• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

POLJObirtija

Petretic549

Dobro znana faca
Tu od
19 Lis 2011
Poruka
1,390
Đuuurđa ajde maznul bi jen gemištek tak ajmo dalje lagano košnja u tijeku prevrnat trebalo pa pripremanje za delo kasnije možda navratim na jen s limunom
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
Đurđa meni jednog Radlera,ekipi po želji,do popodne dosta sa poslom,ah da društvo tužna vijest ,recesija na djelu od 1.9. ide cijena pivi gore,šmrc prelazim n obični Pan:mrgreen::mrgreen::mrgreen:
 

Petretic549

Dobro znana faca
Tu od
19 Lis 2011
Poruka
1,390
Ma ja bum njih razbil sad pijte dokle možete jer kad cjena ode gore onda smo u k***u ajde meni jedna medovača :supz::supz:
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
šta je ovo ,nikog u bircu,bude Đurđa morala počet raditi ručne radove od dosade,ja budem jednog sa limunom ako tko naiđe nek se posluži:partyman::partyman::drinkers::drinkers:
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
gdje si Đurđa,pa cijeli vikend nikog u birtiji,ljudi moji pa dali ste vi svi još po Jadranu ili negdje rondate dalje,Đurđa meni jednog sa limunom i sebi uzmi nešto .ako tko naiđe nek zove:partyman::partyman::partyman:
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
Hvala Čiks ali samo Pan reklamiram,šta je ovo ljudi nikog u kavani,Đurđa ne bude ni za grudnjak zaradila,garant su svi negdje kod nekog slavlja vezanog uz Gospu,Đurđa meni daj jednog sa limunom:drinkers::drinkers::drinkers:
 

josix

Aktivni član
Tu od
8 Stu 2010
Poruka
1,168
uh, kako gemišt paše nakon odojka,
svaki put se iznova tome čudim :partyman:

da ne bi bilo zabune, gemišt uvik paše, ali poslije odojka posebno paše...
 

Petretic549

Dobro znana faca
Tu od
19 Lis 2011
Poruka
1,390
ajd ajd mi dns okrenili janjca joj celo selo zamirišili ko oće neka dođe kila 70kn ak je još kaj ostalo :weedman:
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
Hvla na janjetini ali bolje bi mi legla prasetina i gemš od Jose,a pošto ste daleko budem se zadovoljil sa jednim Radlerom:drinkers::drinkers::weedman::weedman:
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
nema tice do prasice i hladne pive,Đurđa daj ekipi u dolasku nešto za lokati .opet nam dolazi toplotni val moramo držati temperaturu u zelenom:lol::lol::partyman::partyman::partyman:
 

Petretic549

Dobro znana faca
Tu od
19 Lis 2011
Poruka
1,390
e ajde da probam taj osječko black radler al gemišt je gemišt ni jedna piva nije mu do koljena :partyman::drinkers:
 

Tino

Dobro znana faca
Tu od
23 Svi 2012
Poruka
3,237
đurđa daj rakije i radler...došo iz šume na bolovanje. :x:evil::(
upiko me stršljan u vrat majku mu njegovu žutu :axe::axe::axe:
 

Petretic549

Dobro znana faca
Tu od
19 Lis 2011
Poruka
1,390
Tino bemti jesi siguran da je stršljan inače ak te stršljan pikne ostaneš bez svijesti al ak te još u vrat onda stvarno možeš bit mrtav,kak si preživio ?
 

Tino

Dobro znana faca
Tu od
23 Svi 2012
Poruka
3,237
Tino bemti jesi siguran da je stršljan inače ak te stršljan pikne ostaneš bez svijesti al ak te još u vrat onda stvarno možeš bit mrtav,kak si preživio ?

cuj,ovisi kak ko podnosi ubod...

hornet_30122008.jpg


mene je vec sto puta upikla pcela pa mi nije nis bilo,dok sam bio mali neki pas me ugrizao,prošle godine me rotvajler ugrizo...šta sam ja sve prozivio,to je ništ al boli u tri pi*** materine...stavio sam si led i popio sam nekaj protiv bolova...ak nist drugo bum si malo prespaval jer sam od 7 u sumi a u pol 4 ujutro sam doma došo xD :supz:
 

Petretic549

Dobro znana faca
Tu od
19 Lis 2011
Poruka
1,390
e moj tino jebeno si najebo u vrat to nije tak strasno ak te pcela pikne nek ak te pikne pcela blizu oka covece zaparilizira ti cjelo oko znam to ja iz iskustva mene pčela dva put upikla blizu oka pa sam išo na inekciju i preživio mene nije strah inekcije kad znam da kad nebi išal onda bi to potrajalo...
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
Đurđa daj nešto ohlađeno,za tina jogurt i led,ne smije konzumirat alkohol dok mu ima još otrova u krvi od stršljena,ekipi u dolasku daj po želji:partyman::partyman:
 

Tino

Dobro znana faca
Tu od
23 Svi 2012
Poruka
3,237
Đurđa daj nešto ohlađeno,za tina jogurt i led,ne smije konzumirat alkohol dok mu ima još otrova u krvi od stršljena,ekipi u dolasku daj po želji:partyman::partyman:

hehehehehe aj onda gusti od marelice sa šlagom, jogurt od jagode i smokiće...i žlicu naravno
 

Najnoviji postovi

Na vrh