gotovo je sa ljenčarenjem,aus sutra u školu:partyman::partyman::partyman:

ne spominji mi školu :p
aj još 2 godine i ja sam se riješio toga
 

Matija6

Član
Tu od
12 Stu 2010
Poruka
55
ne spominji mi školu :p
aj još 2 godine i ja sam se riješio toga

i onda ti bude žal kaj si završil školu :mad:
ja sam sad zadnja godina (3)
i od sutra samo zajebancija kak i obicno
oš u školi oš na praksi :weedman:
 

Tino

Dobro znana faca
Tu od
23 Svi 2012
Poruka
3,237
i onda ti bude žal kaj si završil školu :mad:
ja sam sad zadnja godina (3)
i od sutra samo zajebancija kak i obicno
oš u školi oš na praksi :weedman:

si lud?? nemogu više bit u toj ludnici :p
same budale u razredu
 

Najnoviji postovi

Na vrh